صفحه 281 از 1371 نخستنخست ... 1812312712722732742752762772782792802812822832842852862872882892902913313817811281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

چون این استاد میگه در گروه خودش جا نداره بهتره شما با استادهای دیگه تماس بگیرید. تضمین خاصی به شما نداده.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Proceed on contacting other professors.
    Thank him and in 3-4 months from now contact him again, and remind him of your today contact

سلام
    من براي يه دانشگاهي اقدام كرده بودم و اين ايميل از طرف استادي كه مسئول Graduate Program بود واسم آمده

As we are processing applications for the 2011 Fall Semester, your application packet stands out as one of the outstanding applicants we have. This is not a formal admission or financial aid letter, however we are seriously considering extending admission and possibly some form of financial aid to you. In order for us to better plan your as well as other applicants needs, we would like to hear from you concerning your thoughts on attending USF and the seriousness of your intentions to complete your PhD at our university

كسي مي تونه كمك كنه و بگه منظورش از آخرين جملات چيه؟ من چي بايد بفرستم؟ خودم برداشت كردم كه منظورش SOP‌ هست اما من اونو با بقيه مداركم فرستادم. لطفا راهنمايي كنيد اين دانشگاه واسم خيلي مهم بود.
    ویرایش توسط tondarchabok : February 26th, 2011 در ساعت 08:27 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    سلام
    من براي يه دانشگاهي اقدام كرده بودم و اين ايميل از طرف استادي كه مسئول Graduate Program بود واسم آمده

As we are processing applications for the 2011 Fall Semester, your application packet stands out as one of the outstanding applicants we have. This is not a formal admission or financial aid letter, however we are seriously considering extending admission and possibly some form of financial aid to you. In order for us to better plan your as well as other applicants needs, we would like to hear from you concerning your thoughts on attending USF and the seriousness of your intentions to complete your PhD at our
    university

كسي مي تونه كمك كنه و بگه منظورش از آخرين جملات چيه؟ من چي بايد بفرستم؟ خودم برداشت كردم كه منظورش SOP‌ هست اما من اونو با بقيه مداركم فرستادم. لطفا راهنمايي كنيد اين دانشگاه واسم خيلي مهم بود.

I think thhey want to make sure that you are certain about attending in their university.
    As I understood they wont give you financial support unless you write a letter describing your great desire about studing at their university

ممنون از پاسختون
    اما من برای چند جای دیگه هم اقدام کردم که هنوز نتیجه اش نیومده
    انتخاب نهایی من در آینده بر اساس مسائل فاند و میزان رنک دانشگاه خواهد بود
    من نمی خوام این موقعیت را از دست بدم
    به نظرتون چی جواب بدم؟ و اگر بعد ها به هر دلیلی نرفتم این دانشگاه واسیه بقیه بد نمیشه؟
    و اصولا چه جور متنی باید درست کنم در جواب این استاد؟
    کسی مورد مشابهی نداشته؟
    فرصت زیادی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    اما من برای چند جای دیگه هم اقدام کردم که هنوز نتیجه اش نیومده
    انتخاب نهایی من در آینده بر اساس مسائل فاند و میزان رنک دانشگاه خواهد بود
    من نمی خوام این موقعیت را از دست بدم
    به نظرتون چی جواب بدم؟ و اگر بعد ها به هر دلیلی نرفتم این دانشگاه واسیه بقیه بد نمیشه؟
    و اصولا چه جور متنی باید درست کنم در جواب این استاد؟
    کسی مورد مشابهی نداشته؟
    فرصت زیادی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید
    درواقع قبل از اینکه به شما پذیرش بدند میخوان ببینند آیا شما جدا می خواهید دوره PhD رو اونجا تمام کنید یا اینکه پذیرش بگیرید و نرید، یا برید و بعد از یکی دوترم برید جای دیگه. شما تو SOP تون چیزی در مورد اینکه چرا این دانشگاه رو انتخاب کزدید نوشته بودید؟

معلومه خودشون هم میدونند که سطح دانشگاهشون پائینتر از جاهای دیگه است. حالا شما شانستون از جاهای دیگه چطوره؟ این انتخاب آخرتون بوده یا جاهای دیگه هم هست؟ در پاسخ به سئوال شما واضحا اگر بپذیرید و بعد نرید ممکنه روی دیدگاهشون راجع به متقاضیان ایرانی تاثیر بگذاره.
    اگر میخواهید جواب را کمی عقب بندازید میتونید فعلا سئوال کنید که مقدار فاندینگ و شرایط پذیرش چطور خواهد بود و اشاره کنید که این موضوع در تصمیم گیری شما مهمه. بهرحال این سین جیم کردن ها ممکنه یک چند روزی فرصت بده تا جواب جاهای دیگه هم بیاد (با جاهای دیگه هم میتونید تماس بگیرید و بپرسید که نتیجه مشخص شده یا نه).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درواقع قبل از اینکه به شما پذیرش بدند میخوان ببینند آیا شما جدا می خواهید دوره PhD رو اونجا تمام کنید یا اینکه پذیرش بگیرید و نرید، یا برید و بعد از یکی دوترم برید جای دیگه. شما تو SOP تون چیزی در مورد اینکه چرا این دانشگاه رو انتخاب کزدید نوشته بودید؟

معلومه خودشون هم میدونند که سطح دانشگاهشون پائینتر از جاهای دیگه است. حالا شما شانستون از جاهای دیگه چطوره؟ این انتخاب آخرتون بوده یا جاهای دیگه هم هست؟ در پاسخ به سئوال شما واضحا اگر بپذیرید و بعد نرید ممکنه روی دیدگاهشون راجع به متقاضیان ایرانی تاثیر بگذاره.
    اگر میخواهید جواب را کمی عقب بندازید میتونید فعلا سئوال کنید که مقدار فاندینگ و شرایط پذیرش چطور خواهد بود و اشاره کنید که این موضوع در تصمیم گیری شما مهمه. بهرحال این سین جیم کردن ها ممکنه یک چند روزی فرصت بده تا جواب جاهای دیگه هم بیاد (با جاهای دیگه هم میتونید تماس بگیرید و بپرسید که نتیجه مشخص شده یا نه).
    من در پاراگراف آخر SOP آورده بودم كه چرا اين دانشگاه را انتخاب كردم و حتي اسم استادي كه باهاش هماهنگ كردم را آورده بودم
    از لحاظ رنكينگ اين كه شما ميگيد درست نيست چرا كه در رشته من در يك رنكينگ در آمريكا رنك حدود زير 30 داره
    من براي 6- 7 جا اپلاي كردم كه تا حالا كلا 2 جواب مثبت آمده كه البته رسمي نبوده
    و بقيه جاها فكر نمي كنم زودتر ار 1 ماه ديگه بياد
    فكر ميكنم فعلا جواب ok بدم اما فاند را تاكيد كنم
    اگه دوستان ديگه اي هم نظري دارن حتما بفرمايند
    خصوصا اگر مورد مشابهي داشتن

سلام دوستان من به یک استاد ایمیل زدم و ازش خواستم که بهم پذیرش بده، اما یادم رفت توی کاور لتر بنویسم که برای 2012 پذیرش میخوام. استاد فردا بهم ایمیل زد که فعلا دانشجو نمی گیره ، در حالی که توی سایتش نوشته بود که دانشجو میخواد. من الان باید چیکار کنم؟ دوباره بهش ایمیل بزنم و بگم که برای 2012 پذیرش میخوام ؟ یعنی من زود ایمیل زدم؟ به نظر شما چند ماه بعد دوباره ایمیل بزنم یا اینکه شانس گرفتن پذیرش از این استاد رو از دست دادم؟
    لطفا کسانی که تجربه دارن کمکم کنن.

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک استاد ایمیل زدم و ازش خواستم که بهم پذیرش بده، اما یادم رفت توی کاور لتر بنویسم که برای 2012 پذیرش میخوام. استاد فردا بهم ایمیل زد که فعلا دانشجو نمی گیره ، در حالی که توی سایتش نوشته بود که دانشجو میخواد. من الان باید چیکار کنم؟ دوباره بهش ایمیل بزنم و بگم که برای 2012 پذیرش میخوام ؟ یعنی من زود ایمیل زدم؟ به نظر شما چند ماه بعد دوباره ایمیل بزنم یا اینکه شانس گرفتن پذیرش از این استاد رو از دست دادم؟
    لطفا کسانی که تجربه دارن کمکم کنن.
    نه شانستون را از دست ندادید، می تونید تا آخر تابستان برای فرستادن مجدد ایمیل با رزومه قوی تر صبر کنید یا تشکر فرستاده و ضمن تشکر از پاسخشون بگید که برای 2012 مد نظرتون بوده (اگر نگفتند که زمینه کاریتون با ایشون مشترک نیست مشکلی پیش نمی آید. ).

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    اساتید ممنون میشم مثل همیشه کمکم کنید
    4 ماه پیش یه استاد همچین جوابی داد (آمریکا) :
    During the past few years, my research interest has shifted to xxxx, and xxxxxx. In addition, as I approach retirement, I accept a new student in my lab only if his/her research can be supervised jointly with one of my professor colleagues. Clearly, you would be a suitable candidate under such considerations.
    بعد گفت پری اپلای کن... کردم... جواب اومد که خوبی رسمی اپلای کن کردم..
    یه دو ماهی باهم رابطه داشتیم.. مقاله فرستاد گفت نظرتو بگو و اینا دیگه... ولی الان یه مدت که جواب نمیده...
    تا اینکه امروز این ایمیل از یه استاد دیگه تو همون دپارتمان اومد:
    I just came across your application to our graduate program in Chemistry at xx. I saw you mentioned the name of xxx – he, however, is very close to retirement. Currently, the faculty members active in the direction of physical chemistry are xxxx (xxxx) and I myself. My engagement is mostly in xxxxx, including xxxxxx.
    Please let me know about your current plans, for example, if you still intend to pursue a PhD here at xx, or if you have options at different places too.

من تو SOP نوشته بودم با اون استاد قبلیه میخوام کار کنم... از طرفی فیلد استاد دومی از زمین تا آسمون با اون چیزی که من به عنوان اینترست تو SOP نوشتم فرق میکنه...
    حالا من چیکار کنم که خدارو خوش بیاد؟
    اگه جواب مثبت بدم نمیگه این از همه چی خوشش میاد و فقط میخواد بیاد اینجا؟ یا فقط بگم که من هنوز مایلم بیام اونجا و هنوز option دیگه ای ندارم؟
    منو راهنمایی کنید..plz

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)