صفحه 323 از 1371 نخستنخست ... 2232733133143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333734238231323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، کسی میدونه این امریکاییا امسال چشونه؟ اکثرا میگن الان دستمون خالیه ولی اگه خودتو بتونی ساپرت کنی پاشو بیا
    Thank you very much for your interest in our research program. Unfortunately, I do not have an open funded position at the entry level of graduate studies. In the case that you have a secured funding I will be glad to accept you in our program.
    Best regards,
    ویرایش توسط Sky Guard : September 16th, 2011 در ساعت 06:16 PM
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    به نظر شما من الان که نمره gre ندارم.(30 مهرماه امتحان میدم)..برا این چهار تا دانشگاه که ریپورتش مجانیه چی کار کنم...به چه رنکایی ایمیل بزنم...آیا جواب میدن؟؟؟نمیخام بیخود هزینه کنم...
    استاد که الان کاری به نمره جی آر ای و تافل شما نداره..خیلیا الان نمره جی آر ای ندارن..
    واقعیت اینه که از همین روزا کم کم شروع کن به ایمیل زدن به استادایی که تو زمینه کاری شما هستن و به تدریج که جلو میری چگالی ایمیلاتم زیاد کن.. اینکه جواب بدن یا ندن به حداقل 5-6 تا عامل مهم دیگه مثل وضعیت فاند استاد، رزومه شما، زمان مکاتبه و... بستگی داره.. نگران نباشید یعضیا با 100 ایمیل جواب میگیرن بعضیا با 1000 تا مهم اینه که ناامید نشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    به چند دلیل مخالفم!!!
    1. مگه اساتید بعد شروع ترم آنقدر دست خالین که موندن چیکار بکنن چیکار نکنن...مثلا بیایم جواب ایمیل بدیم وقتمون بگذره
    2. مگه جواب دادن به ایمیل چقدر طول میکشه؟‌2 دقیقه....به همه که نمی دن ...به اونائی که خوششون اموده میدن
    3. درسته شاید opening, fund معلوم نباشه از الان براشون اما خودشون میگن که مثلا فعلا معلوم نیست...شاید بردارم شاید نه!!با من در تماس باش ....یا apply کن یا ..........چند مورد از اینا برا خود من اتفاق افتاده
    4. فکر کنم اواخر اکتبر یکم دیر میشه!! البته بسته به تعداد اساتیدی که باید میل بزنید هم داره

با همه این تفاسیر ..... برا شما اصلا خوب نیست که الان میل بزنید..........چون رزومتون ناقصه
    دوست عزیز من قبل از اینکه به یه استاد میل بزنم همه جوانبو در نظر میگیرم که شانسم نسوزه
    یه بررسی نیم ساعته تو همین تاپیک انجام بدید شما..یه راست بگردید به سپتامبر، اکتبر، نوامبر و دسامبر 2010 چگالی پست های بچه ها تو همین تاپیک رو بررسی کنید.. نتیجه جالبی که من دیدم این بوده که از اواسط اکتبر تعدا پست های بچه ها در هفته یهو زیاد شده و روند سعودی داشته و تو ماههای نوامبر و دسامبر به اوج رسیده..برعکس در اگست و سپتامبر چگالی پست ها در هفته خیلی کم هست..این نشون میده در سالهای قبل (یا حداقل سال گذشته) هم وضع همین بوده و از اواسط اکتبر به بعد استادا بهتر جواب میدادن
    ضمن اینکه همونطور تو اون پست قبلی اشاره کردم دلیل این قضیه میتونه مسائل مرتبط با شروع ترم تحصیلی و اوپنینگ استاد باشه..تجربه ی دوستانی هم که پارسال از جاهای خوب فاند گرفتن این حرفو تایید میکنه
    چقد حرف زدم

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

فکر می کنید استادی که ببگه الان فاند نداره ، کی خوبه باهاش دوباره تماس بگیرم؟

I do not have funds to support a student at this time. We clearly share interests, and I hope you'll stay in touch.

سلام دوستان.
    من به یه استاد تو دانشگاه رنک 11 که زمینه کاریمون هم، خوب به هم میخوره ایمیل زدم اینو گفت:
    Hello ….,
    I have looked through your attached materials. I look forward to your application to our program.
    ولی بعدش ایمیل زدم که حالا اگه پذیرش بگیرم شانسی دارم که RA تو بشم یا نه، که دیگه بعده یه روز هنوز جواب نداده. به نظرتون تمپلیت بوده. حال دوباره کی بهش ایمیل بزنم که یادآوری کنم سوالم رو؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به یه استاد تو دانشگاه رنک 11 که زمینه کاریمون هم، خوب به هم میخوره ایمیل زدم اینو گفت:
    Hello ….,
    I have looked through your attached materials. I look forward to your application to our program.
    ولی بعدش ایمیل زدم که حالا اگه پذیرش بگیرم شانسی دارم که RA تو بشم یا نه، که دیگه بعده یه روز هنوز جواب نداده. به نظرتون تمپلیت بوده. حال دوباره کی بهش ایمیل بزنم که یادآوری کنم سوالم رو؟
    ببین دوست من اصلا چیکار داری تمپلت بوده..فاسد بوده...مذکر بوده...احمق بوده...اتوماتیک اومده...با چه سیستمی اومده...با موبایلش فرستاده...زنش فرستاده یا خودش....
    بالاخره این جوابو به تو داده...چون واقعا میخواد application تو رو ببینه و چاپلوسی و چاکرم بازی در نیاورده....سوال بیجا هم جواب نداره...تموم شد و رفت....این اخلاق اوناست...
    دیگه وقتی میخوادت نیازی نیست که 100 تا بهت ایمیل بزنه فدایت شوم بنویسه!!!!
    اینکه شانسی برا پذیرش داری یا نه مزخزفترین سوال ممکنه است....مگه اون دستگاه شانس که ارزیابی کنه!!! باید همه اپلای کنن بعد!!!

منظورم فقط تو نیستی....خیلی ها این سوالو میکنن..........امیدورام از لحنم ناراحت نشده باشی
    I love you USA

اینکه شانسی برا پذیرش داری یا نه مزخزفترین سوال ممکنه است....مگه اون دستگاه شانس که ارزیابی کنه!!! باید همه اپلای کنن بعد!!!
    دوست عزیز کاشکی پست من رو با دقت بیشتری میخوندی من گفتم شانس برای RA شدن اون استاد دارم اگر پذیرش گرفتم (چیزی که دسته استاده نه دانشگاه) ، نه شانس گرفتن پذیرش از اون دانشگاه!
    من یه ایمیل مشابه این، چند روز پیش هم داشتم که بعد از اینکه این سوال رو ازش پرسیدم گفت من قولی در مورد RA بهت نمیدم.
    مزخزفترین سوال ممکنه است
    این ادبیات در شان این فروم نیست دوست عزیز!

ApplyAbroad Guru

من نمیدانم دوستان چطور انتظار دارند شانس پذیرش یا RA و نظیر آن را تعیین کرد. متاسفانه فرمولی وجود ندارد که بگوئیم برطبق آن شما 20 درصد شانس دارید یا 60 درصد یا حتی اینکه شانستان زیاد یا کم است. نتایج پذیرش رو که ببینید ملاحظه میکنید که دوستان با رزومه های قوی موفق به پذیرش از جائی نشده اند و افراد دیگر با رزومه های ضعیف تر موفق شده اند. همه پروسه به پیدا کردن استاد و بقول خودمان جور شدن در و تخته با هم بر میگردد.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    دوست عزیز کاشکی پست من رو با دقت بیشتری میخوندی من گفتم شانس برای RA شدن اون استاد دارم اگر پذیرش گرفتم (چیزی که دسته استاده نه دانشگاه) ، نه شانس گرفتن پذیرش از اون دانشگاه!
    من یه ایمیل مشابه این، چند روز پیش هم داشتم که بعد از اینکه این سوال رو ازش پرسیدم گفت من قولی در مورد RA بهت نمیدم.

این ادبیات در شان این فروم نیست دوست عزیز!
    گل من ....منظورم هم پذیرش و هم RA هست...تو که پسر خاله یا دختر خاله استاد نیستی که حتما بتو RA بده....شاید یکیدیگه اپلای کنه که از تو بهتر باشه...خوب اونو بر میداره دیگه عزیزم!!!
    خوبه این استادم اینو گفته ولی باز تو انتظار داری قول بگیری از استاد....حالا اون مردانگی کرده جواب داد که قول نمی دم!!! خیلی اصلا جواب نمی دن به این سوالا.....
    بابا به تو اشاره نکردم که....به اون نوع سوال منظورم بود....چرا ناراحت میشی من که از اول گفتم!!!
    I love you USA

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    سلام، کسی میدونه این امریکاییا امسال چشونه؟ اکثرا میگن الان دستمون خالیه ولی اگه خودتو بتونی ساپرت کنی پاشو بیا
    Thank you very much for your interest in our research program. Unfortunately, I do not have an open funded position at the entry level of graduate studies. In the case that you have a secured funding I will be glad to accept you in our program.
    Best regards,
    Yes i knowwwwww!!!!!

it is a budget cut !!!! it is going to last for the next year!!!!

most of our graduate students in our department are self funded! because there is no research fund available!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)