صفحه 309 از 1371 نخستنخست ... 2092592993003013023033043053063073083093103113123133143153163173183193594098091309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها من به یه استادی ایمیل زدم بهم این جوابو داده
    Thank you for your interest in Emory and our research. You have been very successful and we would of course be delighted to have you work with us. Please let me know how I might help with your application.

حالا من چی جواب بدم به نظرتون؟ باید چی بگم ؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

بچه ها من به یه استادی میل زدم 1 ساعت پیش و تو میل کلی از مقالاتی که ازش خونده بودم و اینکه چرا زمینه ی کاریمون به هم نزدیک گفتم اما این جواب رو داده ، نظرتون چیه؟ منظورش اینه که open position به من نمیده؟
    Hello Mahbod,

Thank you for your interest in The University of Toledo. It seems that you would be a very good fit for the program and I could advise you in the program. The first step is to apply for admission at www.utoledo.edu/graduate.

Sincerely,

Dr. Franchetti

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    بچه ها من به یه استادی میل زدم 1 ساعت پیش و تو میل کلی از مقالاتی که ازش خونده بودم و اینکه چرا زمینه ی کاریمون به هم نزدیک گفتم اما این جواب رو داده ، نظرتون چیه؟ منظورش اینه که open position به من نمیده؟
    Hello Mahbod,

Thank you for your interest in The University of Toledo. It seems that you would be a very good fit for the program and I could advise you in the program. The first step is to apply for admission at www.utoledo.edu/graduate.

Sincerely,

Dr. Franchetti
    جواب خاصی نداده فقط شما رو به اپلای تشویق کرده.یعنی اول اپلای میکنید بعدا نتیجه گیری میشه.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    جواب خاصی نداده فقط شما رو به اپلای تشویق کرده.یعنی اول اپلای میکنید بعدا نتیجه گیری میشه.
    دوست من شما چجوری به این جواب میگین چیز خاصی نیست؟ این بهترین جواب مکنیاست که یه استاد در مرحله او میتونه بده!!!تشویق کرده؟؟؟!!!!! گفته تو کاملا fit هستی با گروه من و من تو رو advise میکنم. بعد گفته قدم اول اپلای است...که یه راهنمائیست نه تشویق صرف.....به نظرم این یعنی OK کامل
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    بهش میل زدم و گفتم تو اپلیکیشن میتونم اسم شمارو به عنوان سوپروایزر خودم بزنم؟ اینم جوابش:
    Sure, it's a good idea
    الان میخوام میل بزنم و بگم شانس پذیرش با فاند گرفتنم چقدره ، به نظرم نظرش رو فاند دادن مثبت اما منتظره یکم زمان بگذره بقیه اپلیکنت هایی که بهش میل میزنن رو هم یه بررسی ای بکنه
    نظر شما چیه؟

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    به نظر شما جواب این ایمیل رو چی باید داد؟

If you are admitted for graduate study in my department and choose to
    come to UNC, I will be happy to discuss with you the possibility of your
    joining my research group. For information about graduate admissions,
    you may contact our Director of Graduate Admissions, Dr. T. Clegg
    <clegg@physics.unc.edu>.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

دوستان نظرتون راجع این ایمیل چیست؟ من اظهار علاقه کرده بودم که برای دکترا و انجام دادن تحقیقاتی روی موضوع خاصی برم اونجا!

Thanks for your note. However, in order to be considered for admission to the doctoral program, you first need to submit a formal application to the OSU Graduate School. Details on the necessary materials can be found there. Also, note that CRP asks that you also submit one or more pieces of writing that demonstrate your ability to do independent research.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

سلام دوستان
    من ایمیلی داشتم به این مضمون
    In addition to the C.V. that you have kindly provided, I also require a copy of your most recent transcript (official copy not required for my purposes, but the university will require one for the formal application process), and a single-page summary of your research interest in
    منظورشون مدارکم و نامه sop هست ؟

سلام دوستان میشه بگین شما چند تا ایمیل زدین تا حالا که جوا بهای خوب دارین میگیرین. من تا حالا 100 تا ایمی زدم ولی دریق از یک جواب خوب همه میگن ببخشید فاوند ندارم یا اصلا جواب نمیدن یکی هم گفت اول اپلای کن!!!!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع این ایمیل چیست؟ من اظهار علاقه کرده بودم که برای دکترا و انجام دادن تحقیقاتی روی موضوع خاصی برم اونجا!

Thanks for your note. However, in order to be considered for admission to the doctoral program, you first need to submit a formal application to the OSU Graduate School. Details on the necessary materials can be found there. Also, note that CRP asks that you also submit one or more pieces of writing that demonstrate your ability to do independent research.
    سیاوش جان منم دو تا جواب اینجوری گرفتم پست بالای شماره 3081 رو ببین
    اینها جواب جنرال هست و نمیشه زیاد رو فاندش حساب باز کرد، در مورد پروژه های جاری ازش سوال کن و بپرس ایا قراره دانشجو بگیره؟ من که پرسیدم 2 روزه جواب نداده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)