صفحه 328 از 1371 نخستنخست ... 2282783183193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383784288281328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. من از یه استاد که خیلی از کارش خوشم میومد تو دانشگاه رنک 17 ایمیل زدم، اینو گفته"
    Thank you for writing to inquire about research in the …… Lab.

It is too early for me to commit to students for Fall 2012. This will not take place until Summer 2012. However, I encourage you to apply and I look forward to communicating more in the Spring.

Take care, and best of luck with your research,

به نظرتون این ایمیل دیگه ریپلای نمیخواد. از طرفی نمیشه که آدم همین جوری به هر دانشگاهی که ایمیل اینجوری میگیره اپلای کنه، پول از کجا! این گفته تو
    Spring
    صحبت کنیم، یعنی بعد اینکه اپلای کردم.

Junior Member

دوستان من دچار یک مشکل خنده دار شدم. قضیه اینه که من پذیرش گرقتم و استادم تمام هزینه هام رو تقبل کرد. در طول پروسه اپلای هم واقعاَ به بهترین شکل جوابامو میداد و پیگیر کارم یود. حالا که پذیرشم اومده من بهش یه ای میل زدم تا ازش به خاطر تمام کارهایی که برام کرده تشکر کنم. متن نامه اینه:
    Dear Prof. ////,

I would like to take this opportunity to appreciate everything you and Mr. Arfaei have done for me during the past months and also to express my gratitude for your generosity in funding me which has provided support and encouragement for both my family and me.

I appreciate your good self confidence in me to have great opportunity for furthering my studies under your direct supervision. I will try my best to reciprocate all the kindness you have rendered to me with my greatest hard work.

I hope to pass the visa and clearance processing as soon as possible. Meantime, if you feel that I should be focusing on particular sub-fields (in terms of research papers, periodicals, books ...) or any specific software, please let me know. I would then invest my time to read and learn about them till January.

With sincere thanks,
    Sam
    و جوابی که گرفتم اینه:

Will do. Good luck
    Peter
    به نظر دوستان من کار اشتباهی انجام دادم یا جایی از نامه اشکال داره؟؟ لطفا کمک کنید از نگرانی در بیام. احساس میکنم ناراحت شده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1361 نمایش پست ها
    به نظر دوستان من کار اشتباهی انجام دادم یا جایی از نامه اشکال داره؟؟ لطفا کمک کنید از نگرانی در بیام. احساس میکنم ناراحت شده
    برای چی فکر میکنید ناراحت شده؟ خیلی کوتاه و مناسب جواب داده بخصوص که شما سئوال خاصی هم ازش نکرده بودین که معطل جوابش باشین. گفته بودید که اگر زمینه خاصی مورد نظرته به من بگو و ایشون هم گفته باشه بعدا میگم.

Junior Member

به نظرتون این یعنی‌ چی‌؟

I encourage you to apply directly to the department.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    به نظرتون این یعنی‌ چی‌؟

I encourage you to apply directly to the department.
    it means that do not apply for this university! means that the professor won't support you financially!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    آقا من دیگه واقعا دارم کلافه میشم این چه وضعی،امسال چرا اینطوری شده،به هرکی‌ ایمیل میدی میگه من فعلا دانشجو قبول نمیکنم،یکی‌ دیگه خیلی‌ لطف کرده میگه نصفِ نیمه میدم، همش :
    I do not personally have research funding for students at this time.

شیطونا نکنه استادا لونشونو عوض کردن و به من نگفتین ؟
    Budget cut! i can feel it better than anyone else!
    it is go oing to last for the next year (Spring 2012) so it si even hard for evert international and NATINAL students to find those Funds.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

دوستای عزیز،
    لطفا منو راهنمایی کنید. این جواب رو دریافت کردم:

Dear Minoo,
    Thank you for your interest. Please note that we'll be admitting PhD students to the marketing program at Booth school of business. We do not have a Master program that is separated from the PhD one.
    Best,

یعنی منظورش اینه که کلا این گرایش رو برای Master ندارن؟ یا کسانی که میرن Master حتما همونجا باید برن واسه PhD؟
    ممنون
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    دوستای عزیز،
    لطفا منو راهنمایی کنید. این جواب رو دریافت کردم:

Dear Minoo,
    Thank you for your interest. Please note that we'll be admitting PhD students to the marketing program at Booth school of business. We do not have a Master program that is separated from the PhD one.
    Best,

یعنی منظورش اینه که کلا این گرایش رو برای Master ندارن؟ یا کسانی که میرن Master حتما همونجا باید برن واسه PhD؟
    ممنون
    به نظر می رسه که فقط phd دارند، برای phd هم حتما می دونید که دقیقا الزامی برای داشتن مستر نیست. چرا خود وب سایت دانشگاه رو نمی خونی؟ فوقش با 10 15 دقیقه مطالعه می شه فهمید که ساختار تحصیلی و پژوهشی شون چیه.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام. من از یه استاد که خیلی از کارش خوشم میومد تو دانشگاه رنک 17 ایمیل زدم، اینو گفته"
    Thank you for writing to inquire about research in the …… Lab.

It is too early for me to commit to students for Fall 2012. This will not take place until Summer 2012. However, I encourage you to apply and I look forward to communicating more in the Spring.

Take care, and best of luck with your research,

به نظرتون این ایمیل دیگه ریپلای نمیخواد. از طرفی نمیشه که آدم همین جوری به هر دانشگاهی که ایمیل اینجوری میگیره اپلای کنه، پول از کجا! این گفته تو
    Spring
    صحبت کنیم، یعنی بعد اینکه اپلای کردم.
    خب، کار توی آزمایشگاه یک استاد با پذیرش در دانشگاه فرق داره. این استاد گفته که از الان درباره اینکه چه کسی در پاییز 2012 وارد آزمایشگاه یا گروهش بشه نمی تونه تصمیم بگیره و نگفته که اگر اپلای کنی من حتما ساپورتت می کنم.

برای ارتباط با استاد خیلی دقیق باید بنویسی ازش چی می خواهی. مثلا نگو که می خواهی در آزمایشگاهش کار کنی و فقط همین. باید بگی که می خواهی باهاش کار کنی و می خواهی اپلای کنی و ازش می خواهی که توی گرفتن پذیرش بهت کمک کنه. یا اینکه آیا می تونه بعد از پذیرش بهت پول بده یا نه.
    رک و راست و دقیق بنویس، اما حواست باشه که باید خودت رو تبلیغ کنی برای استاد، نمی خواهی یک وظیفه رو بهش یادآوری کنی، یا نمی خواهی فقط اظهار علاقه کرده باشی.

برای دانشگاه هایی اپلای کن که در اندازه رزومه ات باشه. نه خیلی بهتر نه خیلی بدتر. اما واقعیتش اینه که احتمالا خیلی جاها باید اپلای کنی. بعضی وقت ها هم می تونی بخواهی که ازت پول اپلیکیشن رو نگیرند.

سلام دوستان
    نمی دانم در فروم درستی دارم این سوالو طرح می کنم یا نه
    می خواستم بدونم آیا می شه با افیس استاد تماس گرفت. چون اینطور عنوان کرده در سایتش
    (Please contact me if you are interested in joining the xxx as a Ph.D student....)
    و اینکه اگر ایرانی باشه از همون ابتدا میشه مکالمه فارسی داشت یا اینکه نه اساتید ایرانی ترجیح می دن ارتباط رسمی و انگلیش داشته باشن؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)