صفحه 342 از 1371 نخستنخست ... 2422923323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523924428421342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

جدیدا جواب میگیرم که فوق لیسانس میگیریم دکترا نمیگیریم این دو تا رو ببینید:

Mahmoud,
    Please note that we in Natural Gas program only accept Master candidates. Currently we do not have Ph.D. degree program in Natural Gas. Hope that answers your question. Wish you all the best اینم جواب دومی از یه استاد ایرانی:

Mahmoud,

Thanks for your email and interest. You have a good CV which, in my opinion, can lead you to a PhD position. As you may have noticed our Petroleum Engineering Program at XXX does not provide PhD although we are thinking about getting one on board if get enough funding. I strongly recommend you to consider applying to other schools in both US and Canada. As you know you need to have TOEFL for both and GRE for US schools. I hope this helps. Le me know if I can be of any assistance.

Best luck,
    یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده: مقطع فعلی من فوق لیسانس هست. اگر برای Direct PhD اپلای کنم وزارت علوم موافقت میکنه که معافیت تحصیلی برام صادر بشه؟؟؟ و یه سوال دیگه (شد دو سوال :دی) میشه به استاده بگم برام پذیرش دکترا بفرسته ولی بیام اونجا فوق بخونم؟؟ دوستان اگه موارد مشابه رو دیدن یا تجربه کردن بگید لطفا واقعا متشکر

سلام...بچه یکی از اساتید به شخصی که مسوول پذیرش دانشگاه است و به من بعد از اینکه بهش میل زدم اینطور جواب داد به نظر شما اپلای کنم؟ ایا فاند میدن بهم؟؟؟/

Noelle:
    Could you please advise this interested student regarding graduate application procedures

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یه جواب دیشب داشتم،Assistant Professor
    Hi Aref,

Thank you very much for your interest in our Civil Engineering program and specifically in my research group. I am not in a position to offer you any assistantship position right now for fall 2012. I can say however that most of our masters students are currently employed either as teaching or research assistants and I expect this to continue in fall 2012, if you get accepted to the program. Our XXX program is a growing program that enjoys a lot of support from the engineering industry in the City area. I would recommend that you apply to our program and get in touch with me again, before you get here to discuss possible assistantship positions or financial support opportunities. Thanks.

بعد ازش پرسیدم اگه اپلای‌ کنم اجازه میدی اسمتو به عنوانsupervisor رد کنم، امروز اینو جواب داد:
    Hi Aref,

As far as being an advisor, that would be fine, but as I said I cannot promise any assistantship at this point. Thanks.

روش حساب کنم و اپلای‌ کنم،یا نمیتونه کاری برام بکنه؟
    میتونه کاری بکنه (پذیرش بگیره) ولی فعلا از فاند خبری نیست.

سلام...بچه ها یکی از اساتید به شخصی که مسوول پذیرش دانشگاه است و به من بعد از اینکه بهش میل زدم اینطور جواب داد به نظر شما اپلای کنم؟ ایا فاند میدن بهم؟؟؟/

Noelle:
    Could you please advise this interested student regarding graduate application procedures

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام...بچه ها یکی از اساتید به شخصی که مسوول پذیرش دانشگاه است و به من بعد از اینکه بهش میل زدم اینطور جواب داد به نظر شما اپلای کنم؟ ایا فاند میدن بهم؟؟؟/

Noelle:
    اینکه جواب به شما نیست. ایمیل تون رو فوروارد کرده به مسئول پذیرش. اگر قولی نداده نه پذیرش درکاره و نه فاند.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها

Noelle:
    معلومه تازه کاریا!!!!
    اینقدر باید از این جوابای سر کاری بشنوی تا پوستت مثل ما چند تا از بچه ها فروم کلفت بشه!!
    موفق باشی
    برای منم دعا کن بتونم به یه جایی برسونم کارمو!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

دقیقا جوابا بیشتر از این مدل سرکاریه!

ApplyAbroad Hero

دوستان این یه جواب رو گرفتم. چطور ارتباطمو باش حفظ کنم؟؟
    Hi Mahmoud,

I will hire one PhD student next Fall.

The topic will be most probably related to X methods such as Y. However, there are many other applicants, and there will be more in future. You have good publications, and I hope that the submitted ones will be accepted.

I encourage you to apply.

Regards,

ApplyAbroad Veteran

محمود این مشخصه CV روت خونده.. بازم گلی به جمالش که این وقتو گذاشته.. به نظره من بچسب بهش همونطور که گفته یه دانشجو میخواد.. بهش بگو با سوپروایزری شما اپلای میکنم..
    من میگم در مورد فاند هم ازش یه سوالی بکن و بگو اگه من اون خوش شانسه باشم که بتونم با شما کار کنم مقدار فاند چقدر خواهد بود؟؟ خلاصه یجوری از زیر زبونش بکش..
    ولش نکن چون حتما دانشجو لازمه..
    موفق باشی..

چند روز پیش به یه استاد ایمیل زدم و اونم بهم گفت من دانشجو میخوام ولی الان نمیتونم قولی بدم تا اینکه همه اپلای کنن. ولی میخوام 1) به صورت مختصر نکات مثبت فلان مقالتو برام بگی. 2) تجربه در زمینه XYZ داری. 3) فلان کنفرانس میای، اگه میای رو در رو حرف بزنیم ؟
    منم کامل براش توضیح دادم دو تا سوال اولو، ولی گفتم به فلان دلیل نمیتونم بیام کنفرانس ولی اگر هر سوالی در مورد کارام دارین خوشحال میشم جواب بدم.
    حالا بعد جند روز این جوابو داده:

It is a shame that you won't be at XYZ. I would like you
    to identify which projects you are interested in, and what
    contributions you think you can make to my lab.

حالا چی بگم به نظرتون، رنکش حدوده 50 US هست، نمیخوام بپره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)