صفحه 280 از 1371 نخستنخست ... 1802302702712722732742752762772782792802812822832842852862872882892903303807801280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض درخواست راهنمایی فوری

دوستان عزیز موردمن یه کم خاص و فوریه. ببینید یه استادی تو یکی از دانشگاه هایی که جز مقصدهای رزروم (با رنک یه کم پایینتر) در کانادا بوده میل زده که تقریبا ادمیژنم همراه با فاند ok هستش. اما به عنوان extra grant میخواد به عنوان internship برای یه شرکت دیگه هم اپلای کنه و از من یه جورایی confrim خواسته. منتها گفته که

So, at this point, we need to make up our mind whether or not we want to apply for that supplementary grant. If we do, we need your signature as you will formally be the applicant, and we need to get this out of the door before Friday. What do you think?

با توجه به اینکه من برای دانشگاه های بهتری هم اپلای کردم و هنوز جوابی از اونا نیومده، به نظرتون چیکارش کنم؟
    تا امروز از من جواب خواسته. این signature رو میشه یه جوری از دستش در رفت؟ میتونه برام مشکلی ایجاد بکنه؟ (الان تو راهنمایی که از شما میخوام کاری با بعد اخلاقی قضیه ندارم)

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    دوستان عزیز موردمن یه کم خاص و فوریه. ببینید یه استادی تو یکی از دانشگاه هایی که جز مقصدهای رزروم (با رنک یه کم پایینتر) در کانادا بوده میل زده که تقریبا ادمیژنم همراه با فاند ok هستش. اما به عنوان extra grant میخواد به عنوان internship برای یه شرکت دیگه هم اپلای کنه و از من یه جورایی confrim خواسته. منتها گفته که

So, at this point, we need to make up our mind whether or not we want to apply for that supplementary grant. If we do, we need your signature as you will formally be the applicant, and we need to get this out of the door before Friday. What do you think?

با توجه به اینکه من برای دانشگاه های بهتری هم اپلای کردم و هنوز جوابی از اونا نیومده، به نظرتون چیکارش کنم؟
    تا امروز از من جواب خواسته. این signature رو میشه یه جوری از دستش در رفت؟ میتونه برام مشکلی ایجاد بکنه؟ (الان تو راهنمایی که از شما میخوام کاری با بعد اخلاقی قضیه ندارم)
    اینجا کسی تعارفی در این زمینه نداره. من جای شما باشم میگم که تا تکلیف فاند اصلیم روشن نشه متاسفانه نمیتونم نظری برای فاند های مکمل بدم! اگه ok قطعی بودن بورس رو داد شما هم کانفرم کن extra رو.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

منظور شما از مشخص شدن قطعی اعلام به صورت official هست؟ اگه نه که خود استاد گفته هزینه های دانشگاهت که ok هست و RA هم ok، این هم یه extra هستش. مشکل من سر اینه که باقی دانشگاه ها جوابشون نیومده و من شاید offer بهتری هم داشته باشم. این signature مشکل ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

منظور شما از مشخص شدن قطعی اعلام به صورت official هست؟ اگه نه که خود استاد گفته هزینه های دانشگاهت که ok هست و RA هم ok، این هم یه extra هستش. مشکل من سر اینه که باقی دانشگاه ها جوابشون نیومده و من شاید offer بهتری هم داشته باشم. این signature مشکل ایجاد نمیکنه؟
    به طور کلی در مورد پذیرش، شما تا نتیجه پذیرش دانشگاه رو رسما Confirm نکنید هیچ تعهدی به دانشگاه نخواهید داشت، همچنین در این مورد استاد گفته برای supplementary grant میخواهد اپلای کنه، پس این signature برای اعلام اینه که شما رسما میخواهید برای این supplementary grant تقاضا دهید، که معلوم نیست نتیجه اش چه خواهد بود! بنابراین -- به نظر من -- بعد از مشخص شدن نتیجه supplementary grant شما مختار به قبول یا رد آن هستید !

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

ApplyAbroad Guru

در کانادا این قبیل اینترن شیپ grant ها توسط موسساتی مثل NSERC و MITACS داده میشه و موافقت یک شرکت کانادایی بعلاوه استاد مربوطه رو میخواد. امضای شما و بعد نرفتنتون ممکنه از نظر قانونی اشکالی ایجاد نکنه ولی از نظر اخلاقی هم خیلی مناسب نیست چون اعتبار استاد رو در نظر اون شرکت پائین میاره. اگر مطمئن نیستید میتونید برای استاد بنویسید که ترجیح میدهید بعد از اومدن به کانادا در این مورد تصمیم بگیرید (گرچه این جواب هم ممکنه لو بده که شما جاهای دیگر رو هم در نظر دارید).

اگر بفرمائید که کدوم دانشگاه و چه رشته ای است شاید بهتر بشه نظر داد.

INGWAY
    Guest

دلیل نداره که شما چیزی رو لو ندین یا راستشو نگین، صادقانه بگین من (همونطورکه کاملا بدیهیه!) جاهای دیگه هم اپلای کردم و اگه شرایط بهتری برام پیش اومد به دانشگاه شما نخواهم اومد (این کاملا منطقیه)
    اگه میخواین رسمیترش کنین بگین:
    من signature خودم رو تا قبل از پایان ماه April فقط در صورتی که هیچ obligation برای من ایجاد نکنه با کمال میل به شما عرضه خواهم کرد.

شما در نظر داشته باش ممکنه این استاد قصد داشته باشه شما رو با این کار توی یه جور رودرواسی قرار بده که از خیر شرایط (نه رنک!) بهتر بگذرین و برین اونجا. این فرض درصورتی که استاد به هر دلیل (ایرانی بودن یا ارتباط داشتن با ایرانیها یا امثالهم) اخلاق آکامیک درستی نداشته باشه بسیار محتمله.

امیدوارم دیر نشده باشه برای جواب!

ApplyAbroad Guru

اصولا application های اینترن شیپ در صنعت امضای دانشجو را لازم دارند و من فکر نمی کنم استاد با این کار خواسته باشد رودروایسی ایجاد کند. اگر امضا نکنید احتمالا این فاند اضافی را از دست خواهید داد ولی می توانید از استاد سئوال کنید که آیا بعد از آمدنتان می شود مجددا برای این اینترنشیپ اقدام کرد یا نه.

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اسکولارشیپها همه deadline های سفت و سخت دارند، درنتیجه شما ممکن است آنها رو از دست بدهید. ولی RA معمولا از بودجه پژوهشی خود استاد است و تا حالا ندیدم در این مورد deadline داشته باشد. مگر اینکه استاد بخواهد شخصا اولویت بندی کند که به کدام دانشجو RA بدهد و به کدام ندهد. در مورد TA بستگی به سیاست دانشکده دارد. بعضی دانشکده ها TA ها را از چند ماه قبل تعیین می کنند و بعضی در آغاز هر ترم.

من فکر نمی کنم این تاخیر روی TA و RA تاثیر بگذارد. اگر استاد از اول به شما قول RA نداده بوده که شاید با نمره GRE هم ندهد. شما در مورد RA از استاد قبلا سئوال کرده بودید؟
    نه سوالی نکرده بودم چون خودش از همون اول که جواب ایمیل اولمو داد گفت که شرایطت مناسه و اپلای کن تا در مورد فاند تصمیم گیری بشه در موردت و به نظرم نظرش مثبت بود و من هم دیگه چیزی نپرسیدم
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در کانادا این قبیل اینترن شیپ grant ها توسط موسساتی مثل NSERC و MITACS داده میشه و موافقت یک شرکت کانادایی بعلاوه استاد مربوطه رو میخواد. امضای شما و بعد نرفتنتون ممکنه از نظر قانونی اشکالی ایجاد نکنه ولی از نظر اخلاقی هم خیلی مناسب نیست چون اعتبار استاد رو در نظر اون شرکت پائین میاره. اگر مطمئن نیستید میتونید برای استاد بنویسید که ترجیح میدهید بعد از اومدن به کانادا در این مورد تصمیم بگیرید (گرچه این جواب هم ممکنه لو بده که شما جاهای دیگر رو هم در نظر دارید).

اگر بفرمائید که کدوم دانشگاه و چه رشته ای است شاید بهتر بشه نظر داد.
    dalhousie, computer

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

hi everyone
    I have received the following answer from a faculty member of the IIT. I sent the first email to him after applying to IIT.
    Should I count on the answers like this?

Dear Kamyar,
    Thank you for your interest in joining my group for graduate studies. Although
    your CV looks good and your research interest is compatible with my areas of
    interest, I do not foresee any opening in my group for 2011.
    However, based on your resume, you may be receive some financial support from
    IIT for 2011, after which you may be able to work with one of the professors at
    IIT (including myself) who will be able to provide financial support for your
    graduate studies. I will keep your CV in my active files and, if a position
    does open in the near future, I'll let you know.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)