صفحه 30 از 1371 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940801305301030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mili
    سلام ، اگر من از یه استادی فاند و افر رسمی گرفته باشم و فاند استاد به صورت RA باشه ، به علت اینکه دانشگاه دیگه ای در کشور دیگه ای رو انتخاب کردم ایا میتونم به اون استاد یکی از دوستام رو معرفی کنم و از او بخوام که ایشون رو برای فاندی که من استفاده نکردم در نظر بگیره ؟ ایا این دخالت در کار استاد محسوب میشه یا میشه همچین درخواستی رو انجام داد ؟
    اینم از اون حرفهاست. نه. اصلا این کار با هیچ منطقی درست نیست و نمی دونم از کجا به ذهن شما رسیده همچین چیزی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

I sent a mail to one of professors and he answered one day later :

You have to submit your application for Fall 2009 Graduate Admissions.
    Your application will be given due consideration.

Sincerely,

(!about 20 days later he again sent me again (this time I didnt send him any mail

Please go ahead and apply for Fall 2009 admissions. Your application will be given due consideration.

Sincerely,

?what do this mean ???

Thanks All
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Senior Member

to CMECH2 :
    case جالبی رو مطرح کردید. من فکر می کنم اینجا باید حتما apply کنید چون هر چند ای میل اول به نظر template می رسه اما ایمیل دوم نشون می ده استاد محترم به دنبال شماست........................................ ..

Senior Member saheb آواتار ها

به نظرم بهش ميل بزن بگو آيا مي تونه بهت فاند بده يا نه هر چه frank باشي بهتره بايد وضعيتت معلوم كني
    اي ميل اصلا اميوداري به شما نداده خيلي ها دانشجوها را تنرغيب مي كنند كه پول اپليكيشن ها را بگيرن و ..
    به نظرم بهش ميل بزن
    dont hesitate to ask him!!!!!
    HAPPINESS

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    به نظرم بهش ميل بزن بگو آيا مي تونه بهت فاند بده يا نه هر چه frank باشي بهتره بايد وضعيتت معلوم كني
    اي ميل اصلا اميوداري به شما نداده خيلي ها دانشجوها را تنرغيب مي كنند كه پول اپليكيشن ها را بگيرن و ..
    به نظرم بهش ميل بزن
    dont hesitate to ask him!!!!!
    صاحب جان واقعا همچین استادهایی هم وجود دارند که به دنبال 50$ پول application fee یه دانشجو باشند؟؟؟؟؟ اگر اینجور باشه خوب در جواب fund دادن هم می گه ok. و به همه هم می گه شانس داری بفرست application رو....... ??? ??? ??? ???

سلام
    من پارسال همین موقعها واسه یه استادی ایمیل زدم که جوابش این بود:
    I am pleased to receive your e-mail inquiry concerning the opportunity for an assistantship in my lab. You background sounds very good and appropriate but, unfortunately, I do not have available funds to support another student at this time. At the departmental level there may be a possibility of funding a PhD student in my program but these are highly competitive. If you have very good marks in your undergraduate and MS degree programs and have scored high on your GRE exams then you may be competitive.Thank you for considering my program, if I know a bit more about your research background and GRE scores I can provide a better assessment of whether funding possibilities exist.
    With best regards,

من چون به تافل و جی آر ای نرسیدم بیخیال شدم الان امتحان دادم اگرچه ازش نمی شه مطمئن شد
    حالا به نظر شما من دوباره بهش میل بزنم؟ اگه بزنم درباره این جوابش چیزی بنویسم یا نه؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من پارسال همین موقعها واسه یه استادی ایمیل زدم که جوابش این بود:
    I am pleased to receive your e-mail inquiry concerning the opportunity for an assistantship in my lab. You background sounds very good and appropriate but, unfortunately, I do not have available funds to support another student at this time. At the departmental level there may be a possibility of funding a PhD student in my program but these are highly competitive. If you have very good marks in your undergraduate and MS degree programs and have scored high on your GRE exams then you may be competitive.Thank you for considering my program, if I know a bit more about your research background and GRE scores I can provide a better assessment of whether funding possibilities exist.
    With best regards,

من چون به تافل و جی آر ای نرسیدم بیخیال شدم الان امتحان دادم اگرچه ازش نمی شه مطمئن شد
    حالا به نظر شما من دوباره بهش میل بزنم؟ اگه بزنم درباره این جوابش چیزی بنویسم یا نه؟
    فکر می کنم امتحانش هیچ ضرری نداشته باشه، نهایتش جوابی نمی گیری که این یعنی برای 2009 دانشجوشو پیکاپ کرده و اگه هم پیکاپ نکرده باشه میشه امید داشت برای فاند گرفتن

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

با درود
    من از یکی از استادان دانشگاه WESTERN MICHIGAN برای PhD این جواب را دریافت کردم
    You can go to the Western Michigan Universty's Web site and file an application to our program. I

can champion your case. At the moment I have limited funds to support certain number of PhD students.

و می دانم که در گروه B وزارت علوم است خواهش می کنم در مورد این دانشگاه و شهر KALAMAZOO نظرتان را بگویید؟آیا ارزش اقدام دارد؟
    با سپاس
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56
    با درود
    من از یکی از استادان دانشگاه WESTERN MICHIGAN برای PhD این جواب را دریافت کردم
    You can go to the Western Michigan Universty's Web site and file an application to our program. I
    can champion your case. At the moment I have limited funds to support certain number of PhD students.
    و می دانم که در گروه B وزارت علوم است خواهش می کنم در مورد این دانشگاه و شهر KALAMAZOO نظرتان را بگویید؟آیا ارزش اقدام دارد؟
    با سپاس
    جوابی که به شما دادند به نظر من template هست. در مورد شهر این لینک رو ببینید امیدوارم کمکتون کنه.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kalamazoo,_Michigan
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member saheb آواتار ها

in my opinion do nt apply , the professor 's response is negative and somehow neutral
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)