صفحه 285 از 1371 نخستنخست ... 1852352752762772782792802812822832842852862872882892902912922932942953353857851285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط مخ فی نمایش پست ها
    نه. وقتی داشتم رو تزم کار میکردم بهش برخوردم و متد جالبی رو به کار برده بود. زمینه اش هم مرتبط با کاراش هست ولی نه ۱۰۰٪ (تو حیطه کاریش هست.)
    میتونید یک سئوال خاص در مورد این مقاله ازش بپرسید که بهانه ای برای تماس به شما بده.

Junior Member

سلام دوستان
    من به چند تا از اساتید ایمیل زدم و دوتاشون اینطور جواب دادن:

1-
    Dear ....,

good to hear from you, and thanks for sending the (certainly impressive) details of your CV. One question up-front: are you still looking for funding, or have you already secured this?

Kind regards

من به fund نیاز دارم ولی نمیدونم منظور این استاده از این سوال چیه؟ من چی جواب بدم بهش؟

2-Dear ...,

Unfortunately, at the current time, I do not have sufficient financial support for a new PhD student, so for that reason, despite your excellent CV, I am unable to offer you a PhD opportunity at under my supervision at KTH.

واسه این یکی نیاز هست که ازش تشکر کنم یا نه با توجه به اینکه گفته فعلا financial sup نداره بذارم چند وقته دیگه دوباره بهش ایمیل بزنم تا یاد آوریش کنم؟!!!!!

لطفا راهنمایی کنید......
    ممنون

ApplyAbroad Guru

بنظر من احتمالا هر دو استاد منظورشون اینه که فاند ندارند. استاد اولی شاید میخواد بدونه شما بدون فاند هم میائید (مثلا بورسی چیزی گرفتید که فاند لازم نداشته باشید). اگر فاند لازم دارید صراحتا بهش بگید. دومی هم که صاف گفته فاند ندارم. بد نیست تشکر کنید ولی یادآوری آینده اش بیمورده چون وعده ای نداده که در آینده نزدیک فاند جدید میگیره.
    ویرایش توسط ghlobe : March 29th, 2011 در ساعت 05:19 AM

سلام دوستان
    امروز یه نامه ای از استادی که رزومه ام را به ایشان داده بودم، دریافت کرده بودم به شرح ذیل

thank you for your application - I currently have no open slots. Openings
    might come up in the future - however, all admission processes arehandled
    by the admission committee - please see our department website for more
    details
    حال سوالی که دارم اینست که من میتونم تقاضا کنم که در برنامه ئ آینده اش بگذارد یا نه؟ یا حتی همکارانی را که فکر می کند می توانند نیاز به من داشته باشند را به من معرفی کند. لطفا راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط z. polymer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز یه نامه ای از استادی که رزومه ام را به ایشان داده بودم، دریافت کرده بودم به شرح ذیل

thank you for your application - I currently have no open slots. Openings
    might come up in the future - however, all admission processes arehandled
    by the admission committee - please see our department website for more
    details
    حال سوالی که دارم اینست که من میتونم تقاضا کنم که در برنامه ئ آینده اش بگذارد یا نه؟ یا حتی همکارانی را که فکر می کند می توانند نیاز به من داشته باشند را به من معرفی کند. لطفا راهنماییم کنید.
    به نظر من از اين استاد نتيجه اي نمي گيري. اگه خواستي به 1-2 تا استاد ديگه ايميل بزن. اگه همه اينطوري جواب دادن، ممكنه نتيجه گرفت كه اساتيد قبل از ثبت نام دانشجوها اون ها رو انتخاب نمي كنند.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به چند تا از اساتید ایمیل زدم و دوتاشون اینطور جواب دادن:

1-
    Dear ....,

good to hear from you, and thanks for sending the (certainly impressive) details of your CV. One question up-front: are you still looking for funding, or have you already secured this?

Kind regards

من به fund نیاز دارم ولی نمیدونم منظور این استاده از این سوال چیه؟ من چی جواب بدم بهش؟

2-Dear ...,

Unfortunately, at the current time, I do not have sufficient financial support for a new PhD student, so for that reason, despite your excellent CV, I am unable to offer you a PhD opportunity at under my supervision at KTH.

واسه این یکی نیاز هست که ازش تشکر کنم یا نه با توجه به اینکه گفته فعلا financial sup نداره بذارم چند وقته دیگه دوباره بهش ایمیل بزنم تا یاد آوریش کنم؟!!!!!

لطفا راهنمایی کنید......
    ممنون
    استاد اولی جواب بدی نداده. بهش بگو میخوام بورس شم. ببین چی میگه. اما استاد دوم رو بیخیال شی بهتره.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در خصوص پاسخ استاد به شما، ایشون نگفته که Graduate coordinator سوپروایزر رو منصوب میکنه یا در این خصوص تصمیم میگیره. اصلا هیچ مقامی در دانشگاه نمیتونه استادی رو وادار کنه که یک دانشجو رو در گروه پژوهشی اش قبول کنه. در این ایمیل ایشون گفته که شما باید اول بطور رسمی به graduate studies اپلای کنید تا بعد از تائید اونها من پرونده تون رو ببینم (یعنی همون مرحله 1 و 2 که قبلا عرض کردم). graduate coordinator رو هم کپی کرده که اطلاعات لازمه رو برای اپلای کردن برای شما بفرسته.
    یک سوالی داشتم.الآن بعد چند روز هیچ ایمیلی از graduate coordinator در مورد اطلاعات لازم برای من نیومد.الآن خودم ایمیل بزنم یا بزارم خودشون بهم ایمیل بزنن.در ضمن دوباره به استاد ایمیل بزنم یا همین فردی رو که به عنوان graduate coordinator معرفی کرده؟؟ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم.الآن بعد چند روز هیچ ایمیلی از graduate coordinator در مورد اطلاعات لازم برای من نیومد.الآن خودم ایمیل بزنم یا بزارم خودشون بهم ایمیل بزنن.در ضمن دوباره به استاد ایمیل بزنم یا همین فردی رو که به عنوان graduate coordinator معرفی کرده؟؟ممنون
    همین اتفاق برای من تو ناتینگهام افتاد. صبر کنید خودش ایمیل میزنه.

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

استادي به من يه همچين جوابي در ازاي ميلم داده: به نظرتون چقدر اميدوار كننده است ؟ از همون ترم اول ميتونه ساپورتم كنه؟
    Hello,
    While I do find your background interesting and a good fit, I do not currently have funding for a student in that area. If you are still interested in pursuing the topic at ..., I would be very happy to have you work in my lab with the intent that we would work towards proposals that could eventually fund your work.

thank you

خوب من حالا موندم چه جوابي بهش بدم...بحث فاند رو الان مطرح كنم؟ بد نيست اگه همين الان از فاند صحبت كنم و بگم كه برا من ضروريه؟....
    مرسي

ApplyAbroad Guru

ایشون که صراحتا گفته من نمیتونم شما رو از ترم اول ساپورت کنم و باید بروید اونجا تا بعد سعی کنه براتون فاندینگ بگیره. شما دیگه چی رو میخواهید بپرسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)