صفحه 340 از 1371 نخستنخست ... 2402903303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503904408401340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

حالا واقعا اپلای‌ کنم یا تازه از خواب بیدار شده بود یه‌چیزی واسه رفع کتی نوشت!!
    اینجا فقط شانس تعیین کنندس...ممکنه رزومتو نگاه کرده و خوشش اومده...ممکنه...اصلا نگاه نکرده و منظورش اینه که وخت نداریمو ...باید اپلای کنی تا رزومت ببینیم در چه حدیه...در کل شانسه...منم بودم اپلای میگردم...چون تو این وضعیت انتظاری بیش از این نیست....موفق باشی

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    No answer?
    غیر مستقیم گفته اپلای کن ببینیم چی میشه. نظر شخصی: من رو همچین چوابهایی حساب نمی کنم مگر اینکه تا آخر فصل جواب بهتری نگیرم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

شما هم مارو بخرج بندازین.....
    نظرتون در مورد این چیه؟
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.

من گفتهبودم که برای Spring می خوام اپلای کنم....................به نظرتون برای Fall همه چی OK هست؟
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

به نظر منم رو اینجور جواب ها نمیشه حساب کرد (احساس میکنم اینگونه اساتید به خیلی از دانشجوهایی که بشون ایمیل میزنن همین جوابو میدن)
    اگر جواب استاد به سوالات در مورد ما برگرده، مقالات رو بخواد، مصاحبه با اسکایپ و تلفن باشه جواب خوب حساب میشه در غیر اینصورت از نظر من ارزش اپلای نداره!
    3 جا با جواب خوب اپلای کردن بهتر از 20 جا با جواب تمپلت هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد این چیه؟
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.

من گفتهبودم که برای Spring می خوام اپلای کنم....................به نظرتون برای Fall همه چی OK هست؟
    ظاهرا تو خرج افتادی آقا سجاد...برو که برگرد نداره....شما هم شانستو امتحان کن...ان شالا که خوش شانسی...البته با ایمیل های بیشتر مزنده استاد دستت میاد
    ویرایش توسط saeed_oroomy : September 29th, 2011 در ساعت 01:02 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد این چیه؟

جواب خوبیه
    تو ایمیل های بعدی امیدوارم بتونی نظرشو کامل جلب کنی

سلام
    بچه ها این ایمل رو یه استاد خیلی خوف تو رشته من برام فرستاده.به نظرتون رو مخش کار بکنم اتفاقات خوب میافته؟
    به نظرتون جای امیدواریه؟

Dear Mr. A.., Thank you for writing. Your resume is most impressive. I don’t have funding for another student on the ... projects but if I do get more funding, I will contact you. Best of luck in your search for a graduate school.
    ویرایش توسط s_manifar : September 29th, 2011 در ساعت 02:41 PM دلیل: ر

بچه ها بازم ممنون میشم نظرتون درباره این ایمل بدونم
    Mr. ....,

Your qualifications look like an excellent fit for our school. As Dean, my function is primarily administrative, but there are several faculty with research interests that match yours. In order to apply to ..N, please apply tthrough either... or to the University of ...(we have ...research in both ..majors). You will need to provide your GRE and TOEFL score as well as your transcripts and letters of recommendation.

Thank you for your interest in ...my institue

Junior Member

سلام می شه لطفا راهنمایی کنید جواب این ایمیل را چی باید بدم منظورش جیه که گفته ایا بورس داری اینها مگه در این مرحله باید معلوم باشه چی باید بگم که معلوم باشه فاند می خوام و در جواب قسمت دوم ایا الان باید research statement براش بفرستم ممنون اگه سریع جواب بدید ضمنا دانشگاه آمستردام هلند بوده

Given your interests and background, I think you might be a good fit in my research group. Before I can give you a decision, there are some things that need to be considered. Our Academic Affairs office needs to approve and there is the matter of funding. Do you have a scholarship?

Once these hurdles have been taken, I usually ask candidate PhD students to write a research statement of 1 to 2 pages in which they sketch a research line they would be interested in pursuing.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

بیا اینم از این یکی...اوضاع خیلی داغونه ....بیچاره با این عضمتی که داره chair ASME داره گریه میکنه :
    Thank you very much for you interest. Please accept my regrets. There is no money for support of any more grad students and none is anticipated.
    Please accept my best wishes for every success in your studies.
    With my best regards,

ولی امریکائیه ...چقدر باحال داره جواب میده !!! اصلا آدم ناراحت نمی شه.....اما ایرانیها یا جواب نمیدن...جوابم که میدن انگار با یه برده که خیلی پائینتر از سطحشونه داره میحرفه.............خدایاااااااا ااااااااااا ماکی به اینا میرسیم؟؟!!!!! (تکنولوزی رو نمیگم ....................فرهنگگگگگگگگگگگ )
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)