صفحه 306 از 1371 نخستنخست ... 2062562962972982993003013023033043053063073083093103113123133143153163564068061306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    به نظرم نه.چون همه متقاضیان که مدارکشونو فرستادند یعنی بعد ددلاین معمولا بررسی می کنند
    از دید Admission Office که درست می فرماید، پرونده تا بعد ددلاین اونجا خاک میخوره.... بیشتر منظورم جلب نظر استاد بود، اینکه نشون بدی واقعا مصممی، نمی دونم شاید من زیادی دارم بچه مثبت بازی در میارم!!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    ممکنه دوستان بگن این دو جوابی که گرفتم
    مثبت بوده یا نه
    خیلی‌ ممنون
    جواب اولی‌ مثبت تر هست اما هیچ کدوم قولی‌ نداده اند و معمولاً هم نمی‌‌دهند. من جواب‌های خیلی‌ مثبت تر هم دیدم که پذیرش آخر نداده اند و برعکس.
    مساله این هست که تعدادی هستند که بدون ایمیل زدن اپلای میکنند و بنابرین این استاد الان واقعا نمیدونه که برای سال بعد چند نفر اپلیکنت مناسب براش وجود داره. بنابرین وقتی‌ رزومه شما خیلی‌ خاص نباشه قولی‌ نمیده. چون ترجیح میده همه applicant‌ها رو ببینه و بعدا تصمیم بگیره. در ضمن در بعضی‌ یا شاید خیلی‌ دانشگاه‌ها استاد نقشی‌ در پذیرش نداره و اگه هم داشته باشه همون طوری که گفتم می‌خواد بهترین گزینه موجود رو انتخاب کنه.
    به نظر من مخصوصاً برای MSc ایمیل زدن به استاد‌ها فقط این قضیه رو میتونه روشن کنه که اصلا آیا اون استاد برای سال بعد دانشجو میگیره یا نه و اینکه چقدر جوابی‌ که میده امیدوار کننده هست تا برمبنای اون بتونید بین مثلا ۱۲ تا جواب ۶ تاشو اپلای کنید.
    به هر حال چون به شما جواب داده اند و شما رو تشویق به اپلای کرده اند وقتی‌ اپلای می‌کنید و مدارک رو میفرستید بهشون مثلا ۲ هفته بعدش ایمیل بزنید که مدارک فلان روز رسیده و دوس دارید نظرشون رو بدونید تا هم ارتباط داشته باشید که شما رو یادشون نره هم اگه کاری از دستش در پروسه پذیرش بر میاد انجام بده.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

یه ایمیل واسه استاد تو امریکا فرستادم... اینو تو جوابم گفته..
    Please apply. I will be happy to review your application

به نظرتون چه جوابیه؟ تو جوابش چی بدم؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

سلام دوستان من این ایمیل رو از استادی دریافت کردم
    ایشون گفتن که فعلا در زمینه مورد علاقه من فاند ندارن اما مشابه اون دارن
    من میخوام نسبت به کار کردن با ایشون در زمینه ای که گفتن ابراز علاقه کنم
    به نظرتون چی بنویسم براشون؟
    Dear ...,

Thanks very much for your interest in our Joint Doctoral Program in .... I have read your CV and would be pleased to receive your application. I do want to let you know, however, that at present our available research assistantships are for research in (something different my research interest), especially ..... Our current funding and research activities do not emphasize(in my research interest) .... So you may want to consider that as one factor in your decision, and you may feel that some other US programs would be a better fit to your current professional goals. Of course if you do apply, I will look forward to reading your application and learning more about your preparation and professional objectives.

I have attached a brief information sheet that directs you to some pertinent web links.

Member
    رشته و دانشگاه

نظرتون درباره این چیه :

Hi,

Thank you for your interests.

Currently, I have 6 grad students supporting.

Right now, I don’t have additional funding to support new students.

But, plz try to contact me later of this year.

چی جوابشو بدم؟ ممنون میشم به 2 پست اخیر من جواب بدین.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    یه ایمیل واسه استاد تو امریکا فرستادم... اینو تو جوابم گفته..
    Please apply. I will be happy to review your application

به نظرتون چه جوابیه؟ تو جوابش چی بدم؟
    با سلام

به نظر من این یک جواب کلی هست و اگر در آینده میخواهید مدراکتون رو بفرستید با یک جواب ساده بهشون اطلاع بدید که اپلای خواهید کرد.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Hero

نظرتون درباره این چیه :

Hi,

Thank you for your interests.

Currently, I have 6 grad students supporting.

Right now, I don’t have additional funding to support new students.

But, plz try to contact me later of this year.

چی جوابشو بدم؟ ممنون میشم به 2 پست اخیر من جواب بدین.

خوب اگر من بودم تشکر می کردم و نظر مثبتم رو درباره دوباره تماس گرفتن اعلام می کردم.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه

معذرت من دوباره دارم مى پرسم مي خواستم بدونم به اين چه جوابي بدم
    I have no new funding this Fall. If I get any new grants I will be sure to review your credentials.
    من تو نامم نوشته بودم كه برا سال ٢٠١٢ مي خوام ولي استاد گفته اين پاييز گيج شدم. ميشه در جواب دادم كمك كنيد. مرسي

ApplyAbroad Hero

معذرت من دوباره دارم مى پرسم مي خواستم بدونم به اين چه جوابي بدم
    I have no new funding this Fall. If I get any new grants I will be sure to review your credentials.
    من تو نامم نوشته بودم كه برا سال ٢٠١٢ مي خوام ولي استاد گفته اين پاييز گيج شدم. ميشه در جواب دادم كمك كنيد. مرسي
    این بلا سر من هم اومد ولی یه ماه پیش، یکی از استادا که اتفاقا راست کارم بود عجله کردم بهش ایمیل زدم بدون اینکه حتی سی وی مو اتچ کنم
    اونم یه همچین چیزی جوابمو داد. گفت من تیم کاریم تکمیل شده!
    بچه ها گفتن این با پاییز 2011 اشتباه گرفتت ( من حدس میزنم شما رو هم با اسپرینگ اشتباه گرفته) بعضی از استادا اگه ذهنیت بدی از ایمیلت پیدا کنن ممکنه ایمیلتو باز نکنن دیگه! ببین ولش کن بزار یکی دو ماه دیگه با یه ایمیل دیگه بش بگو..الان باش صحبت کنی فایده نداره (نظر شخصی)
    ویرایش توسط mahmoudb : August 22nd, 2011 در ساعت 10:17 PM دلیل: اشتباه تایپی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sam26 نمایش پست ها
    سلام دوستان من این ایمیل رو از استادی دریافت کردم
    ایشون گفتن که فعلا در زمینه مورد علاقه من فاند ندارن اما مشابه اون دارن
    من میخوام نسبت به کار کردن با ایشون در زمینه ای که گفتن ابراز علاقه کنم
    به نظرتون چی بنویسم براشون؟
    Dear ...,

Thanks very much for your interest in our Joint Doctoral Program in .... I have read your CV and would be pleased to receive your application. I do want to let you know, however, that at present our available research assistantships are for research in (something different my research interest), especially ..... Our current funding and research activities do not emphasize(in my research interest) .... So you may want to consider that as one factor in your decision, and you may feel that some other US programs would be a better fit to your current professional goals. Of course if you do apply, I will look forward to reading your application and learning more about your preparation and professional objectives.

I have attached a brief information sheet that directs you to some pertinent web links.
    پسر خیلی عالیه
    برو مقالات در مورد اون موضوع رو گیر بیار، و چند تا مقاله خوب (ترجیحا از خودش رو بخون) و در موردش ازش سوال کن و ایده بده
    منظورم اینه ارتباطتو حفظ کن
    جواب خوبی گرفتی
    ویرایش توسط mahmoudb : August 22nd, 2011 در ساعت 10:13 PM دلیل: عجله در تایپ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)