صفحه 290 از 1371 نخستنخست ... 1902402802812822832842852862872882892902912922932942952962972982993003403907901290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم و بعد از یک ماه این جواب رو بهم داد.
    I currently don't have funds to support international PhD students for 4 years.
    Are you able to support yourself financially?
    Let me know.
    به نظر شما میتونم امیدی به پذیرش داشته باشم.با توجه به اینکه من دارم برای مهاجرت اقدام میکنم و فاند خیلی برام مهم نیست.
    به نظرم آره. بحث اون استاد پذیرش نیست فاند هست. اگه میخوای پول بدی خودت که مشکل حله. بهش بگو...

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    البته این مورد رو هم در نظر داشته باشید که برای همون اساتید ماشینی هم Motivation و Persistence متقاضی بسیار بسیار اهمیت داره و همه دوستان گلمون حتما دیدید که خیلی از اساتید و دپارتمانها به کرات به این مسئله اشاره میکنن.
    کاملا درسته اما نباید به این معنی باشه که به استاد گیر 3 پیچ بدیم طوری که ایمیلشو بره عوض کنه...:

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام به همگی دوستان،

رئیس دپارتمانی که من براش اپلای کرده بودم پس از پیگیری من ، 10 روز پیش ( 8 اپریل) این جوابو داده بود، آیا به نظز دوستان دوباره ازش پیگیری کنم یا صبر کنم.

ممنونم.

We are still considering applications for financial aid and unfortunately I do not have any news to share at this time. I am confident that we will have news for you sometime very soon.

Thank you for your patience.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان،

رئیس دپارتمانی که من براش اپلای کرده بودم پس از پیگیری من ، 10 روز پیش ( 8 اپریل) این جوابو داده بود، آیا به نظز دوستان دوباره ازش پیگیری کنم یا صبر کنم.

ممنونم.

We are still considering applications for financial aid and unfortunately I do not have any news to share at this time. I am confident that we will have news for you sometime very soon.

Thank you for your patience.
    به نظر من باید صبر کنی. چون خیلی واضح و صریح گفته که بهت خبر میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    چطور میشه تو شرایطی که آدم فقط میتونه تشکر کنه بیاد ماهرانه به نقاط قوتش اشاره کنه؟؟ آخه تو ایمیل اول آدم هر قابلیتی رو که داشته رو کرده !! متوجه ایده تون نمیشم...
    خوب هر كاري يه روشي داره ديگه،
    مثلا يه جمله قشنگ ميزاري آخر نامه با اين مضمون ،
    استاد محترم اميدوارم انتخابتون باعث بشه تا دركنارتون از انگيزه و قابليت هاي بالام استفاده كنم
    يا استاد محترم من به موضوع تحقيق علاقه مند شدم و به مطالعه دراين خصوص ادامه مي دم و منتظر انتخابتون هستم
    و خيلي جمله هاي ديگه كه انگيزه درونيت بهترين شكل دهنده به اوناست و مطمنا ميتونه روي استاد تاثير بذاره البته كم و زيادش رو نميشه الان مشخص كرد ولي به هر حال تاثير گذاره

به نظرتون اين جمله ها جالب نيست؟
    ویرایش توسط Idin : April 19th, 2011 در ساعت 09:08 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    البته این مورد رو هم در نظر داشته باشید که برای همون اساتید ماشینی هم Motivation و Persistence متقاضی بسیار بسیار اهمیت داره و همه دوستان گلمون حتما دیدید که خیلی از اساتید و دپارتمانها به کرات به این مسئله اشاره میکنن.
    ببينيد بچه درسته استادا احساساتي نيستند ولي انگيزه با احساسات خيلي داره ، اونها عواملي مثل انگيزه و درك درست از شرايط دارند كه باعث پيشرفت اون كشور ها شده ولي اين احساساتي كه ما داريم شايد خيلي تاثيري رو پيشرفت نداره
    ضمنا اصولا هر آدمي اگه ببينه يه نفر تو كارش خيلي مصممه تحت تاثير قرار ميگيره و سعي ميكنه كمكش كنه
    دقيقا نمي دونم چرا ولي برداشتم اينه كه اين مورد آخر اونطرف وجودداره

البته سمج شدن ميتونه تاثير عكس بذاره و با توجه به شرايط بايد متن مناسب و زمان نامه رو تعيين كرد
    ویرایش توسط Idin : April 19th, 2011 در ساعت 09:07 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    به نظر من باید صبر کنی. چون خیلی واضح و صریح گفته که بهت خبر میده
    منم موافقم خصوصا كه گفته زود خبرت ميكنه

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Idin نمایش پست ها
    خوب هر كاري يه روشي داره ديگه،
    مثلا يه جمله قشنگ ميزاري آخر نامه با اين مضمون ،
    استاد محترم اميدوارم انتخابتون باعث بشه تا دركنارتون از انگيزه و قابليت هاي بالام استفاده كنم
    يا استاد محترم من به موضوع تحقيق علاقه مند شدم و به مطالعه دراين خصوص ادامه مي دم و منتظر انتخابتون هستم
    و خيلي جمله هاي ديگه كه انگيزه درونيت بهترين شكل دهنده به اوناست و مطمنا ميتونه روي استاد تاثير بذاره البته كم و زيادش رو نميشه الان مشخص كرد ولي به هر حال تاثير گذاره

به نظرتون اين جمله ها جالب نيست؟
    خوب بود. جملات جالبی بود. اما بازم اگه یه استاد بخواد یکی دیگه رو انتخاب کنه و تصمیمشو گرفته باشه دیگه این جمله ها زیاد کارساز نیست.

من به استاد ایمیل زدم گفت:
    Thank you for your message. We have already made our first round of offers with funding. However, those offers are not always accepted, and it is common to have a second round of offers in April or May to fill open funding slots. Additional grant funding may also become available to support students later in the spring semester.
    So, in the meantime, we would like to keep your application open in the chance that additional funding becomes available, so that you may be considered

به نطرتون این جواب منحصرا به من داده شده یا جواب آمادست که paste شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    من به استاد ایمیل زدم گفت:
    Thank you for your message. We have already made our first round of offers with funding. However, those offers are not always accepted, and it is common to have a second round of offers in April or May to fill open funding slots. Additional grant funding may also become available to support students later in the spring semester.
    So, in the meantime, we would like to keep your application open in the chance that additional funding becomes available, so that you may be considered

به نطرتون این جواب منحصرا به من داده شده یا جواب آمادست که paste شده؟
    به نظرم این جوابو به هرکس که سوال شما رو بپرسه میده ولی جوابی نیست که برای از سر باز کردن باشه. راستشو گفته و جای امید هست. چه دانشگاهیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)