صفحه 329 از 1371 نخستنخست ... 2292793193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393794298291329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دانم در فروم درستی دارم این سوالو طرح می کنم یا نه
    می خواستم بدونم آیا می شه با افیس استاد تماس گرفت. چون اینطور عنوان کرده در سایتش
    (Please contact me if you are interested in joining the xxx as a Ph.D student....)
    و اینکه اگر ایرانی باشه از همون ابتدا میشه مکالمه فارسی داشت یا اینکه نه اساتید ایرانی ترجیح می دن ارتباط رسمی و انگلیش داشته باشن؟
    متشکرم
    نه دوست عزیزم
    این دو تا کار بهیچوجه توصیه نمیشه. منظور از تماس ایمیل بوده برای شما که هنوز نرفتی اونجا و نمیشناسن شمارو. شما اونجا بری ممکنه استاده شماره موبایلشم بهت بده اما الان زوده که بدون اجازه طرف تماس بگیری.
    فارسی حرف زدن هم فقط در حالتیه که خود استاد با شما فارسی صحبت کنه اون موقع شما مجازید. الان که اصلا طرف رو نمیشناسی داصلا توصیه نمیشه. خیلی استادای ایرانی هستن اینجا که تا حالا کسی فارسی حرف زدنشون رو ندیده حتی تو ملاقات های خصوصی.. البته هستن کسایی که با بچه های ایرانی فارسی حرف میزنن اما باید اول بری و باهاش آشنا بش حتما..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    به نظر می رسه که فقط phd دارند، برای phd هم حتما می دونید که دقیقا الزامی برای داشتن مستر نیست. چرا خود وب سایت دانشگاه رو نمی خونی؟ فوقش با 10 15 دقیقه مطالعه می شه فهمید که ساختار تحصیلی و پژوهشی شون چیه.

ممنون.
    بله در سایت این Business School اینطور که نوشته دوره های Master هم دارن.
    ولی الان که دوباره سایت رو نگاه کردم، گویا دوره های دکترا مربوط به گرایش خاص مورد نظر من هست که Master لازم نداره.
    بازم متشکر از راهنمایی تون.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ممنون از جوابتون.
    نگفته که اگر اپلای کنی من حتما ساپورتت می کنم.
    تقریبا هیچ استادی، حتی رنک بالا هم من نشنیدم که از همون اول بگن اگر اپلای کنی ما حتما ساپورتت می کنیم.
    ازش می خواهی که توی گرفتن پذیرش بهت کمک کنه. یا اینکه آیا می تونه بعد از پذیرش بهت پول بده یا نه.
    من زیاد شنیدم که توصیه اکید میشه از این جور سوال ها تو ایمیل نباشه که استاد خوشش نمیاد. من آخر ایمیلم میگم من میتونم واسه PhD وارد گروهت بشم یا نه.
    برای دانشگاه هایی اپلای کن که در اندازه رزومه ات باشه. نه خیلی بهتر نه خیلی بدتر.
    راستش مشکل من GRE ایه که یه ماه دیگه میخوام بدم، رزومم خیلی قویه ولی متاسفانه میدونم verbal زیاد نمیشم. از طرفی تمام دانشگاه ها خوب حدودا verbal 500 یا بالاتر میخوان. منم که عمرا به این حد برسم، استادا هم که هیچ کس نمیره به admission office رو بزنه، اینه که متاسفانه از سد admission office دانشگاههای top نمیشه رد شد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    تقریبا هیچ استادی، حتی رنک بالا هم من نشنیدم که از همون اول بگن اگر اپلای کنی ما حتما ساپورتت می کنیم.
    من دیدم. 2 مورد هم برای خود من اتفاق افتاد. حتی با ذکر مبلغ در آمد سالیانه..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

من دیدم. 2 مورد هم برای خود من اتفاق افتاد. حتی با ذکر مبلغ در آمد سالیانه..
    والا واسه من که میفرستن بیشتر تعریف میکنن و میگن منتظر فرستادن application تو به دانشگاهمون هستیم ولی هیچ حرفی از پول یا کمک تو مراحل پذیرش نمیزنن.
    به یکیشون که همین جوری ایمیل زده بود گفتم حال RA و اینا چی میشه، گفت من قول نمیدم ولی به نظر من شانست واسه پذیرش بالاست.
    من رنک یک هم که ایمیل زدم گفت بدرد کاره من میخوریه و حتما اپلای کنو و ..... ، ولی تو ایمیل بعدی گفت تو policy دانشگاه ما نمیشه استاد هیچ دخالتی تو مراحل پذیرش کنه، از این مرحله گذشتی اونوقت میشی RA من. این یعنی کشک!!!!!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام یه استادی از برکلی این جوابو داده...میدونم دقیقا تمپلت هست اما من اینجا 3 تا استاد هست که تو فیلدم کار میکنن...بد جوری تحریکم کرده ...نظرتون چیه؟‌آیا واقعا شاانسی هست برا پذیرش؟ با توجه به اینکه مینیمم تافل 68 زده و مینم GRE هم نزده!!....ممنون از راهنمائیتون
    Thanks for your inquiry. You will need to apply to the Graduate Program in the Mechanical Engineering Department at Berkeley. When you are accepted to the program, I will be happy to discuss possible research opportunities with you.
    ویرایش توسط reg2 : September 20th, 2011 در ساعت 08:40 AM
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

برکلی ممکنه مینیمم GRE اعلام نکرده باشه ولی باید نگاه کنید ببینید آیا رزومه شما در حد کسانی که پذیرش گرفته اند هست یا نه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    والا واسه من که میفرستن بیشتر تعریف میکنن و میگن منتظر فرستادن application تو به دانشگاهمون هستیم ولی هیچ حرفی از پول یا کمک تو مراحل پذیرش نمیزنن.
    به یکیشون که همین جوری ایمیل زده بود گفتم حال RA و اینا چی میشه، گفت من قول نمیدم ولی به نظر من شانست واسه پذیرش بالاست.
    من رنک یک هم که ایمیل زدم گفت بدرد کاره من میخوریه و حتما اپلای کنو و ..... ، ولی تو ایمیل بعدی گفت تو policy دانشگاه ما نمیشه استاد هیچ دخالتی تو مراحل پذیرش کنه، از این مرحله گذشتی اونوقت میشی RA من. این یعنی کشک!!!!!
    امسال اوضاع مالی نسبت به سال های قبل افت کرده واقعا و باید بیشتر تلاش کنید. اگر ادامه بدین حتما نتیجه میگیرید..

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    امسال اوضاع مالی نسبت به سال های قبل افت کرده واقعا و باید بیشتر تلاش کنید. اگر ادامه بدین حتما نتیجه میگیرید..
    سلام؛
    دقیقا این مسئله من هم هست. تقریبا روی دانشگاه هام به جمع بندی رسیدم که البته از هیچ کدوم از اساتید اونجا قول فاند نگرفتم. اونها فقط گفتن که رزومت با کار ما هماهنگه و اپلای کن. حالا فکر می کنم گرفتن فاند کلا بستگی به امتحان GRE و نمرش داره. درسته که اساتید حرفی از فاند نزدن و گفتن که پروسه انتخاب تنها در اختیار من نیست، ولی من که خیلی امیدوارم و انشالله از یکی از این 5 تا دانشگاه فاند می گیرم.

Senior Member

سلام به همه.
    من به هر جا ایمیل زدم گفتن امسال دانشجو دکترا نمی خوایم. تا اینکه ایمیل زیر اومده. احساس می کنم این آخرین شانسمه دیگه. بنابراین تو رو خدا کمک کنید. من جدی اینگار هول شدم. مسخره است ولی چون هیچ جواب درست درمونی تا حالا نگرفتم این اتفاق افتاده. بگید منظور این استاد چیه و من باید چه جوابی بدم. من در ایمیلم دقیقا ذکر کردم که دنبال فاند هستم.
    thank you for your messages and interest.

My group is involved in multiple areas that relate to micro-mechatronics,
    optical metrology, nondestructive testing for various applications
    including biomedical/mechanical, MEMS, and fine mechanics.

What are your particular interest(s) should you be accepted to XXX university and
    decide to join my group? I'm assuming that you are interested in PhD
    work.

Best wishes in all that you do.
    تو را خدا جوابم را زود بدیدها. دیگه از هیچ استادی جواب ندارما! ممنون
    ویرایش توسط nt : September 20th, 2011 در ساعت 10:11 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)