صفحه 303 از 1371 نخستنخست ... 2032532932942952962972982993003013023033043053063073083093103113123133534038031303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID1358 نمایش پست ها
    بابا یکی جوابم منو بده اگه نامه از استاد بیاد که بگه اپلای کن یا بگه ما شرایطمون اینه یا مواردی که بالا گفتم بعدش چکار کنیم ؟؟؟من یه ایمیل با رزومه زدم و فقط گفتن اپلای کن یا بعضی ها هم گفتم ما الان نمی گیریم .... از اینجا به بعد چکار کنم ؟
    یعنی باید بیشتر بگردید و استاد دیگه ای پیدا کنید. اون جوابهائی که به شما داده اند که اپلای کن و وب سایت و غیره هم همه اش تمپلیته که برای همه میفرستند. دامنه جستجو تون رو گسترش بدید.

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بچه ها
    من دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه تبریز هستم. من به همه استادایی که زمینه کاریشون با من یکیه (آمریکا، کانادایی ها که اصلا جواب ندادن) ایمیل زدم، ولی یا جواب نمیدن و یا اینکه میگن برو اپلای کنو من فاند ندارمو از این حرفا. به نظرتون من باید چیکار کنم؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ndrmahmoudi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه تبریز هستم. من به همه استادایی که زمینه کاریشون با من یکیه (آمریکا، کانادایی ها که اصلا جواب ندادن) ایمیل زدم، ولی یا جواب نمیدن و یا اینکه میگن برو اپلای کنو من فاند ندارمو از این حرفا. به نظرتون من باید چیکار کنم؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    به نظر من اینکه به همه اساتید ایمیل بزنید زیاد کمکی نمی کنه..مسلمه که همشون این جواب رو می دهند..بهتره به اونهایی میل بزنید که علاقه مند هستند به زمینه ای که شما درش مقاله دارین..این می تونه نظرشون رو جلب کنه..گاهی هم می تونید برید دانشجوهاشون رو پیدا کنید و به اونها میل بزنید و بپرسید که استادشون الآن دقیقا تو چه زمینه ای کار میکنه و در ایمیلتون ابراز علاقه به همون زمینه خاص بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

سلام دوستان
    این جواب به نظرتون یعنی چی?
    Dear...,

Thanks for your interest. I look forward to learning about you as we receive your application materials (the .... website provides those instructions).
    best

به نظر من این استاد محترم گفته که برید مدارکتون رو بفرستین دانشگاه (یعنی اپلای کنید) تا اطلاعات زیادی از شما بدست بیاره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam26 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این جواب به نظرتون یعنی چی?
    Dear...,

Thanks for your interest. I look forward to learning about you as we receive your application materials (the .... website provides those instructions).
    best
    ویرایش توسط ndrmahmoudi : August 9th, 2011 در ساعت 10:08 AM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ndrmahmoudi نمایش پست ها
    به نظر من این استاد محترم گفته که برید مدارکتون رو بفرستین دانشگاه (یعنی اپلای کنید) تا اطلاعات زیادی از شما بدست بیاره.
    من توی ایمیل براشون قید کردم که امتحان gre و Ielts رو آبان ماه دارم. اگه بخوام اپلای کنم میشه آذر
    به نظرتون دوباره براش ایمیل بزنم؟
    من رزومه رو هم براشوون فرستادم

خانم یا آقای moonlight
    من در پیامم اشاره کردم به این که به همه استادایی که زمینه کاریشون با من یکیه میل زدم و اونطوری جواب گرفتم.
    با تشکر از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    به نظر من اینکه به همه اساتید ایمیل بزنید زیاد کمکی نمی کنه..مسلمه که همشون این جواب رو می دهند..بهتره به اونهایی میل بزنید که علاقه مند هستند به زمینه ای که شما درش مقاله دارین..این می تونه نظرشون رو جلب کنه..گاهی هم می تونید برید دانشجوهاشون رو پیدا کنید و به اونها میل بزنید و بپرسید که استادشون الآن دقیقا تو چه زمینه ای کار میکنه و در ایمیلتون ابراز علاقه به همون زمینه خاص بکنید.

بله حتما" میل بزنید و بهش بگید که من تا آذر نمیتونم اپلای کنم، در ضمن از بچه ها خواهش می کنم دوستمون رو بیشتر راهنمایی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam26 نمایش پست ها
    من توی ایمیل براشون قید کردم که امتحان gre و Ielts رو آبان ماه دارم. اگه بخوام اپلای کنم میشه آذر
    به نظرتون دوباره براش ایمیل بزنم؟
    من رزومه رو هم براشوون فرستادم

Junior Member

سلام به همه دوستان -یه سوال ؟ اگه یه استادی بگه ایمیلتو فرستادم واسه coordinator یعنی چی ؟ یعنی زمینه تحقیقمو خوب مشخص نکردم با این استاده ؟؟

بچه ها من امروز یه ایمیلی از یه استاد دریافت کردم که حدود یک ماه پیش بهش میل زده بودم. کل متن ایمیل به این شرح است، به نظر شما من باید چه جوابی بنویسم؟؟؟
    Dear .....,
    Thank you for your email and interest in our program. And thank you for
    sharing your academic credentials and those professional accomplishments
    with me. Sorry for my delay in reply. I plan to be away from campus for
    part of the coming academic year, beginning in a few weeks. However, I'm
    sure Industrial Engineering at ...... will appreciate receiving your
    application to the Graduate Program. I look forward to any updates from
    you and expect to see email while I am away. Whether here at ......, or
    elsewhere I look forward to additional professional correspondence and
    interaction with you in the coming years!
    Best regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)