صفحه 289 از 1371 نخستنخست ... 1892392792802812822832842852862872882892902912922932942952962972982993393897891289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    گیر شما ادمیشن نیست ! فاند هستش.

اگه اینجا اپلای کنی 3 سوت بهتون ادمیشن می دند اما فاند خبری نیست !

(البته نظر من هستش و خوب این فقط یک نظره !)
    جالبه واسم که شما با قطعیت حرف میزنی. اینکه حتما پذیرش میدن اما فاند نمیدن. کجای این ایمیل اینارو نوشته دوست عزیز؟بگید ما هم یاد بگیریم؟به هر حال اون چیزی که میبینیم رو باید بگیم نه اون چیزی که احساس میکنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

اساتید محترم:

نظر شما در رابطه با این ایمیل چیه:

Your background and research work are very interesting in terms of ..... . For this work, I still need to allocate the financial support to student.
    When do you want to start your PhD study? What is your expectation for financial support?

Regards

طرف منظورش از جمله "For this work, I still need to allocate the financial support to student" یعنی این پوزیشن هنوز خالیه یا هنوز باید کمک هزینش رو بدست بیاره تا بده به دانشجو؟ خلاصه کلا چقدر یعنی پذیرش و بورس حتمیه و البته من در جواب اینکه نظرم برای کمک هزینه چیه؛ فقط گفتم بودجه شخصیم برای تحصیل کافی نیس و نیاز به RA و TA دارم.

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy نمایش پست ها
    اساتید محترم:

نظر شما در رابطه با این ایمیل چیه:

Your background and research work are very interesting in terms of ..... . For this work, I still need to allocate the financial support to student.
    When do you want to start your PhD study? What is your expectation for financial support?

Regards

طرف منظورش از جمله "For this work, I still need to allocate the financial support to student" یعنی این پوزیشن هنوز خالیه یا هنوز باید کمک هزینش رو بدست بیاره تا بده به دانشجو؟ خلاصه کلا چقدر یعنی پذیرش و بورس حتمیه و البته من در جواب اینکه نظرم برای کمک هزینه چیه؛ فقط گفتم بودجه شخصیم برای تحصیل کافی نیس و نیاز به RA و TA دارم.

ممنون
    به نظر من این یعنی اینکه پول داره اما هنوز باید بررسی کنه که چقد پول برای دانشجوهاش اختصاص بده. ایمیل خوبی هست. امید به فاند هست. در جواب سوال اولش خوب بود میگفتی هر وقت شما صلاح میدونی. در جواب سوال دوم هم بد نگفتی. به هر حال خوشش اومده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

با سلام
    من به یک استاد مهم در امریکا ایمیل زدم و این جواب را داده:
    I am pleased that you have applied to our graduate program. As far as financial aid (teaching assistantship) is concerned, you will be considered along with other applicants. As you might expect, this is very competitive; research assistantships are awarded only after the student has a proven track record here, and is the prerogative of the professor, and depends on openings in various sponsored research projects. As a practice, we do not make decisions on taking on research advisees until at least after the student has been here a semester and has taken some relevant courses. (All my current projects have students committed to them, but this is a dynamic process.)

این جواب بدین معنی است که ایشان نمی تواند در رویه انتخاب دانشجو توسط دانشکده تاثیر داسته باشه؟
    به نظرتان چه جوابی باید بدهم ؟
    آیا می توانم و یا توصیه می کنید که به استاد دیگری در همان دانشکده ایمیل بزنم؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    با سلام
    من به یک استاد مهم در امریکا ایمیل زدم و این جواب را داده:
    I am pleased that you have applied to our graduate program. As far as financial aid (teaching assistantship) is concerned, you will be considered along with other applicants. As you might expect, this is very competitive; research assistantships are awarded only after the student has a proven track record here, and is the prerogative of the professor, and depends on openings in various sponsored research projects. As a practice, we do not make decisions on taking on research advisees until at least after the student has been here a semester and has taken some relevant courses. (All my current projects have students committed to them, but this is a dynamic process.)

این جواب بدین معنی است که ایشان نمی تواند در رویه انتخاب دانشجو توسط دانشکده تاثیر داسته باشه؟
    به نظرتان چه جوابی باید بدهم ؟
    آیا می توانم و یا توصیه می کنید که به استاد دیگری در همان دانشکده ایمیل بزنم؟

ممنون
    نه دقیقا. ایشان می گوید که در دانشکده مزبور از ترم اول RA نمی دهند و دانشجو باید حداقل یک ترم در آنجا باشد تا اینکه برای کار پژوهشی در نظر گرفته شود. اگر روال کلی دانشکده شان این است دیگر ایمیل زدن به اساتید دیگر فایده ای ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    این ایمیل یعنی اینکه رقیب خفن داری. زیاد امیدوار نباش
    من خيلي موافق نااميد بودن نيستم
    حداقل اينه كه يه ميل مي زني از جواب استاد تشكر ميكني و خيلي ماهرانه به نقاط قوتت اشاره مي كني ...
    هيچ ضرري نداره شايد استادو تحت تاثير قرار بده

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Idin نمایش پست ها
    حداقل اينه كه يه ميل مي زني از جواب استاد تشكر ميكني و خيلي ماهرانه به نقاط قوتت اشاره مي كني ...
    چطور میشه تو شرایطی که آدم فقط میتونه تشکر کنه بیاد ماهرانه به نقاط قوتش اشاره کنه؟؟ آخه تو ایمیل اول آدم هر قابلیتی رو که داشته رو کرده !! متوجه ایده تون نمیشم...

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Idin نمایش پست ها
    با اصل حرفت موافقم آیدین. اما اینو بدون که استادای اون ور احساساتی نیستن. ماشینی عمل میکنن. هر کی بهتر باشه اون انتخاب میشه. باید تصمیم رو به اونا بدیم.

سلام به همه
    من یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم و بعد از یک ماه این جواب رو بهم داد.
    I currently don't have funds to support international PhD students for 4 years.
    Are you able to support yourself financially?
    Let me know.
    به نظر شما میتونم امیدی به پذیرش داشته باشم.با توجه به اینکه من دارم برای مهاجرت اقدام میکنم و فاند خیلی برام مهم نیست.
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    با اصل حرفت موافقم آیدین. اما اینو بدون که استادای اون ور احساساتی نیستن. ماشینی عمل میکنن. هر کی بهتر باشه اون انتخاب میشه. باید تصمیم رو به اونا بدیم.
    البته این مورد رو هم در نظر داشته باشید که برای همون اساتید ماشینی هم Motivation و Persistence متقاضی بسیار بسیار اهمیت داره و همه دوستان گلمون حتما دیدید که خیلی از اساتید و دپارتمانها به کرات به این مسئله اشاره میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)