صفحه 317 از 1371 نخستنخست ... 2172673073083093103113123133143153163173183193203213223233243253263273674178171317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان فوریه لطفا:
    یک ایمیل از یک استاد گرفتم اینطوری نوشته:
    Many thanks for your e-mail and your interest.
    We may indeed be looking for students for the Fall 2012 term.

Can you tell me a little more about yourself?

How did you hear about us, and what other schools are you considering? What are your long-term goals?
    We are just going through all our applications now, but any further information you can provide would be of great help to us.

Thank-you again and I look forward to learning more about you.

براش چی بفرستم موثر تر باشه؟
    مثلا SOP رو کامل بفرستم یا در قالب ایمیل به چند تا نکته اش اشاره کنم.
    شبیه سازی هایی که انجام دادم و مرتبط بکار ایشون هست رو براش بفرستم؟
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام دوستان فوریه لطفا:
    یک ایمیل از یک استاد گرفتم اینطوری نوشته:
    Many thanks for your e-mail and your interest.
    We may indeed be looking for students for the Fall 2012 term.

Can you tell me a little more about yourself?

How did you hear about us, and what other schools are you considering? What are your long-term goals?
    We are just going through all our applications now, but any further information you can provide would be of great help to us.

Thank-you again and I look forward to learning more about you.

براش چی بفرستم موثر تر باشه؟
    مثلا SOP رو کامل بفرستم یا در قالب ایمیل به چند تا نکته اش اشاره کنم.
    شبیه سازی هایی که انجام دادم و مرتبط بکار ایشون هست رو براش بفرستم؟
    با سلام.چرا این قدر قضیه رو پیچیده می کنید دوست خوبم؟!
    شما مگه رزومت رو نفرستادی!؟
    خوب یه مختصری در حد یک دو سطر تو ایمیل بنویس و بعد بگو برای اطلاعات بیشتر لطفا به sopمراجعه کنید.تازه پروژه هات رو هم باید تو cv بیاری.ولی من از ایمیل استنباط می کنم که شما CVرو نفرستادی یا استاد CVرو ندیده یا به دستش نرسیده

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.چرا این قدر قضیه رو پیچیده می کنید دوست خوبم؟!
    شما مگه رزومت رو نفرستادی!؟
    خوب یه مختصری در حد یک دو سطر تو ایمیل بنویس و بعد بگو برای اطلاعات بیشتر لطفا به sopمراجعه کنید.تازه پروژه هات رو هم باید تو cv بیاری.ولی من از ایمیل استنباط می کنم که شما CVرو نفرستادی یا استاد CVرو ندیده یا به دستش نرسیده
    من cv رو فرستادم و استاد هم فکر میکنم خونده باشه. استاد اخر ایمیل نوشته که درخواست های زیادی داره و باید تصمیم بگیره. حالا من باید یک جوری جواب بدم که از بین دیگر متقاضیان برجسته تر باشم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید.
    در ضمن کار استاد با یک مقاله ای که من دارم می نویسم دقیقا یکی هستش.
    مرسی
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    من cv رو فرستادم و استاد هم فکر میکنم خونده باشه. استاد اخر ایمیل نوشته که درخواست های زیادی داره و باید تصمیم بگیره. حالا من باید یک جوری جواب بدم که از بین دیگر متقاضیان برجسته تر باشم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید.
    در ضمن کار استاد با یک مقاله ای که من دارم می نویسم دقیقا یکی هستش.
    مرسی
    با توجه به اینکه رزومه تون رو فرستادید یا اطلاعات کافی تو رزومتون نبوده یا استاد یه متن پیش-آماده رو برای شما فرستاده. میتونید درفت مقالتون رو برای استاد بفرستید و حتی اگر علاقه مند باشه بعد از اعمال نظراتش مشترک باهاش چاپ کنید. تا حالا دو تا از دوستای من اینطوری پذیرش و فاند گرفتن. یعنی اول با استاد تماس گرفتن و تو زمینه علاقه مشترک مقاله چاپ کردن بعد کار به پذیرش رسیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این مسئله ای که میفرمائید کاملا ممکن است. من یک مورد رو سراغ دارم در یکی از دانشگاههای متوسط کانادا که همونجا فوق گرفته بود و معدل و تعداد مقالاتش هم نسبتا خوب بود و بقول معروف از سر اون دانشگاه هم زیاد بود ولی دو تا معرفش که استادهای همون دانشگاه بودند و یکیش هم سوپروایزر خودش بود بهش توصیه نامه خوبی نداده بودند و در واقع strongly recommend اش نکرده بودند. بخاطر همین استادهای دیگه هم برای دکترا قبولش نکردند (البته عاقبت به خیر شد چون تو صنعت کار گرفت و رفت!)

بنظر من اگر با استادی که بهتون قول داده بود آشنایی دارید و تعارف هم ندارید میتونید برین پیشش و علت رو حضوری ازش سئوال کنید. یک راه دیگه هم در بعضی دانشگاهها ممکنه شما بتونید از اداره پذیرش تقاضای دیدن پرونده تون و توصیه نامه هاتون رو بکنید (در کانادا امکان پذیره ولی استرالیا رو نمیدونم). در نهایت اگر کسی در دانشکده با شما خوب نیست و اینقدر قوی یه که میتونه جلوی پذیرشتون رو بگیره شاید از نظر کاری بهتر باشه برید یک دانشگاه دیگه. هم دامنه شبکه تماستون رو خیلی وسیع تر میکنید و هم دردسر اضافی در دوره دکترا ندارید.
    والا منم می خواستم همین کار رو بکنم ولی با یکی از بچه ها مشورت کردم و می گه خیلی کار اشتباهیه. شما کسی رو سراغ داری که اینکار رو کرده باشه؟
    مشکلی نیست که آسان نشود
    مرد باید که هراسان نشود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط null نمایش پست ها
    والا منم می خواستم همین کار رو بکنم ولی با یکی از بچه ها مشورت کردم و می گه خیلی کار اشتباهیه. شما کسی رو سراغ داری که اینکار رو کرده باشه؟
    چرا کار اشتباهی باشه؟ شما رو که دیگه نپذیرفتند چی دارید از دست بدید؟ من متوجه ایرادش نمیشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

منظور از این جواب ایمیل چیه ؟
    I’d encourage you to apply for the Fall 2012 semester. The department looks for a TOEFL score of at least a 79 and GRE of 1100. It is difficult to say how many students Dr. Weber will take so the best advice is for you to just apply.

فک کنم میگه فقط اپلای کن. من هم از مینیمم هاش بیشتر دارم.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

به نظرتون این جواب از یک استاد چطوره و چی باید بهش جواب داد؟
    Thank you for the information. I encourage you to apply to our program at UNM. I may be looking for students for next year.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    منظور از این جواب ایمیل چیه ؟
    I’d encourage you to apply for the Fall 2012 semester. The department looks for a TOEFL score of at least a 79 and GRE of 1100. It is difficult to say how many students Dr. Weber will take so the best advice is for you to just apply.

فک کنم میگه فقط اپلای کن. من هم از مینیمم هاش بیشتر دارم.
    میگه حالا اپلای کن تا ببینیم چی میشه. قولی نداده.

سلام
    یه سوال
    من به یه استاد تو آمریکا میل زدم گفتم مایلم تو گروهتون همکاری کنم جواب داد:

Sorry, but I do not have an active research group in ..... research these days. I'd direct you to Dr.....'s group in our departmentبه نظرتون منظور استاد چیه؟ می خواد خودش منو به دکتر فلانی معرفی کنه یا منظورش اینه که خودت برو با اون استاده صحبت کن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)