صفحه 288 از 1371 نخستنخست ... 1882382782792802812822832842852862872882892902912922932942952962972983383887881288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    خوب به اون دانشگاه زنگ بزن بپرس در چه مرحله ای هست، بعد راحت تر می تونی تصمیم گیری کنی. یا به استاد که آیا احتمال داره یونی ریجکت کنه بعد از اکسپ شما؟
    خيلي خيلي بعيد هست كه وقتي استاد و دانشكده تاييد كرده، graduate ريجكت كنه
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط zentex1983 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تقریبا یک هفته پیش به یه استادی تو یکی از دانشگاه های انگلیس که rank بالایی داره یمیل زدم و توش رشته، مقطع، معدل و نمره تافلمو گفتم. بعد به طور خلاصه گفتم که 7 ساله در فلان سازمان کار میکنم و به تجربه فهمیدم که تو محل کارم چه مشکلاتی ناشی از نبودن متخصص در این رشته بوجود اومده (البته اینا رو دروغ نگفتم واقعا همین طوریه). بعد هم خیلی خلاصه گفتم که برای ارتقا سازمانم میخوام بیام و در این زمینه (که زمینه کاری اون استاده بود) دکترا بخونم. فرداش یه استاد دیگه بهم ایمیل زد و گفت که استادی که واسش ایمیل زدی حالش خوب نیست و ایمیلش واسه من فوروارد میشه. حالا من ایمیلتو خوندم و اونو واسه مسئول addmision دانشگاه ارسال کردم. لطفا رزومه و research interest ات رو بفرست. منم فرستادم. دو سه روز گذشت و جوابی نیومد. دوباره واسش فرستادم که بلافاصله همون روز عصر جواب زیر رو داد. به نظر شما منظورش چی بوده این استاده؟ میخواد دست به سر کنه یا میخواد تماسو باهاش ادامه بدم؟

Dear Elnaz
    Thanks for this. We are very interested in the design and use of ICT systems - and the interplay between technical advances and new services - and have done some work on financial services.
    You may find it useful to look at some of the work that we have been doing here to see whether it talks to your concerns and interests.For example
    (اینجا اسم کتابی رو که با همکاری دو نفر دیگه منتشر کرده در این زمینه آورده)
    regards
    Robin

واقعا گیج شدم نمیدونم منظورش چیه؟ لطفا نظر بدین

مي خواد ببينه كه علاقه داريد به زمينه كاريش و اصلا چقدر در اون زمينه مي دونيد. به نظر من يه نگاهي به اون سورس بكنيد و نظرتون رو در مورد مطالب علمي بيان كنيد و اگه نقطه ارتباطي با كار خودتون داره كه چه بهتر. حتي اگه بتونيد از توش سوال در بياريد و پيشنهاد جديدي بديد كه بتونه يه كار علمي جديد باشه كه ديگه فوق العاده خوب هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط zentex1983 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تقریبا یک هفته پیش به یه استادی تو یکی از دانشگاه های انگلیس که rank بالایی داره یمیل زدم و توش رشته، مقطع، معدل و نمره تافلمو گفتم. بعد به طور خلاصه گفتم که 7 ساله در فلان سازمان کار میکنم و به تجربه فهمیدم که تو محل کارم چه مشکلاتی ناشی از نبودن متخصص در این رشته بوجود اومده (البته اینا رو دروغ نگفتم واقعا همین طوریه). بعد هم خیلی خلاصه گفتم که برای ارتقا سازمانم میخوام بیام و در این زمینه (که زمینه کاری اون استاده بود) دکترا بخونم. فرداش یه استاد دیگه بهم ایمیل زد و گفت که استادی که واسش ایمیل زدی حالش خوب نیست و ایمیلش واسه من فوروارد میشه. حالا من ایمیلتو خوندم و اونو واسه مسئول addmision دانشگاه ارسال کردم. لطفا رزومه و research interest ات رو بفرست. منم فرستادم. دو سه روز گذشت و جوابی نیومد. دوباره واسش فرستادم که بلافاصله همون روز عصر جواب زیر رو داد. به نظر شما منظورش چی بوده این استاده؟ میخواد دست به سر کنه یا میخواد تماسو باهاش ادامه بدم؟

Dear Elnaz
    Thanks for this. We are very interested in the design and use of ICT systems - and the interplay between technical advances and new services - and have done some work on financial services.
    You may find it useful to look at some of the work that we have been doing here to see whether it talks to your concerns and interests.For example
    (اینجا اسم کتابی رو که با همکاری دو نفر دیگه منتشر کرده در این زمینه آورده)
    regards
    Robin

واقعا گیج شدم نمیدونم منظورش چیه؟ لطفا نظر بدین
    چرا فکر کردین میخواد دست به سرتون کنه؟بنده خدا یه منبع داده گفته آیا شما به اون مورد علاقه دارین یا نه...به هر حال شما رو در حدی دیده که این ایمیل رو زده. باید ارتباط داشته باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

دوستان یکی از استادای یه دانشگاها که GRADUATE CORDINATOR هم هست email زده اینو گفته:
    I am writing this message because your application was reviewed positively by our admissions committee. This is not a letter of admission; however, we are in the process of finding a match for your research interests with those of our faculty. If a match can be found, we will finalize our decision. We do apologize for the delay and ask for your patience during this period. Thank you.

باید امیدوار باشم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    دوستان یکی از استادای یه دانشگاها که GRADUATE CORDINATOR هم هست email زده اینو گفته:
    I am writing this message because your application was reviewed positively by our admissions committee. This is not a letter of admission; however, we are in the process of finding a match for your research interests with those of our faculty. If a match can be found, we will finalize our decision. We do apologize for the delay and ask for your patience during this period. Thank you.

باید امیدوار باشم؟
    به نظر من حتی اگه یه وجه اشتراکی هم پیدا کنن باز دوباره باید پیگیر باشی ببینی فاند میدن یا نه. بوی پذیرش میده اما هیچی از فاند نگفته. چیزی که تعجب آور هست اینه که زمینه کاری شما و اونا مشخص هست پس دیگه دنبال وجه اشتراک گشتنش چه صیغه ای هست! تازه گفته اگه مچ پیدا شد تصمیم میگیریم نه پذیرش میدیم!به هر حال باید صبر کنید ببینید چی میگن...

ApplyAbroad Guru

جای تعجبی نیست. معنی این ایمیل اینه که admission committee اوکی داده حالا دنبال استاد میگردند. در جمله finding a match for your research interests with those of our faculty منظور research interest استادهاست.

سلام من به يه استاد ايميل زدم و اون روز بعدش اينو بهم جواب داد

Dear Sir

Thank you for your interest to our work.
    I will examine your proposal.
    However, I already have here two master students who wish to continue toward a PhD level...

Best regards
    به نظر شما من بايد چه جوابي به اين استاد بزنم كه بشه تا تنور داغه بچسبونم. اصلا جاي اميدواري هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_2439 نمایش پست ها

Dear Sir

However, I already have here two master students who wish to continue toward a PhD level...

Best regards
    به نظر شما من بايد چه جوابي به اين استاد بزنم كه بشه تا تنور داغه بچسبونم. اصلا جاي اميدواري هست؟
    نظر من :

فاند نداره بی خودی خودتو خسته نکن !

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_2439 نمایش پست ها

Dear Sir

Best regards
    این ایمیل یعنی اینکه رقیب خفن داری. زیاد امیدوار نباش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    این ایمیل یعنی اینکه رقیب خفن داری. زیاد امیدوار نباش
    گیر شما ادمیشن نیست ! فاند هستش.

اگه اینجا اپلای کنی 3 سوت بهتون ادمیشن می دند اما فاند خبری نیست !

(البته نظر من هستش و خوب این فقط یک نظره !)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)