صفحه 28 از 1371 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738781285281028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من یک سوال دارم . دانشگاهی که چندتا استاد داره و از کار یکی استادا خیلی خوشت میاد اما قول چندانی نمیده اما دیگری بیشتر قول میده و هر دو می گن اسمشونو بنویسی توی فرم اپبیکسشن اسم کدوم استاد را میزنید در حالیکه اولی بیشتر به کارات می خوره اما قول چندانی نمیده ولی دومی میده اما نه قطعی ؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من ترجیح می دم اسم اونی رو بنویسم که قول بهتری داده.

Junior Member

please send me a copy of your application to .. when you apply there and you
    can mention that we interacted
    نظر بدید؟ ؟امیدی هست؟

همین دو خطه یا خلاصه اش کردی؟ چیزی نگفته از رزومه ی تو خوشش اومده ؟
    اگه همین دو خطه که خیلی معمولیه و خودت باید تصمیم بگیری (تصمیم هم بر اساس رزومه ی خودت و سطح دانشگاه ست)
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

نه چندبار ایمیل ردوبدل شده و گفته که خوشش می آید و زمینه تحقیقاتی یکی است , از این مدل حرفها و ازم خواسته بود اپلای کنم . حالا بعد 1ماه این ایمیل را برام زده بود. حالا این ایمیل آیا رزش داره یا نه؟

Junior Member

سلام، يه استادي بعد از اينكه كارنامه فوق ليسانس و روزمه من و ديد اين جواب رو داد:

Please go to the X web site and apply for graduation X. Pay the
    required fees. Your application will then be forwarded to the X
    Department and the graduate committee will review it to see if you meet
    the minimum requirements. I will talk to the chair of this committee
    and tell him to speed up the process if you meet the requirements. Pay
    the application fee and I will reimburse you that fee when you come to
    X. I have research projects and can give you some financial
    support. Please keep me informed about the status of your application

من معدل ام از آنچه كه به عنوان requirements تو سايت اومده پايين تره.؟ به نظرتون چي كار كنم؟ به استاد چي بگم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام، يه استادي بعد از اينكه كارنامه فوق ليسانس و روزمه من و ديد اين جواب رو داد:

Please go to the X web site and apply for graduation X. Pay the
    required fees. Your application will then be forwarded to the X
    Department and the graduate committee will review it to see if you meet
    the minimum requirements. I will talk to the chair of this committee
    and tell him to speed up the process if you meet the requirements. Pay
    the application fee and I will reimburse you that fee when you come to
    X. I have research projects and can give you some financial
    support. Please keep me informed about the status of your application

من معدل ام از آنچه كه به عنوان requirements تو سايت اومده پايين تره.؟ به نظرتون چي كار كنم؟ به استاد چي بگم؟
    این مطلب رو بهش بگید حتما ..چون روی این که شرایط رو داشته باشید تاکید کرده
    ولی براش توضیح بدید که نقاط مثبتی دارید که اونو می پوشونه
    اگه اختلافتون با شرایط زیاد نباشه و اگه امریکا باشه احتمالش زیاده قبول کنه
    وگرنه...

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم اگه نظرتون رو در مورد جوابهای زیر از آمریکا بدید.

Thank you for your interest in applying to my group at ****. Your application looks very strong. I encourage you to apply to the department and I assure you that we will give your application full consideration.

I would encourage you to apply to our program. Your qualifications look good, and I imagine that your application will be very competitive. Good luck

Thanks for the inquiry. At this point I have all my graduate slots filled. However, the availability of positions are very fluidic. So there might be some opening in the summer. But, at this point it will be difficult for me to commit. Let me suggest that you apply to *** and request graduate assistance (GA) stipend. Since your background and record matches our department very well, I suspect that there is a possibility that you will receive it. Once you are in the system and working with an advisor, you will probably be able to transition to a research assistant (RA). Both positions offer full financial aid

Thank you for your email about graduate studies at ****. All students are admitted at the same time in January for the following fall. Admission is not to an individual professor's research group. I encourage you to go to the Caltech website and apply online for next fall. I look forward to seeing your application.

به alone

به نظر من template هستن و در کل promising نیستند
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سلام به همگي من 1 نامه براي 1 استاد خوب اروپايي نوشتم و تمام تلاشم رو كردم كه نامه بي نقص باشه و به نظر template نياد. اينم بگم من براي فوق ليسانس اقدام كردم و خود دانشگاه براي فوق رشته من scholarship داره و من نياز به فاند استاد ندارم فقط بهش ايميل زدم شايد بعدا" تو كميته scholarship باشه و منو قبول كنه. تو نامه فقط گفته بودم من مقاله هاي اخير شما رو خوندم و به اين قسمتهاي كارتون علاقه مندم و خوشحال ميشم تحت نظر شما كار كنم و رزومه و... گذاشته بودم دقت هم كردم نامه طولاني نشه. من اين نامه رو جمعه صبح فرستادم و استاد جمعه عصر 1 ايميل داد البته نه به من بلكه اسم ايميل من در قسمت Cc ايميل بود (يعني فقط جهت اطلاع من) به قسمت Admission دانشگاه خودش نامه رو داده بود و گفته بود كه ايشون رو راهنمايي كنيد براي Apply كردن. به نظرت اين يعني از كارام خوشش اومده يا فقط پيچونده؟ رابطه رو باهاش ادامه بدم يا Apply كنم و بعدا" بهش خبر بدم؟ اصلا" الان نيازي هست بهش ايميل بدم و تشكر كنم با اينكه نامه رو خطاب به من ننوشته و فقط جهت اطلاع رو نوشت رو واسم فرستاده. مسخره نيست رونوشت رو جواب بدم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
    متن دقيق نامه استاد:
    Please advice him on the procedure on how to apply for master degree study in X
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)