صفحه 338 از 1371 نخستنخست ... 2382883283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483884388381338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ظاهرا همه ی فانداشون TA هست اونم ماهی 16000 تا که خیلی کمه.
    اگه واقعا ماهی 16,000 تا میدن،من حاضرم بجات برم گفتی‌ کدوم دانشگاه?

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    اگه واقعا ماهی 16,000 تا میدن،من حاضرم بجات برم گفتی‌ کدوم دانشگاه?
    اشتباه وحشتناکی کردم
    سالی 16000 تا!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به یکی از بچه های ایرانی اون دانشگاه ایمیل زدم. گفت گویا این دانشگاه فقط TA میده و ریسرچ ندارن! یعنی TA ربطی به استاد نداره؟
    تا اونجایی که من میدونم ، نه ! باید ابتدا اپلای کنید و بعدش ببینید چی میشه، دانشجوهای چینی و هندی رو هم در نظر داشته باش
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

دوستان من به یه استادی ایمیل زدم بعد الان خواسته ازم با skype با هم صحبت کنیم. کلا skype تو ایران مشکل داره.من جدیدا امتحان نکردم ولی قبلا که استفاده می کردم یا دائما قطع می شد یا صدا نمیومد و مشکل داشت. حالا به نظرتون ایراد داره این مسئله را واسش توضیح بدم و بگم اگر امکانش باشه شمارش رو بهم بده تا بتونم بهش زنگ بزنم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    دوستان من به یه استادی ایمیل زدم بعد الان خواسته ازم با skype با هم صحبت کنیم. کلا skype تو ایران مشکل داره.من جدیدا امتحان نکردم ولی قبلا که استفاده می کردم یا دائما قطع می شد یا صدا نمیومد و مشکل داشت. حالا به نظرتون ایراد داره این مسئله را واسش توضیح بدم و بگم اگر امکانش باشه شمارش رو بهم بده تا بتونم بهش زنگ بزنم؟
    نه بابا! چه ایرادی! هر کدوم یه روش برای ارتباطه! شاید اون میخاست برای شما هزینه نباشه! شمارش هم حتما تو وبسایتش هست دیگه از خودش نگیر فقط بگو با شما تماس میگیرم
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    اسکایپ یه مقدار مشکل داره ولی اگر نسخه business رو داون کنی بهتره..اگه سرعتت زیاد باشه..مثلا 512 بعیده مشکلی پیش بیاد

یه استاد این جواب رو بم داده:
    Thank........ I'll look at your file. If you are attending AAAAA
    conference, do introduce yourself.
    معلومه رزومم رو خونده که فهمیده تو اون کنفرانس مقاله دارم، ولی پس چرا گفته I'll look at your file ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    یه استاد این جواب رو بم داده:
    Thank........ I'll look at your file. If you are attending AAAAA
    conference, do introduce yourself.
    معلومه رزومم رو خونده که فهمیده تو اون کنفرانس مقاله دارم، ولی پس چرا گفته I'll look at your file ؟
    ایشون نگفته شما تو فلان کنفرانس مقاله داری..مگر اینکه خودت سانسور کرده باشی...میگه اگر فلان کنفرانس شرکت کردی...خودتو معرفی کن....البته این برداشت منه...شاید اشتباه باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    ایشون نگفته شما تو فلان کنفرانس مقاله داری..مگر اینکه خودت سانسور کرده باشی...میگه اگر فلان کنفرانس شرکت کردی...خودتو معرفی کن....البته این برداشت منه...شاید اشتباه باشه...
    ممنون از جواب. نه این کل ایمیل بود. ببین این که استاد در جواب یه ایمیل بگه در فلان کنفرانس اومدی بیا باهام حرف بزن، فکر کنم احتمالش خیلی کم باشه. آخه چرا اون کنفرانس؟! من فک کنم تو رزومه دیده که اونجا مقاله دارم.
    من گفتم شاید منظورش از I'll look at your file این بوده که اپلای کردی به اپلیکیشن تو نگاه میکنم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    ممنون از جواب. نه این کل ایمیل بود. ببین این که استاد در جواب یه ایمیل بگه در فلان کنفرانس اومدی بیا باهام حرف بزن، فکر کنم احتمالش خیلی کم باشه. آخه چرا اون کنفرانس؟! من فک کنم تو رزومه دیده که اونجا مقاله دارم.
    من گفتم شاید منظورش از I'll look at your file این بوده که اپلای کردی به اپلیکیشن تو نگاه میکنم.
    اینکه به فایل شما اگر اپلای کردید نگاه میکنه..شکی نیست...حتما نگاه میکنه....خیلی از استادا دانشجوهاشونو تو کنفرانس انتخاب میکنن...تا دقیق با کار پژوهشی دانشجو آشنا بشن و رو در رو حرف بزنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)