صفحه 296 از 1371 نخستنخست ... 1962462862872882892902912922932942952962972982993003013023033043053063463967961296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان، این ایمیل رو از یه استاد یکی از دانشگاه های آمریکا بعد از اولین ایملی که بهش زدم دریافت کردم. اگر ممکنه نظرتون رو در موردش بگید:
    برای یه پوزیشن اظهار تمایل کرده بودم

I read your materials. They are impressive.

I am not exactly certain what the University of ...... requirements are for international students, but they are likely similar to other US institutions. There is a description of my university's application requirements at : ......... . Also, I'm not certain how long it would take for everything to be approved. Would you need a student visa? What did you score on the TOEFL? These are questions you would need to answer. I don't have these answers....

Overall, your resume is impressive, though to make any decision I would need more information about your goals, ability to be accepted to the University, and reasonable estimated time of arrival all VISA information would need to be approved

نقل قول نوشته اصلی توسط elope نمایش پست ها
    سلام دوستان، این ایمیل رو از یه استاد یکی از دانشگاه های آمریکا بعد از اولین ایملی که بهش زدم دریافت کردم. اگر ممکنه نظرتون رو در موردش بگید:

I am not exactly certain what the University of ...... requirements are for international students, but they are likely similar to other US institutions. There is a description of my university's application requirements at : ......... . Also, I'm not certain how long it would take for everything to be approved. Would you need a student visa? What did you score on the TOEFL? These are questions you would need to answer. I don't have these answers....

Overall, your resume is impressive, though to make any decision I would need more information about your goals, ability to be accepted to the University, and reasonable estimated time of arrival all VISA information would need to be approved
    خوب تبریک میگم، استاد نظرش مساعد هست، فقط نگران ۲ چیز هست

یکی‌ اینکه شما بحث ویزات چطوره و میتونی‌ به موقع start کنی‌ اونجا و دوم اینکه شما از نظر استاد با پروژه استاد fit هستی‌، اما آیا غربالای دانشگاه رو هم میتونی‌ رد کنی‌ مثل TOEFL, GRE, GPA.......

ازشون تشکر کن، اگه TOEFL داری بش بده، بگو به محض OK گرفتن از Uni واسه ویزا اقدام میکنی‌ و خلاصه سعی‌ کن گرم نگهش داری

Junior Member

ممنونم از نظرتون. من قراره June امتحان GRE و TOEFL رو بدم و یک ماه دیگه تازه فارغ التحصیل میشم. با این اوصاف باز هم جای تبریک هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    خوب تبریک میگم، استاد نظرش مساعد هست، فقط نگران ۲ چیز هست

یکی‌ اینکه شما بحث ویزات چطوره و میتونی‌ به موقع start کنی‌ اونجا و دوم اینکه شما از نظر استاد با پروژه استاد fit هستی‌، اما آیا غربالای دانشگاه رو هم میتونی‌ رد کنی‌ مثل TOEFL, GRE, GPA.......

ازشون تشکر کن، اگه TOEFL داری بش بده، بگو به محض OK گرفتن از Uni واسه ویزا اقدام میکنی‌ و خلاصه سعی‌ کن گرم نگهش داری

ممنونم از نظرتون. من قراره June امتحان GRE و TOEFL رو بدم و یک ماه دیگه تازه فارغ التحصیل میشم. با این اوصاف باز هم جای تبریک هست؟
    باید ببینید چقدر میتونه صبر کنه واستون

deadline گذاشته؟

بله که تبریک داره، وقتی‌ یه استادو impress کردین، فارغ از نتیجه کار، جای تبریک داره

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    من فکر می‌کنم دلیل این جواب استاد این هست که فکر میکنه شما می‌خواهید fall ۲۰۱۱ درستون رو شروع کنید! که البته حق داره نگران این مسائل باشه!! شما گفته بودید که fall می‌خواهید بیاید؟
    اگه الان اپلای کنید و مدارک رو بفرستید میتونید برای winter پذیرش بگیرید. ددلاین اکثر دانشگاه‌ها برای winter یعنی‌ January معمولا حدود اول Sep هست. به استاد بگید که کی‌ فارغ‌التحصیل میشید و امتحان میدید، همچنین زمانی‌ که می‌خواهید برید یعنی‌ احتمالا January.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می‌کنم دلیل این جواب استاد این هست که فکر میکنه شما می‌خواهید fall ۲۰۱۱ درستون رو شروع کنید! که البته حق داره نگران این مسائل باشه!! شما گفته بودید که fall می‌خواهید بیاید؟
    اگه الان اپلای کنید و مدارک رو بفرستید میتونید برای winter پذیرش بگیرید. ددلاین اکثر دانشگاه‌ها برای winter یعنی‌ January معمولا حدود اول Sep هست. به استاد بگید که کی‌ فارغ‌التحصیل میشید و امتحان میدید، همچنین زمانی‌ که می‌خواهید برید یعنی‌ احتمالا January.
    ممنونم از راهنمایی تون. من اصلا حرفی از زمان apply نزدم و فقط در مورد position اظهار تمایل کردم.

ApplyAbroad Guru

ممنونم از راهنمایی تون. من اصلا حرفی از زمان apply نزدم و فقط در مورد position اظهار تمایل کردم.
    علاقمند شده به رزومه شما ولی هیچ قولی نداده. ارتباط رو قطع نکنید و بقیه اطلاعاتی که خواسته رو براش بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    علاقمند شده به رزومه شما ولی هیچ قولی نداده. ارتباط رو قطع نکنید و بقیه اطلاعاتی که خواسته رو براش بفرستید.
    من با توجه به راهنمایی دوستان جواب ایمیل استاد رو دادم و او هم در جواب اینطور گفت:

Thanks for the reply. I am interested in talking with you about your interest via Skype. Is this possible? I likely won't reply to you until next week sometime if you send me a response email.

You obtained a BS Civil Engineering in Iran and MS Environmental Engineering in Malaysia?

What laboratory techniques have you used and what has your MS research focussed on?
    دوستان نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

من با توجه به راهنمایی دوستان جواب ایمیل استاد رو دادم و او هم در جواب اینطور گفت:

Thanks for the reply. I am interested in talking with you about your interest via Skype. Is this possible? I likely won't reply to you until next week sometime if you send me a response email.

You obtained a BS Civil Engineering in Iran and MS Environmental Engineering in Malaysia?

What laboratory techniques have you used and what has your MS research focussed on?
    دوستان نظرتون چیه؟
    دوست عزیز جواب خیلی خوبی گرفتید. چیو می خواید بدونید؟ آی دی skype خودتون رو بدید به استاد و منتظر بمونید هر وقت تونست زمان مکالمه رو به شما بگه. گفته تا هفته دیگه نمی تونم جواب ایمیل بدم، اگر ایمیل زدی دیر جواب دادم بدون... اون سوالاتی رو هم که پرسیده جوابش رو بدید. خیلی امیدوار کننده است. موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام

استادی از دانشگاه سیدنی به من این جواب رو دادند. مشکلی که این وسط پیش اومده اینه که من اصل توجه نکرده بودم که آخرین تاریخ برای بررسی اسکالرشیپ ترم مارس حدود 31 جولای هست که آیلتسی که می خوان تا اون تاریخ بسیار سخته که بتونم بیارم. با توجه به تمایل استاد به رزومه من، اینکه من ازش بخوام برای ترم بعد ( ترم 2) شرایط من رو بررسی کنه چون مدرک زبانم به اون زمان می رسه نه به 31 جولای،
    کار درستیه؟ یا اصلا این موضوع رو مطرح نکنم و به هر مشقتی شده سعی کنم این نمره رو بیارم؟ درواقع می خوام بدونم مطرح کردن این موضوع کار درستی هست یا خیر.ممنونم

Dear Shahrouz

It will be my pleasure to supervise you. If you do not have sponsorship/scholarship from your country there is an opportunity to apply for EIPRS/USYD endeavour scholarship that covers tuition fee and living expenses. More information can be found here:

http://www.usyd.edu.au/future_studen...ps/index.shtml.

Please also check the following website for further information about procedure of application.

http://www.eng.usyd.edu.au/gse/apply/research.shtml

The EIPRS scholarship is quite competitive and candidates with honours first class (3.5/4) and publications in international journals have a very high chance to be successful. If you receive unconditional admission from our school before the closing dates they will consider you for these competitive scholarships. It would be great that you can apply for scholarship (USYD/EIPRS) for March 2012. It is required to have at least score of 6.5 for IELTS or (equivalent Toeffel) to be consider for these scholarships. I underline that only publications that are accepted or already published in international journal with ISSN number will be considered. You need to provide evidence of these publications such as the accepted letter from the publisher or the hard copy of the paper; these documents should be submitted with your application. Submitted and under preparation papers are not considered. The conference proceedings in international conferences will also take into account, if you can provide hard copy of those or a letter from the conference organiser confirming that your paper/abstract has been accepted for the presentation.

The academic staff of our school would be delighted to host you as a PhD candidate. Should you require further help for your PhD application please do not hesitate to contact me.

Kind regards,
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)