صفحه 319 از 1371 نخستنخست ... 2192693093103113123133143153163173183193203213223233243253263273283293694198191319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    پرهام نیستم من همون perisan_boy بهتره..
    در این موارد که استاد وقت میگذاره برای شما و ازتون اطلاعات تکمیلی میگیره مثل متن کامل مقالات , SOP و ... در اکثر موارد تصمیم داره بگیره شمارو اما شک داره و میخواد مطمئن شه.. اگر در نهایت به شما بگه اپلای کن و میگیرمت که خوب شما اپلای میکنی و موقعی که اپلای کردی ایمیل میزنی میگی فرستادم.. در مورد 4 ماه دیگه بگم که ددلاین ها اون موقع هست. شما اگر مدارکت تکمیل باشه، از خیلی جلوتر مبتونی اپلای کنی، شاید از همین الان.. بسته به دانشگاه فرق میکنه. اگرم سیستمشون طوری باشه که سریع مدارک رو پاس کنن به دپارتمان دیگه میرسه دست استاد و ادمیشن شما میاد. اما بعضی جاها میدونم تا یه تاریخی صبر میکنن و بعد همه اپلیکیشن هارو شروع میکنن به بررسی.. اونجوری مثلا تو بهمن و اسفند مدارکت میرسه دست استاد شایدم دیرتر که خوب باید هر از چند گاهی یه ایمیل بزنی. بازم البته بسته به استاده و این که چقدر شمارو میخواد بگیره داره. اما همین که ایمیل بزنید نشون میده پیگیر هستید و واقعا وقت میگذارید و خودش وجهه خوبی داره.. البته باید بهانه مناسبی هم پیدا کنید برای ایمیل دوباره.من خودم آخرین پیشرفت ریسرچ ها و مقالاتم رو به اساتیدی که میخواستم کار کنم باهاشون گزارش میدادم. خیلی هم استقبال میکردن..
    مرسی از جواب سریعت Persian_Boy عزیز
    دوتا سوال مطرح میشه: اگر همه مدارک به غیر از نمره تافل و جی آر ای آماده باشه بازم میشه سریع فرستاد بد بگیم اون 2 تا هم جوابش اومد میفرستیم؟ یا نه بهتره همه رو اماده با هم فرستاد؟
    دوم اینکه بازه ی زمانی برای تماس با استاد: مثلا 3 هفته یه بار خوبه ایمیل بزنیم و در مورد پروژه مقاله..باهاش صحبت کنیم؟(هدف فقط اینه که در تماس باشیم با استاد که فراموش نکنه)
    بازم مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مرسی از جواب سریعت Persian_Boy عزیز
    دوتا سوال مطرح میشه: اگر همه مدارک به غیر از نمره تافل و جی آر ای آماده باشه بازم میشه سریع فرستاد بد بگیم اون 2 تا هم جوابش اومد میفرستیم؟ یا نه بهتره همه رو اماده با هم فرستاد؟
    دوم اینکه بازه ی زمانی برای تماس با استاد: مثلا 3 هفته یه بار خوبه ایمیل بزنیم و در مورد پروژه مقاله..باهاش صحبت کنیم؟(هدف فقط اینه که در تماس باشیم با استاد که فراموش نکنه)
    بازم مرسی
    1- تافل خیلی واجب نیست اما GRE میتونه مهم باشه و موثر رو نظر استاد. بازم بسته به استاده. یه موقع هست اینقدر از مقاله های شما خوشش میاد که میگه فقط مینیمم تافل و GRE رو بگیر و بیا..
    2- آره ماهی یه بار اینطورا خوبه. البته اگر جواب قطعی داده باشه اونم نیازی نیست .
    مطمئن باشید همون قدر که ما دنبال پذیرش و فاند از دانشگاه و استاد بهتر هستیم، به همین نسبت استادا هم دنبال این هستن که برای پروژه هاشون دانشجوی بهتر پیدا کنن. این کاملا دو طرفه است.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    کسی از دوستان نظری نداره؟ به نظرتان اپلای کنم؟
    جواب معمولی و تمپلت.
    حتی گفته در مورد ادمیژن نمیتونه قولی بهت بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام دوستان فوریه لطفا:
    یک ایمیل از یک استاد گرفتم اینطوری نوشته:
    Many thanks for your e-mail and your interest.
    We may indeed be looking for students for the Fall 2012 term.

Can you tell me a little more about yourself?

How did you hear about us, and what other schools are you considering? What are your long-term goals?
    We are just going through all our applications now, but any further information you can provide would be of great help to us.

Thank-you again and I look forward to learning more about you.

براش چی بفرستم موثر تر باشه؟
    مثلا SOP رو کامل بفرستم یا در قالب ایمیل به چند تا نکته اش اشاره کنم.
    شبیه سازی هایی که انجام دادم و مرتبط بکار ایشون هست رو براش بفرستم؟
    دوستان به نظرتون بنویسم کدام دانشگاه ها می خوام اپلای کنم یا نه؟
    اگه باید بنویسم دانشگاه بالاتر بنویسم یا پایین تر اخه تو کشور کانادا همین یک دانشگاه هست که می خوام اپلای کنم و بقیه اش امریکا است‍‍‍‍ !!!
    مرسی
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا کار اشتباهی باشه؟ شما رو که دیگه نپذیرفتند چی دارید از دست بدید؟ من متوجه ایرادش نمیشم.
    چرا. شاید من درست بیان نکردم. پذیرش رو می دن ولی بورسیه رو می گه فکرش رو نکن. در ضمن که نسبت به پرونده ی خیلی بی تفاوت شده.
    مشکلی نیست که آسان نشود
    مرد باید که هراسان نشود

من امروز این جوابو از یکی گرفتم
    Your resume looks good, however your background might better in line with Dr.X in our department or Dr. Y. I suggest contacting them.

اگه به این دو نفر دیگه بخوام ای میل بزنم، باید بهشون بگم که این استاده بهم گفته با شما تماس بگیرم؟! ضایع است یا نه؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    من امروز این جوابو از یکی گرفتم
    Your resume looks good, however your background might better in line with Dr.X in our department or Dr. Y. I suggest contacting them.

اگه به این دو نفر دیگه بخوام ای میل بزنم، باید بهشون بگم که این استاده بهم گفته با شما تماس بگیرم؟! ضایع است یا نه؟!
    بگو كه contact information ش رو از اين استاد گرفتي

من به یه استاد که graduate coordinator دپارتمان هم بود ایمیل زدم و رزوممو فرستادم عملا در مورد فاند صحبت کردم اما در جواب مبلغ شهریه دانشگاهشون رو برام فرستاد وگفت این هزینه ارزش دکترا در امریکا رو داره بعدش هم جواب ایمیلمو نداد نظرتون چیه این دانشگاه اپالی کنم؟ آخه پروژه هاش به زمینه کاری من نزدیکه؟در ضمن این استاده هندی بود

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    من به یه استاد که graduate coordinator دپارتمان هم بود ایمیل زدم و رزوممو فرستادم عملا در مورد فاند صحبت کردم اما در جواب مبلغ شهریه دانشگاهشون رو برام فرستاد وگفت این هزینه ارزش دکترا در امریکا رو داره بعدش هم جواب ایمیلمو نداد نظرتون چیه این دانشگاه اپالی کنم؟ آخه پروژه هاش به زمینه کاری من نزدیکه؟در ضمن این استاده هندی بود
    احتمالا جواب تمپلت که واسه همه میفرستن رو برات فرستاده مخصوصا میگی دیگه جوابتو نداده.. اگر منظورت از اپلای برای این دانشگاه صرفا براساس نظر این استاده که من باشم اپلای نمیکنم. به استادای دیگه میل بزنید

Junior Member

به نظرتون این تمپلته؟
    Dear Bahman Alipour:Thank you for your interest. Please apply for Spring 2012 admission.
    I look forward to receiving your application.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)