صفحه 311 از 1371 نخستنخست ... 2112613013023033043053063073083093103113123133143153163173183193203213614118111311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، دوستان یک سوال دارم
    اکثر استاد‌ها یک چنین جوابی‌ دادن:

Dear Aref,
    Thank you for your interest in our MS program. Assistantship is very competitive in our program. You need to formally apply to our graduate school before we can evaluate your case.
    Best regards,

در پاسخ به این جور جواب هم،می‌تونم ازشون سوال‌های دیگه بپرسم یا این جواب یعنی‌ نظر منفی‌

منظورم اینه که این شکل پاسخها مثبت باید تلقی‌ بشن یا منفی‌?

مرسی‌ از همه

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام، دوستان یک سوال دارم
    اکثر استاد‌ها یک چنین جوابی‌ دادن:

Dear Aref,
    Thank you for your interest in our MS program. Assistantship is very competitive in our program. You need to formally apply to our graduate school before we can evaluate your case.
    Best regards,

در پاسخ به این جور جواب هم،می‌تونم ازشون سوال‌های دیگه بپرسم یا این جواب یعنی‌ نظر منفی‌

منظورم اینه که این شکل پاسخها مثبت باید تلقی‌ بشن یا منفی‌?

مرسی‌ از همه
    سیویل اینا جواب تمپلته خیلی ساده میگن اپلای کن
    یا رزومت اونارو جذب نکرده یا اصلا رزومتو نخوندن
    میتونی سوال بپرسی ولی احتمال زیاد یا جواب نمیدن یا باز یه لینک بهت میده میگه از اون واسه اپلای استفاده کن
    من به شخصه این جوابا اعتنا نمیکنم

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

یکی منو راهنمایی کنه لطفا ! به یه استادی ایمیل زده بودم که این جوابو بهم داد
    Hi Behnoush,

Your background matches with the research in my laboratory very well, especially our X project. For graduate studies, you also need TOEFL and GRE test scores. Please go to our departmental website to check the required information and send the whole package to me. I will directly talk with our admission committee about your case.

بعد من دوباره دو تا سوال ازش پرسیدم که یکی درباره این بود که به کدوم دپارتمان باید اپلای کنم چون این استاده توی چندتا دپارتمانه . و دوم هم پرسیده بودم که باید مدارک رو که گفته براش بفرستم پست کنم یا ایمیل ؟ بعد که جواب داده فقط همون سوال اولمو جواب داده و دیگه هیچ توضیحی نداده . حالا من نمیدونم باید چکار کنم آخرش؟ مدارک رو براش پست کنم؟ ایمیل کنم ؟ اپلای کنم ؟ از طرفی این دانشگاه خیلی تاپ هست و من در حالت عادی تصمیم نداشتم اینجا اپلای کنم چون احتمال نمیدادم پذیرش بگیرم به این استاد هم اتفاقی ایمیل زدم . حالا نمیدونم چکار باید بکنم . دوباره ازش بپرسم ؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    یکی منو راهنمایی کنه لطفا ! به یه استادی ایمیل زده بودم که این جوابو بهم داد
    Hi Behnoush,

Your background matches with the research in my laboratory very well, especially our X project. For graduate studies, you also need TOEFL and GRE test scores. Please go to our departmental website to check the required information and send the whole package to me. I will directly talk with our admission committee about your case.

بعد من دوباره دو تا سوال ازش پرسیدم که یکی درباره این بود که به کدوم دپارتمان باید اپلای کنم چون این استاده توی چندتا دپارتمانه . و دوم هم پرسیده بودم که باید مدارک رو که گفته براش بفرستم پست کنم یا ایمیل ؟ بعد که جواب داده فقط همون سوال اولمو جواب داده و دیگه هیچ توضیحی نداده . حالا من نمیدونم باید چکار کنم آخرش؟ مدارک رو براش پست کنم؟ ایمیل کنم ؟ اپلای کنم ؟ از طرفی این دانشگاه خیلی تاپ هست و من در حالت عادی تصمیم نداشتم اینجا اپلای کنم چون احتمال نمیدادم پذیرش بگیرم به این استاد هم اتفاقی ایمیل زدم . حالا نمیدونم چکار باید بکنم . دوباره ازش بپرسم ؟
    اپلای کنید و یک کپی مدارک رو براش ایمیل کنید.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    یه استاد که نظرش تقریبا مثبت بود

بهش میل زدم و گفتم تو اپلیکیشن میتونم اسم شمارو به عنوان سوپروایزر خودم بزنم؟ این جوابش:
    I believe you can choose potential advisor(s). Feel free to add my name. Best
    قسمت اول صحبتش دقیقا متوجه نشدم

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guru

سلام

بهش میل زدم و گفتم تو اپلیکیشن میتونم اسم شمارو به عنوان سوپروایزر خودم بزنم؟ این جوابش:
    گفته شما میتونید اسم ایشون رو بعنوان سوپروایزر احتمالی بزنید.

دوستان نظرتون راجع به این جواب چیه ؟ حالا چی کار باید بکنم ؟ (برای دکتری اقدام کرده بودم)

I acknowledge with many thanks the receipt of your email and its attachments. Thank you very much for your interest.

There are two types of scholarships:
    The IPRS is offered only to a limited number of students who has some publications and work experience or awards.
    The chance of receiving an IRS is much higher.

Your work experience and postgraduate results are very impressive. However, receiving BSc degree from X may reduce your chance to secure a scholarship.

Regarding administration queries and forms, please contact X who is the Faculty Research Administration Officer. Please be advised that I am happy to answer your technical questions.
    You may call me on the following number if you require further information:

Senior Member Simplex آواتار ها

سلام

چون اشراف بر مراحل اپلای و فرم ها نداره گفته که فکر می کنه تو می تونی ادوایزرهای مورد علاقه ات رو انتخاب کنی. پس اگر اینطوره و می خواهی، می تونی اسمش رو وارد کنی.

سلام
    به نظر شما mail زدن به چند نفر از استادای یک دانشکده کار درستیه؟
    و اینکه استادای جدید دانشکده پتانسل های خوبی واسه mail زدن هستند یا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tiamo نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما mail زدن به چند نفر از استادای یک دانشکده کار درستیه؟
    و اینکه استادای جدید دانشکده پتانسل های خوبی واسه mail زدن هستند یا نه؟
    همزمان نه. اگر جواب نداد یکیشون میتونید به یکی دیگه بزنید.
    تا اونجا که من میدونم اکثرا با هم در ارتباطن و حتی بعضی وقت ها به هم پیشنهاد میدن. یه چیزی که من مطمئنم اینه که واقعا گر شما با توجه به رزومتون به درد پروژه های دپارتمان بخورید شما رو از دست نمیدن و هر جور شده یکیشون پیدا میشه که بگیره شمارو.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)