صفحه 316 از 1371 نخستنخست ... 2162663063073083093103113123133143153163173183193203213223233243253263664168161316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    یه استادی جوابش به میل من این بوده:
    I am always looking for good PhD students like you. I would like to strongly urge you to apply . I have some free research assistantship positions.
    نظرتون چیه؟ممنون میشم نظرتونو بگین.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

بچه ها من چند تا ایمیل به استادا زدم می گن که فعلا وضعیت بورسشون مشخص نیست. به نظرتون چی کار میشه کرد کی باید دوباره باهاشون تماس گرفت؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak.r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    I am always looking for good PhD students like you. I would like to strongly urge you to apply . I have some free research assistantship positions.
    خیلی واضحه به نظرم. کجاش ابهام داره؟ رو کدوم قسمتش سوال داری؟ بگو شاید بشه بهتر نظر داد..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام دوستان
    خوب معلومه
    یعنی سریعتر برو تو سایت دانشگاه مورد نظر و اپلای کن
    موفق باشی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    دوست عزیز قطعاً واقعیت چیز دیگه ایه
    یعنی ما به همه داریم ایمیل میزنیم
    ولی اگه ادمیشن من رو قبول کنه صد در صد میرم، شک ندارم، حالا به نظرت چی بگم بهش؟
    متاسفانه این مورد رو منم شاهدش بودم تو پروسه اپلای.. دوستان ایرانی مون با این کارا واقعا وجهه ایرانی های رو خراب کردن. حالا این بنده خدا گفته middle east. استادی که من بهش ایمیل میزدم مشخصا میگفت به 6 تا ایرانی تا حالا پذیرش داده هیچ کدوم نیومدن بدون اینکه خبر بدن، نکته جالب اینجاست که میگفت تو دانشگاه های دیگه اونارو دیده!! شم اگر واقعا تصمیم داری بری خوب بگو میام دیگه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    خیلی واضحه به نظرم. کجاش ابهام داره؟ رو کدوم قسمتش سوال داری؟ بگو شاید بشه بهتر نظر داد..
    ممنون از راهنمایی دوستان
    میخواستم بدونم استادی که این میل رو میزنه ایا میشه مطمئن بود که حتما دانشجو رو میگیره؟ ددلاین این دانشگاه اول اکتبر و من هنوز مدارکم ازاد نکردم و تازه اپلیکیشن هم هزینش 100$ هست!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

ممنون از راهنمایی دوستان
    میخواستم بدونم استادی که این میل رو میزنه ایا میشه مطمئن بود که حتما دانشجو رو میگیره؟ ددلاین این دانشگاه اول اکتبر و من هنوز مدارکم ازاد نکردم و تازه اپلیکیشن هم هزینش 100$ هست!
    این دیگه بهترین حالت جواب استاده! قطعی داره بهت میگه میگیرمت. حالا اگر بعدا مشکلی پیش بیاد و نگیره ( که بعیده ) بحثش کاملا جداست. اینی که واضحه الان تصمیم داره بگیره شمارو و به احتمال زیاد هم این اتفاق رخ میده.. اما به هر باید پذیرش دانشگاه رو اول بگیرید..

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    جواب از این بهتر دیگه چی می خواهید؟!! به احتمال زیاد سوپرویژن شما رو قبول می کنه. فورا apply کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    متاسفانه این مورد رو منم شاهدش بودم تو پروسه اپلای.. دوستان ایرانی مون با این کارا واقعا وجهه ایرانی های رو خراب کردن. حالا این بنده خدا گفته middle east. استادی که من بهش ایمیل میزدم مشخصا میگفت به 6 تا ایرانی تا حالا پذیرش داده هیچ کدوم نیومدن بدون اینکه خبر بدن، نکته جالب اینجاست که میگفت تو دانشگاه های دیگه اونارو دیده!! شم اگر واقعا تصمیم داری بری خوب بگو میام دیگه.
    حق با شماس. البته من برعکس این حالت (مثبت) رو هم دیدم. یعنی یه استاد آمریکایی بوده چندسال پیش یه دانشجوی ایرانی گرفته و انقدر ازش راضی بوده که بعد از اون داره هر ترم دانشجوی ایرانی میگیری! البته انصافا هیچکدومشون هم ناامیدش نکردن. به نظر میاد متاسفانه بعضی از بچه ها اول ایمیل میزنن بعد به این فکر می کنن که آیا این دانشگاه و استاد واقعا خوبا یا نه. اینکه تغییر برنامشون رو هم به استاد اطلاع نمی دن ناشی از خودخواهی و بی فرهنگی هست. یه مورد دیگه که شاهد بودم و خیلی ناراحت کننده بود اینکه یک بنده خدایی از استاد قول پذیرش گرفته بود ولی در نهایت دانشگاه ردش کرد. زنگ زد به استاد و سرش داد و بیداد کرد که چرا من و گذشتی سر کار!! شما توقع دارید این استاد دیگه ایمیل هیچ ایرانی و جواب بده؟ کاش کمی به عواقب کارمون فکر کنیم و انقدر خودخواه و خودمحور نباشیم.

Senior Member Simplex آواتار ها

ممنون از راهنمایی دوستان

اگر روی هیچ چیزی صددرصد حساب باز نکنی بهتره. جواب استاد خوب بوده اما تضمینی نیست که اپلیکیشنت موفق باشه. باید مراحل پذیرش دانشگاه رو کامل بری، مطمئن شو که تمام مدارک رو با سطحی که دانشگاه می خواهد تکمیل کنی. معدل و نمره های زبان و هر چیز دیگه ای که می خواهند.
    نه خیلی ناامید باش نه خیلی امیدوار، به هر حال هر چیزی ممکن است پیش بیاد و اگر بیش از حد روی موضوع حساس باشی شاید مشکلات زیادی برات پیش بیاد. به نظرم در عین حال که این دانشگاه رو پیگیری می کنی به دنبال جاهای دیگه هم باش و چند انتخاب خوب برای خودت درست کن.

اول اکتبر که خیلی نزدیک شده، کمتر از بیست روز. اگر واقعا دنبال پذیرش گرفتن و رفتن هستی که باید واقعا دنبال کارهات بدوی. می دونم که آزاد کردن مدرک دردسر و هزینه داره، اما تکلیفت رو مشخص کن. اگر می خواهی بری هر جور شده کارت رو درست کن وگرنه که اصلا ولش کن و به دنبال فرصت هات داخل ایران باش. اگر آدم وسط باشه و تصمیم قطعی نگرفته باشه همیشه دچار نا آرامی فکری می شه.
    مطمئن باش اگر تصمیم قطعی برای رفتن داشته باشی دیر یا زود فرصت مناسبی پیش می آد و می ری.

باز هم می گم که استاد خوب جواب داده اما باز یک درصدی برای پذیرفته نشدن کنار بگذار. اما مطمئن باش که موفق می شی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)