صفحه 286 از 1371 نخستنخست ... 1862362762772782792802812822832842852862872882892902912922932942952963363867861286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم.الآن بعد چند روز هیچ ایمیلی از graduate coordinator در مورد اطلاعات لازم برای من نیومد.الآن خودم ایمیل بزنم یا بزارم خودشون بهم ایمیل بزنن.در ضمن دوباره به استاد ایمیل بزنم یا همین فردی رو که به عنوان graduate coordinator معرفی کرده؟؟ممنون
    مشکلی نیست که با graduate coordinator تماس بگیرید و در این مورد سئوال کنید.

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون که صراحتا گفته من نمیتونم شما رو از ترم اول ساپورت کنم و باید بروید اونجا تا بعد سعی کنه براتون فاندینگ بگیره. شما دیگه چی رو میخواهید بپرسید؟
    ايشون كجا گفته ترم اول نمي تونه فاند بده؟!!!
    ايشون گفته رو اون موضوعي كه من گفتم براش...فاند نداره...اما موضوعات ديگه اي داره كه ميتونه فاند بده....نمي دونم شايدم من بد متوجه شدم!!
    eventually يعني از ترم يك به بعد؟!!!!!!
    دوستان نظر ديگه اي ندارند؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    ايشون گفته رو اون موضوعي كه من گفتم براش...فاند نداره...اما موضوعات ديگه اي داره كه ميتونه فاند بده....نمي دونم شايدم من بد متوجه شدم!!
    بستگی داره که چه موضوعی رو پیشنهاد داده باشه. اگه میدونید که میتونید توی اون زمینه کار کنید به نظرم فاند گیرتون میاد. اما احساسم اینه که منظورش اینه که اولش فاندی وجود نداره. بعدش فاند میده. بستگی به کشورش داره. اگه انگلیس هست نرید بهتره. چون در نهایت هم گیر میکنید و خبری از فاند نخواهد بود. معمولا سوئیسس ها از LAB صحبت میکنن. خیلی به کشورش بستگی داره.

ApplyAbroad Guru

eventually يعني از ترم يك به بعد؟!!!!!!
    دوستان نظر ديگه اي ندارند؟
    نه دقیقا. اینطور که من بنظرم میاد ایشون گفته برای زمینه ای مورد علاقه شما فاندی نداره و اگر شما میخواهید در این زمینه کار کنید میتونید در lab ایشون کارتون رو (بدون فاند) شروع کنید تا بتدریج بر اساس کار شما پروپوزالی تهیه کنند و برای grant گرفتن اقدام کنند. eventually یعنی اینکه "اگر خدا بخواد در آینده ببینیم چی پیش میاد"!!

بنظر من میتونید دوباره ایمیل بزنید تا این موضوع رو روشن کنید و در ضمن بپرسید آیا برای پروژه های دیگه اش فاندینگ داره یا نه. شما فقط روی همون پروژه میخواهید کارکنید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من به اون موضوعات ديگه هم علاقمندم....كشورش هم امريكاست....
    خوب اين گفته كه من در اون زمينه ها فاند ندارم I do not currently have funding for a student in that area.
    بعد گفته اگه ميخواي كار كني با من ..روي يه موضوعاتي كار ميكنيم كه فاند دارن رو اونا with the intent that we would work towards proposals that could eventually fund your work.
    حاالا يعني اين eventually معني اين ميده كه نمي تونه از ترم هاي او ساپورت كنه؟!!!
    عجب چيزي شد ها...سوال كنكور شد!
    Eventually کلمه خطرناکی هست. من شخصا تو این مسائل تعارفی ندارم. جای شما باشم مینویسم:What do you mean exactly by eventually?

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

[من به اون موضوعات ديگه هم علاقمندم....كشورش هم امريكاست....
    خوب اين گفته كه من در اون زمينه ها فاند ندارم I do not currently have funding for a student in that area.
    بعد گفته اگه ميخواي كار كني با من ..روي يه موضوعاتي كار ميكنيم كه فاند دارن رو اونا with the intent that we would work towards proposals that could eventually fund your work.
    حاالا يعني اين eventually معني اين ميده كه نمي تونه از ترم هاي او ساپورت كنه؟!!!
    عجب چيزي شد ها...سوال كنكور شد!

به نظر منم منظورش این بوده شما start میزانی‌ یه موضوع رو و کم کم که پیش رفت یه fund جور می‌شه
    یعنی‌ اول از پول خبری نیست
    اما چرا همینارو از خودش نمی‌پرسی

بهترین شخص واسه جواب دادن به سوالت خود استاده هست

Junior Member

سلام دوستان
    این ایمیل امروز بدستم رسید که جواب یک استاد در آمریکاس:
    Thank you for your inquiry. Overall your background and research interests look like they would fit with our graduate program. However, we are unable to provide any assessment whether for admission or potential funding without submission of a full graduate application. You may apply online as instructed on our Department web site at http://spatial.umaine.edu/graduate-info/admission-aid/

We look forward to receiving your application.

Best regards, Harlan Onsrud

من این آدرس رو چک کردم ولی بنظر می رسه که از deadline رد شده....نمیدونم پس چرا گفته منتظر در یافت درخواست من هست..
    بنظر شما دوباره بهش ایمیل بزنم و بپرسم که ایا الان میشه اپلایکرد یا بهم Fund تعلق میگیره یا نه؟!!!!!!

ApplyAbroad Guru

جوابی که به شما داده یک تمپلیت استاندارده و جمله آخر ایمیل یک تعارف استاندارد برای ختم نامه است. منظورش این نبوده که منتظر اپلیکیشن شماست یا اینکه برای پائیز پرونده تون بررسی میشه. میتونید یک ایمیل کوتاه براش بزنید و بپرسید که آیا هنوز برای پائیز دانشجو قبول میکنند یا نه و اینکه ددلاین فاندینگ کی است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این ایمیل امروز بدستم رسید که جواب یک استاد در آمریکاس:
    Thank you for your inquiry. Overall your background and research interests look like they would fit with our graduate program. However, we are unable to provide any assessment whether for admission or potential funding without submission of a full graduate application. You may apply online as instructed on our Department web site at http://spatial.umaine.edu/graduate-info/admission-aid/

We look forward to receiving your application.

Best regards, Harlan Onsrud

من این آدرس رو چک کردم ولی بنظر می رسه که از deadline رد شده....نمیدونم پس چرا گفته منتظر در یافت درخواست من هست..
    بنظر شما دوباره بهش ایمیل بزنم و بپرسم که ایا الان میشه اپلایکرد یا بهم Fund تعلق میگیره یا نه؟!!!!!!
    اول اینکه جالبه که امروز که یک شنبه هست به شما تماس گرفته. از تاریخ ددلاین گذشته اما شما رو برای ترم بعد میخوان لحاظ کنن. تا درخواست رسمی ندید نمیتونه بگه فاند تعلق میگیره یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)