صفحه 331 از 1371 نخستنخست ... 2312813213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413814318311331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,301 تا 3,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    یعنی دانشگاها میخوان کمبود بودجشونو با اپلیکیشن فی پر کنن؟؟؟
    همهٔ دانشگاهای که میل زدم، به غیر از ۴،۵ تا که دانشجو نمیگرفتن گفتن اپلای کن
    حتی‌ تاپ ۱۰ .بعضی‌ جاها کاملا واضح بود ایمیل منو نخونده بودن

حتی‌ بعضیها نکرده بودن تمپلیت رو تصحیح کنن

من مستر اقدام کردم،تو تمپلیت بود دکترا.
    این استاد که باهاش حرفیدم هم به این موضوع اشاره کرد

و گفت حتما راجعبه فاند مطمئن شو بد اپلای کن

ولی‌ امسال با بحران مالی، تقریبا چنین جواب‌های محاله

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member

آقا من هنوز نا امید نشدم.............. )

من چهار ماه پیش به یکی ایمیل زدم که بعد فهمیدم که اونگا Post-DOC میخونه... اون بنده خدا هم جواب داد که فرستاده واسه Head شون تا اگه پزیشن بود خبرت کنه اما بعد جهار ماه جواب نداده.

حالا سوال اینه که:

1- اصلا نیازی هست بگم که بافلانی تماس گرفتم و شمارو معرفی کرده (چون نامه من رو براش فرستاده)

2- یا یه نامه شبیه به همونی که واسه قبلی فرستادم براش بفرستم؟!!!!! اصلا فکر میکنید یادش مونده !!!!!!

اگه شما بودید چیکار میکردید...

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    آقا من هنوز نا امید نشدم.............. )

من چهار ماه پیش به یکی ایمیل زدم که بعد فهمیدم که اونگا Post-DOC میخونه... اون بنده خدا هم جواب داد که فرستاده واسه Head شون تا اگه پزیشن بود خبرت کنه اما بعد جهار ماه جواب نداده.

حالا سوال اینه که:

1- اصلا نیازی هست بگم که بافلانی تماس گرفتم و شمارو معرفی کرده (چون نامه من رو براش فرستاده)

2- یا یه نامه شبیه به همونی که واسه قبلی فرستادم براش بفرستم؟!!!!! اصلا فکر میکنید یادش مونده !!!!!!

اگه شما بودید چیکار میکردید...
    خوب موردی نداره که یه ایمیل هم به اون بزن. توی نامه ات هم اشاره کن با اون یکی ایمیل رد و بدل کردی و اون شما را به من معرفی کرده، اینطوری نامه ات معتبرتره و جواب دادن استاده محتملتر. خودم هم یه همچین موردی داشتم که توی نامه به ارتباطم با استاده اشاره کردم.

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    همهٔ دانشگاهای که میل زدم، به غیر از ۴،۵ تا که دانشجو نمیگرفتن گفتن اپلای کن
    حتی‌ تاپ ۱۰ .بعضی‌ جاها کاملا واضح بود ایمیل منو نخونده بودن

حتی‌ بعضیها نکرده بودن تمپلیت رو تصحیح کنن

من مستر اقدام کردم،تو تمپلیت بود دکترا.
    این استاد که باهاش حرفیدم هم به این موضوع اشاره کرد

و گفت حتما راجعبه فاند مطمئن شو بد اپلای کن

ولی‌ امسال با بحران مالی، تقریبا چنین جواب‌های محاله
    حالا با این شرایط شما تصمیمت چیه؟ اپلای می کنی؟ کسی توی فرم بوده که با یه همچین جواب هایی اپلای کن و نتیجه هم گرفته باشه؛ تجربش توی این شرایط خیلی به دردمون می خوره ها.
    شرایط من هم تقریبا مثل شماست. با وجود اینکه من رشته ام انسانی هست و به نسبت رشته های فنی اساتید و دانشگاه ها دستشون بسته تره، ولی اینکه توی رشته های شما هم یه همچین جواب هایی بهتون دادن، برام خیلی عجیبه

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    حالا با این شرایط شما تصمیمت چیه؟ اپلای می کنی؟ کسی توی فرم بوده که با یه همچین جواب هایی اپلای کن و نتیجه هم گرفته باشه؛ تجربش توی این شرایط خیلی به دردمون می خوره ها.
    شرایط من هم تقریبا مثل شماست. با وجود اینکه من رشته ام انسانی هست و به نسبت رشته های فنی اساتید و دانشگاه ها دستشون بسته تره، ولی اینکه توی رشته های شما هم یه همچین جواب هایی بهتون دادن، برام خیلی عجیبه
    خوشبختانه تقریبا ۴،۵ دانشگاه جواب خوب گرفتم
    ولی‌ بقیرو از بین همین‌ها که گفتن اپلای کن انتخاب می‌کنم، شانسمو امتحان می‌کنم ،هرچی‌ خدا بخواد

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

Hi Mehdi,

$20k is your salary, the money that you use for your living (apartment
    rental, food, etc.), not for your tuition. I will support your tuition
    separately, so you do not need to worry about your tuition. Your
    salary is subject to tax, but I expect it won't be too much.

ApplyAbroad Guru

مسئله صرفا بودجه نیست. تعداد متقاضی خوب از همه دنیا هم افزایش پیدا کرده.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من این چواب رو از استادم تو آمریکا گرفتم، میخواستم نظر دوستان رو بدونم که چی ازش بپرسم که بتونم با خیال راحت برم اونجا (مقطع پذیرش دکترا_Spring 2012)

I am pleased to inform you have been recommended for regular admission to the Graduate School. In addition, based on the strength of your academic record, letters of recommendation, and test scores we are recommending that you receive a Graduate Assistantship in the College of Engineering for one academic year beginning Spring Semester 2012, subject to the applicable conditions. Your appointment will be as follows:

Duration: Spring 2012 Semester and Fall 2012 Semester
    Stipend: $4,060.00 per semester
    Department: Department Engineering
    Advisor: Dr. XXX will serve as an interim advisor.
    In addition to the above stipend, the Graduate Assistantship includes an instructional fees award for graduate level courses specified on your approved Plan of Study for the academic year up to 9 credit hours per Semester. The instructional fees award cannot be applied to any undergraduate courses, to courses that are audited, or to courses that you fail or fail to complete. There is a general fee and technology fee based on your enrolled hours (these fees total approximately $80 per credit hour) for which you will be responsible, in addition to your living expenses. All graduate students are required to show proof of health insurance. Health insurance may be purchased through the University. The instructional fees award cannot be applied to the general and technology fees or other fees for which you may be responsible (parking or health insurance, for example).
    The Department of engineering determines the specific duties of a graduate assistant according to its needs. These duties will not exceed 10 hours per week during the fall and spring semesters. You are expected to attend the department’s colloquia and to devote the remainder of your time toward the completion of your graduate degree. In order to keep this assistantship, you are expected to maintain a minimum grade point average of 3.00 (out of 4.00) each semester and not drop or withdraw from any graduate courses without prior approval from your graduate director. Graduate assistants must enroll full time each semester consistent with an approved Plan of Study. This graduate assistantship is contingent on completing a Ph. D. program of study in the Engineering Department.
    Graduate assistantships are renewable depending on student performance, departmental needs, and the availability of funds.

Junior Member

سلام.
    آقا یه استادی به من ایمیل زده که عکستو واسم بفرست و اینکه ۲ تا مقاله‌ خودشو داده که بخونمو واسش خلاصه کنم
    اول اینکه منظورش از عکس چه عکسیه؟اصلا عکس چرا؟ بعد هم اینکه چطوری خلاصه کنم؟ یعنی‌ نظر خودمم بگم؟

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    سلام.
    آقا یه استادی به من ایمیل زده که عکستو واسم بفرست و اینکه ۲ تا مقاله‌ خودشو داده که بخونمو واسش خلاصه کنم
    اول اینکه منظورش از عکس چه عکسیه؟اصلا عکس چرا؟ بعد هم اینکه چطوری خلاصه کنم؟ یعنی‌ نظر خودمم بگم؟
    شانس در خونتو زده، اول اینکه میخواد ببین چند مرده حلاجی و بعدشم خوب ببینه طرفی که میخواد باهاش کارکنه چه شکلیه
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)