صفحه 293 از 1371 نخستنخست ... 1932432832842852862872882892902912922932942952962972982993003013023033433937931293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,921 تا 2,930 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

It seems to me that they are not totally certain whether to offer you funding or not... they may be waiting for other (potentially better) applicants to respond to their offers first and decide based on that. (They have probably given them a few weeks to decide). They also seem not to have received many applications though, as they don't want to deny your application completely. ('aab-namak' is more probable to be the case here, compared to the last case I commented on!).
    Another scenario could also be that some professors in the department are negotiating on who, among the applicants, they are willing to work with, and the consensus cannot be reached sooner than a few weeks (until the end of semester which is a very busy period) These are the possible explanations I can think of. I don't think there's any choice but to keep your patience & see where it ends up.
    But definitely, keep in touch and follow up on their decision by email and preferably phone. (read my old comments on telephone interview and its effectiveness) Good Luck.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من ديگه كلافه شدم از دست اين استاد،‌خواستم با شما در ميون بذارم!
    اين استاد قبل اپلاي به من گفت ،‌اپلاي كن اگه ادميت شي بهت فاند ميدم
    چند هفته پيش از دپارتمان ميلي برام اومد كه در حال ادميت شدني بهمون بگو ميتوني اكسپت كني يا خودتو ساپورت كني كه جوابشو دادم!
    بعد اين ميلو به استاده فرستادم گفتم كه فاند ميخوام...گفت كه هر چي داري برام بفرست(مقاله و ...) فرستادم
    بعد چند روز انتظار دوباره بهش ميل زدم كه چي شد نتيجه؟ اينو جواب داد:
    We are still in the process of evaluating your academic credentials. It may take a couple of weeks. We will contact you as soon as we decide. Pl. keep in touch with me.
    ديگه ادميشن آفيس بررسي كرده يه بار ، چقدر اينا بررسي ميكنن؟ چند هفته!!! بخاطر چي؟ ميخواد مقاله هامو بخونه؟
    در كل به نظرتون تا چه حد ميشه اميد به گرفتن فاند داشت؟؟!!!!
    والا از فکر استاده که خبر نداریم ولی حالتهای مختلفی ممکن هست: در بهترین حالت میخواد یک double check نهائی بکنه که ببینه از کدوم پروژه یا گرنت برای ساپورت شما استفاده کنه. در بدترین حالت امکان داره نظرش عوض شده یا وضعیت فاندینگش تغییر کرده و حالا تعداد کمتری رو میتونه ساپورت کنه بخاطر همین میخواد بهترین ها رو انتخاب کنه. بهرحال کاری نمیتونید بکنید بجز صبرکردن. پیشنهادهای بهتری رو بخاطر این یکی معطل گذاشتید؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا از فکر استاده که خبر نداریم ولی حالتهای مختلفی ممکن هست: در بهترین حالت میخواد یک double check نهائی بکنه که ببینه از کدوم پروژه یا گرنت برای ساپورت شما استفاده کنه. در بدترین حالت امکان داره نظرش عوض شده یا وضعیت فاندینگش تغییر کرده و حالا تعداد کمتری رو میتونه ساپورت کنه بخاطر همین میخواد بهترین ها رو انتخاب کنه. بهرحال کاری نمیتونید بکنید بجز صبرکردن. پیشنهادهای بهتری رو بخاطر این یکی معطل گذاشتید؟
    نه!، در واقع اين تنها اميدمه و قضيه مرگ و زندگي هست! خوب اگه فاند نداره چرا يه بار نمي گه كه هم خودشو خلاص كنه هم ما رو؟! اينكه گفته با من در تماس باش اين يعني چي؟ ديگه من چي دارم كه بهش بگم؟!! اگر چند هفته هم صبر كنم ، برا ويزا دير ميشه!
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    نه!، در واقع اين تنها اميدمه و قضيه مرگ و زندگي هست! خوب اگه فاند نداره چرا يه بار نمي گه كه هم خودشو خلاص كنه هم ما رو؟! اينكه گفته با من در تماس باش اين يعني چي؟ ديگه من چي دارم كه بهش بگم؟!! اگر چند هفته هم صبر كنم ، برا ويزا دير ميشه!
    متاسفم که ناخواسته در این شرایط قرارگفته اید ولی اعصاب خودتون رو بیخود خرد نکنید. بهرحال جز صبر چاره ای نیست. اگر هم دیر شد فوقش یک ترم دیفر میکنید. بعنوان backup plan چند مورد اپلای ژانویه رو هم در نظر بگیرید.

البته بد نیست یک ایمیل بزنید و بهش بگید که
    I'll appreciate if i can have your decision as soon as possible because the visa process could take a few months and I want to ensure that I can be there for September.

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    I wish I could be so optimistic! Even if you were offered a fully funded admission, you could not be certain whether this would continue for the following years to come.... the recession is severely damaging funding sources of graduate programs in the US, NSF has cut its annual grants, NASA has halted some of its major research programs.... thousands of teachers have been and are being fired.... you know what these things mean in America? They mean what I just suggested in my previous post... The risk involved is too high.
    you mean that it's quite likely that a student who has been offered funding for the first year doesn't receive funding in the following years??
    that's too scary!!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

I didn't mean to scare, or discourage you by any means.
    But realistically, YES... that could be a possibility! But the fact that you are likely to have an accident doesn't prevent you from going onto streets, does it?....
    I just wanted our friend to be aware of the ongoing financial deficit and recession in recent years and not to rely on an uncertain reply.
    Another point is that some schools and programs are known for funding students for one or two years and then leave the students to rely on external funding sources. This is what you can't figure out unless you strictly ask grad students or experienced professors. Another way to make sure of continuous funding is looking at the records of what proportion of grad students have been funded... This is available through 'phds.org' and other data sources.
    Anyway, there's no guaranty in anything, but you do what you can and leave the rest to God. That's how pretty much everything works

Junior Member

سلام، دوستان. من امسال برای دانشگاه آلبرتا اپلای کرده بودم و توی لیستم اسم یه استادی را آوردم که به کارش علاقه مندم. حالا امروز یه استاد دیگه از این گروه این ایمیل را به من زده. به نظرتون چی باید جوابشا بدم؟

Dear Miss sonbol

My name is Dr. ..., and I am an Associate Professor in Electrical & Computer Engineering at the University of Alberta. I have been reviewing your application to our Ph.D. program, and I think you are a good match for a project I currently have underway. I’m writing today to see if you are interested in being my student.

The project focuses on a topic called ... . If this project is interesting to you, please let me know and we can discuss this opportunity further.

Very best regards,

این موضوعی که این استاد روش کار میکنه موضوع تز من نیست اما تو دوره فوق لیسانس در حد یه مقاله داخلی روش کار کردم.

ApplyAbroad Guru

شما میخواهید باهاش کار کنید یا نه؟ با استادی که اسمش رو در لیست تون آورده بودید قبلا تماس داشتید و قراری گذاشته بودید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما میخواهید باهاش کار کنید یا نه؟ با استادی که اسمش رو در لیست تون آورده بودید قبلا تماس داشتید و قراری گذاشته بودید؟
    با اون استاد در حد دو تا ایمیل بود و چون کارش خیلی نزدیک به تزم بود دوست داشتم باهاش کار کنم و اون من را تشویق به اپلای کرد . اما موضوع این استادم برام خیلی جالبه. توی سایتش دیدم که موضوع تز دکتراش شبیه تز ارشد من بوده . حالا به نظرتون اگه بخوام باهاش کار کنم چی جوابشا بدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sonbol نمایش پست ها
    با اون استاد در حد دو تا ایمیل بود و چون کارش خیلی نزدیک به تزم بود دوست داشتم باهاش کار کنم و اون من را تشویق به اپلای کرد . اما موضوع این استادم برام خیلی جالبه. توی سایتش دیدم که موضوع تز دکتراش شبیه تز ارشد من بوده . حالا به نظرتون اگه بخوام باهاش کار کنم چی جوابشا بدم
    خوب خودش که گفته علاقمنده به شما پذیرش بده میتونید جواب مثبت بدید و راجع به فاندینگ و غیره بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)