صفحه 31 از 1371 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041811315311031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

با تشکر از پاسخهای دوستان در مورد Western Michigan
    لطفا درباره این ایمیل نظرتان را بگویید؟این ایمیل از یک استاد از دانشگاهIllinois at UC می باشد.
    Dear Nima
    We will be seeking excellent Ph.D. students in ********.I encourage you to apply to our graduate program
    Forms and instructions can be located at*** .The deadline for Spring 2009 is September 1, 2008, for Fall 2009 December 15, 2008, but I recommend that you send your application earlier.I also recommend you look at the websites for the ……….
    فکر می کنید template باشد؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

یکی از اساتید در ایمیلی که به من زده بعد از کلی حرف زدن آخرش اینو گفته: Once you are accepted, there will certainly be a possibility for you to work in my lab.
    از اونجایی که کل این دانشکده به همه دانشجوهای پذیرفته شده فاند میده و من باید همزمان توی 3 lab کار کنم در سال اول; این استاد گفته که قبول میکنم که توی lab من باشی.
    حالا من بنا بر دلایل شخصی! میخوام باهاش در ارتباط باشم( حتی اگه بگید ایمیلش هم template هست ) به نظرتون جوابشو چی بدم؟ چه جوری باهاش در ارتباط باشم؟؟در مورد چی بهش ایمیل بزنم؟
    ممنون
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Senior Member saheb آواتار ها

به نيما:

به نظر من اين هم تمپليت هست
    HAPPINESS

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

به Saheb
    به نظرتان میشه روش حساب کرد؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

همسر من واسه دوتا استاد از MIT از دو دانشكده مختلف ايميل زده و جالب اينكه دوتاشونم گفتن كه خيلي وضعيتت عاليه ولي بايد اپلاي كني (تااينجاش كه براي اكثر آدما تكراريه) بعد دوتاشونم گفتند كه اين به اين معني نيست كه من تو رو نمي خوام، بلكه اين روش دانشگاه ماست!!!

كسايي كه با اساتيد اين دانشگاه ارتباط داشتند، ميشه صحت اين موضوع رو تاييد كنند. يا واقعا مدل تمپليت شون اينجوريه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    همسر من واسه دوتا استاد از MIT از دو دانشكده مختلف ايميل زده و جالب اينكه دوتاشونم گفتن كه خيلي وضعيتت عاليه ولي بايد اپلاي كني (تااينجاش كه براي اكثر آدما تكراريه) بعد دوتاشونم گفتند كه اين به اين معني نيست كه من تو رو نمي خوام، بلكه اين روش دانشگاه ماست!!!

كسايي كه با اساتيد اين دانشگاه ارتباط داشتند، ميشه صحت اين موضوع رو تاييد كنند. يا واقعا مدل تمپليت شون اينجوريه؟
    نمیشه با به کل عمومیت داد این مسئله رو- اما منم از 7 تا استادی که در ام آی تی تماس گرفتم 4 تاشون گفتند به به چقدر تو خوبی اپلای کن-منم هم کردم- و shame on me رد شدم البته من میدونستم اینکارو میکنند اما خب بچگی کردم پا در قلمرو بزرگان نهادم
    بهرحال بمنم همچین جواب دادند ولی نمیدونم که تمپلتشون اینطوری هست یا نه-امید است که نباشه

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    نمیشه با به کل عمومیت داد این مسئله رو- اما منم از 7 تا استادی که در ام آی تی تماس گرفتم 4 تاشون گفتند به به چقدر تو خوبی اپلای کن-منم هم کردم- و shame on me رد شدم البته من میدونستم اینکارو میکنند اما خب بچگی کردم پا در قلمرو بزرگان نهادم
    بهرحال بمنم همچین جواب دادند ولی نمیدونم که تمپلتشون اینطوری هست یا نه-امید است که نباشه
    مثلا یکیشون اینطوری گفته:
    .....

I hope you understand, that this is not intended to be a negative response, only that I cannot possibly respond in detail to the many queries such as yours that I receive from prospective students.
    .......

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56
    با تشکر از پاسخهای دوستان در مورد Western Michigan
    لطفا درباره این ایمیل نظرتان را بگویید؟این ایمیل از یک استاد از دانشگاهIllinois at UC می باشد.
    Dear Nima
    We will be seeking excellent Ph.D. students in ********.I encourage you to apply to our graduate program
    Forms and instructions can be located at*** .The deadline for Spring 2009 is September 1, 2008, for Fall 2009 December 15, 2008, but I recommend that you send your application earlier.I also recommend you look at the websites for the ……….
    فکر می کنید template باشد؟
    template هست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام به همگي من 1 نامه براي 1 استاد خوب اروپايي نوشتم و تمام تلاشم رو كردم كه نامه بي نقص باشه و به نظر template نياد. اينم بگم من براي فوق ليسانس اقدام كردم و خود دانشگاه براي فوق رشته من scholarship داره و من نياز به فاند استاد ندارم فقط بهش ايميل زدم شايد بعدا" تو كميته scholarship باشه و منو قبول كنه. تو نامه فقط گفته بودم من مقاله هاي اخير شما رو خوندم و به اين قسمتهاي كارتون علاقه مندم و خوشحال ميشم تحت نظر شما كار كنم و رزومه و... گذاشته بودم دقت هم كردم نامه طولاني نشه. من اين نامه رو جمعه صبح فرستادم و استاد جمعه عصر 1 ايميل داد البته نه به من بلكه اسم ايميل من در قسمت Cc ايميل بود (يعني فقط جهت اطلاع من) به قسمت Admission دانشگاه خودش نامه رو داده بود و گفته بود كه ايشون رو راهنمايي كنيد براي Apply كردن. به نظرت اين يعني از كارام خوشش اومده يا فقط پيچونده؟ رابطه رو باهاش ادامه بدم يا Apply كنم و بعدا" بهش خبر بدم؟ اصلا" الان نيازي هست بهش ايميل بدم و تشكر كنم با اينكه نامه رو خطاب به من ننوشته و فقط جهت اطلاع رو نوشت رو واسم فرستاده. مسخره نيست رونوشت رو جواب بدم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
    متن دقيق نامه استاد:
    Please advice him on the procedure on how to apply for master degree study in X
    دوستان راهنمايي كردن كه:
    منتظر ایمیل admission دانشگاه باشید- بعد از پاسخ اونها مجددا" با استادتون تماس بگیرید
    ولي امروز سه شنبه است هنوز خبري از ایمیل admission نشده. البته تو اين مدت نمره آيلتس من هم اومده كه نسبتا" خوبه. به نظرتون به اين بهانه به استاد ايميل بدم و بگم كه admission با من تماس نگرفته و راستي نمره آيلتس هم گرفتم كه اينقدر شدم( آخه تو نامه قبلي نوشته بودم آيلتس دادم و منتظرم كه نمره خوبي بگيرم ازش). شايد نمره ام هم روش تاثير بذاره (7.5) و بيشتر مشتاق بشه.نظر شما چيه؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member saheb آواتار ها

ur scor eis great! congrats
    yes! now email to ur professor and mention ur score and also that teh admission office has not been in contact with u yet!
    again congrats on ur great score
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)