صفحه 341 از 1371 نخستنخست ... 2412913313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513914418411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

کاربران گرامی
    لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید .
    در این تاپیک تنها در مورد ایمیل هایی که از اساتید دریافت شده نظر سنجی میشه.
    از بحث های خارج از موضوع تاپیک پرهیز کنید.در غیر این صورت ناچارا تاپیک قفل خواهد شد.
    پست های نامرتبط حذف شدند.
    با تشکر از همکاری شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام من بازم یک جواب دوپهلو دیگه گرفتم
    Thanks for your interest. Your background and interest is good. However, I’m not sure if I will be taking new students for fall 2012. I will evaluate applicants early in 2012. If you apply, I will consider your application. Good luck.
    منظورش از I will evaluate applicants early in 2012. اینه که بعد از اپلای زود بررسی میکنه؟

به نظرتان اپلای کنم؟
    حالا من چی جوابش را بدم؟ آیا من میتونم به بقیه اساتید همان دپارتمان بازهم ایمیل بزنم؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام من بازم یک جواب دوپهلو دیگه گرفتم
    Thanks for your interest. Your background and interest is good. However, I’m not sure if I will be taking new students for fall 2012. I will evaluate applicants early in 2012. If you apply, I will consider your application. Good luck.
    منظورش از I will evaluate applicants early in 2012. اینه که بعد از اپلای زود بررسی میکنه؟

به نظرتان اپلای کنم؟
    حالا من چی جوابش را بدم؟ آیا من میتونم به بقیه اساتید همان دپارتمان بازهم ایمیل بزنم؟
    ممنون
    به نظر من جوابایی که استاد میگه APPLY کن بیشتر مورد اعتماده برای اپلای کردن ...تا پولتون هدر نره...جوابش چنگی به دل نمیزنه...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها این ایمل رو یه استاد خیلی خوف تو رشته من برام فرستاده.به نظرتون رو مخش کار بکنم اتفاقات خوب میافته؟
    به نظرتون جای امیدواریه؟

Dear Mr. A.., Thank you for writing. Your resume is most impressive. I don’t have funding for another student on the ... projects but if I do get more funding, I will contact you. Best of luck in your search for a graduate school.
    شما اگه رو مخ ایشون کار هم بکنی هیچ اتفاقی نمیوفته...بنده خدا میگه پول ندارم...(: امتحانش مجانیه....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    نه. منظورش اینه که در اوایل سال 2012 فایل ها رو بررسی میکنه.

ApplyAbroad Hero

gholbe جان شما به نظر شما امسال وضع فاند بد شده؟ خیلی نا امید کنندست! اساتید دارن تموم میشن و جواب درست درمون نگرفتیم! کانادا هم مثل امریکاست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    gholbe جان شما به نظر شما امسال وضع فاند بد شده؟ خیلی نا امید کنندست! اساتید دارن تموم میشن و جواب درست درمون نگرفتیم! کانادا هم مثل امریکاست؟
    من یکی دو دانشگاه رو که آشنا داشتم پرسیدم گفتند مبلغ و تعداد اسکالرشیپ ها رو کم کرده اند ولی استادهائی که فاندینگ دارند کماکان دانشجو میگیرند. بهرحال بی تاثیر نیست بخصوص برای مقطع دکترا که باید فاند کافی برای لااقل 4 سال موجود باشه. من خودم حدس میزنم این موضوع به رشد صعودی تعداد متقاضیان هم ربط داره و بنابراین مسئله پارسال و امسال نیست بلکه هرسال مشکل تر خواهد شد. باید به اصطلاح این وری ها به یک نحوی رزومه خودتون رو بالاتر از بقیه قرار بدید حالا چه با معدل و سابقه پژوهشی قوی چه با معرفی و سفارش استادها و آشناها یا بند شدن به استادهای مقیم خارج که در کنفرانسها ملاقات میکنید و غیره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یه استاد فقط اینو گفت!
    Please apply.

حالا واقعا اپلای‌ کنم یا تازه از خواب بیدار شده بود یه‌چیزی واسه رفع کتی نوشت!!
    من بودم اپلای نمیکردم واسه اینجور جواب ها!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یه جواب دیشب داشتم،Assistant Professor
    Hi Aref,

Thank you very much for your interest in our Civil Engineering program and specifically in my research group. I am not in a position to offer you any assistantship position right now for fall 2012. I can say however that most of our masters students are currently employed either as teaching or research assistants and I expect this to continue in fall 2012, if you get accepted to the program. Our XXX program is a growing program that enjoys a lot of support from the engineering industry in the City area. I would recommend that you apply to our program and get in touch with me again, before you get here to discuss possible assistantship positions or financial support opportunities. Thanks.

بعد ازش پرسیدم اگه اپلای‌ کنم اجازه میدی اسمتو به عنوانsupervisor رد کنم، امروز اینو جواب داد:
    Hi Aref,

As far as being an advisor, that would be fine, but as I said I cannot promise any assistantship at this point. Thanks.

روش حساب کنم و اپلای‌ کنم،یا نمیتونه کاری برام بکنه؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یه جواب دیشب داشتم،Assistant Professor
    Hi Aref,

Thank you very much for your interest in our Civil Engineering program and specifically in my research group. I am not in a position to offer you any assistantship position right now for fall 2012. I can say however that most of our masters students are currently employed either as teaching or research assistants and I expect this to continue in fall 2012, if you get accepted to the program. Our XXX program is a growing program that enjoys a lot of support from the engineering industry in the City area. I would recommend that you apply to our program and get in touch with me again, before you get here to discuss possible assistantship positions or financial support opportunities. Thanks.

بعد ازش پرسیدم اگه اپلای‌ کنم اجازه میدی اسمتو به عنوانsupervisor رد کنم، امروز اینو جواب داد:
    Hi Aref,

As far as being an advisor, that would be fine, but as I said I cannot promise any assistantship at this point. Thanks.

روش حساب کنم و اپلای‌ کنم،یا نمیتونه کاری برام بکنه؟

به نظرم اپلای کن. نگفته که از پول خبری نیست و گفته که تقریبا همه رو ساپورت می کنند اما از الان نمی تونه قول بده. خب، همه همین هستند. تا مطمئن نباشند که قول نمی دهند. به نظرم اپلای کن و اگر لازم هست اسمش رو بنویس. بهش هم ایمیل بزن و بگو چون می خواهی اپلیکیشنت شانس بیشتری داشته باشه، یا اینکه اصلا جزء الزامات اپلیکیشن است که اسمش رو به عنوان سوپروایزر احتمالی بنویسی و متوجه حرفش درباره فاند شده ای و بعد از گرفتن پذیرش باهاش مکاتبه می کنی که درباره ساپورت احتمالی حرف بزنی. یک ماهی رو هم نام ببر. مثلا بگو حدود مارچ 2012 (یا هر ماه دیگه ای) باهاش دوباره تماس می گیری.

به نظرم اگر پول اپلای رو می تونی بدی، حتما اپلای کن. در ضمن، اگر نمی تونی پول اپلای رو بدی، به رئیس دوره دکتری (یا سمت مشابه اش توی اون دانشگاه) ایمیل بزن و بگو که الان نمی تونی این هزینه رو بدی و بخواه که بدون پول اپلای کنی. شاید بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)