صفحه 339 از 1371 نخستنخست ... 2392893293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493894398391339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دانشجوی ارشد فیزیک هستم،
    همه ی استادایی که به ایمیلم جواب دادن کاملا راضی بودن و حسابی تعریف کردن، دانشگاههای Swinburne Melbourne, Colorado, Princeton, ... از نمونه هاش بودن. اخیرا یه ایمیلم از کلرادو گرفتم که استاد گفته بود: Your CV is quite interesting. When will you take the general and subject GRE?
    میخواستم نظر شمارم راجع به این ایمیل بدونم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    دانشجوی ارشد فیزیک هستم،
    همه ی استادایی که به ایمیلم جواب دادن کاملا راضی بودن و حسابی تعریف کردن، دانشگاههای Swinburne Melbourne, Colorado, Princeton, ... از نمونه هاش بودن. اخیرا یه ایمیلم از کلرادو گرفتم که استاد گفته بود: Your CV is quite interesting. When will you take the general and subject GRE?
    میخواستم نظر شمارم راجع به این ایمیل بدونم.
    بنده حقیر نظرم مثبته خودم رو مثال میزنم: تمام اساتیدی که وقت گذاشتن روی رزومه من و درخواست اطلاعات اضافی کردن در نهایت پذیرش و فاند ازشون دراومد.. غیر از یکی دو تا استثناء. شما حتما سعی کنید ارتباطتون رو حفظ کنید. نه خیلی زیاد ایمیل بزنید نه خیلی کم. افراط و تفریط نکنید. ان شاءالله نتیجه دلخواهتون رو کسب خواهید کرد..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero

Hello, Your resume looks very good, but I do not know if I will take new PhD students this fall. I currently have 14 graduate students, so unless new funding comes it will not be possible. I wish you well,
    میدونم این جواب، جواب امیدوار کننده ای نیست!
    چطوره بش بگم من خیلی به کار شما علاقه دارم اگر یه زمان فاند گرفتی خبرم کن، فال 2012 و اسپرینگ 2013 هم برام مهم نیست.
    خوبه به نظر شما اینو بش بگم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Hello, Your resume looks very good, but I do not know if I will take new PhD students this fall. I currently have 14 graduate students, so unless new funding comes it will not be possible. I wish you well,
    میدونم این جواب، جواب امیدوار کننده ای نیست!
    چطوره بش بگم من خیلی به کار شما علاقه دارم اگر یه زمان فاند گرفتی خبرم کن، فال 2012 و اسپرینگ 2013 هم برام مهم نیست.
    خوبه به نظر شما اینو بش بگم؟
    yeah, why not?
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran

I'm sorry to say, but at the present time I have no funded research in wood engineering. I have worked with a few students in the recent past on wood engineering research, but that has been unfunded research. So, unless you plan on coming to Michigan Tech without funding, so I can work with you.

منم خیلی شکیل گفتم پول ندارم استاد گرامی.. فاند گرفتی خبر کن..! محمود به نظرم تو هم همین کارو بکن..!طرف department head هم بود خیره سرش.. ولی یه پیشنهاد واسه بچه ها دارم اینکه اگه حتی گفت نمی خادتون هم ایمیل بزنین از اینکه جواب داده تشکر کنین.. اینجوری کلا وجهه ایرانی ها تو نظر اون استاد بهتر میشه.. از ما که میگذره ولی شاید سالهای بعد نفرات بعدی بتونن کاری کنن..

سلام.
    یه استاد اینو بهم گفت:
    Hi,
    All applications are reviewed in the Spring, and we’ll contact you if we need more information.
    Thanks,
    من ازش پرسیده بودم میتونم عضو گروهش بشم یا نه که این جواب رو داده! به نظرتون ریپلای کنم بپرسم در مورد پیوستن به گروهش، یا این استاد فایده نداره؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

حالا واقعا اپلای‌ کنم یا تازه از خواب بیدار شده بود یه‌چیزی واسه رفع کتی نوشت!!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

از نظر من جواب خوبی است.اگه مینیمم هاش رو داری و استادم داری اپلای کن....بعدا دیگه از این جوابا هم دیدی گیرت نیومد!!! ولی قبلش یه سوالم بپرس بگو فاند نیاز دارم ببین مزنده اش چجوریه
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

هاها خیلی باحال بود.
    دیشب من به یه استادی ایمیل زدم نیم ساعت بعد جواب داد:
    u need to take gre and tofel
    بش گفتم میدونم..اخر این ماه امتحان میدم بعد گفت:
    please apply
    پستتو دیدم یاد اون افتادم

هرچند که امیدی نمیره ازش ولی بعد نتایج ازمونام باش تماس میگیرم ببینم چی میگه!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

به این میگن جوابک!!

تو دانشگاهمون یه استاد خفن و پر مشغله دارشتیم، یادمه اولین بار یه ایمیل 10 خطی خیلی محترمانه بهش زدم و کلی چیز پرسیدم و اخرش گفتم اگه ممکنه می خوام ملاقاتتون کنم. 15 روز بعد جواب داده بود: "Today 7:00 pm"

اگه Application Fee نداره و تافل و GRE unofficial هم قبول می کنن اپلای کن! (جدی میگم بعضی جاها قبول میکنن).
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)