صفحه 343 از 1371 نخستنخست ... 2432933333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533934438431343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بچه ها من نمی دونم وقتی جواب تمپلت از یه استادی می گیرم باید به یارو گیر بدم باز ایمیل بزنم بگم منو می خوای یا نه؟ یا به یه استاد دیگه توی همون دانشگاه ایمیل بزنم یا کلا بی خیال اونجا بشم؟ می شه راهنماییم کنین!!!

سلام دوستان
    به نظرتون این جواب تمپلیت ه!!!!!
    مرسی
    Dear X,
    Thank you for your interest towards our research.
    At the moment it is difficult to say how is the final situation in our group in Fall 2012. However, I have just submitted one application to the Academy of "NAME OF COUNTRY" regarding AAAA. It is a joint proposal with Finnish Technology and Research Institute BBB. If accepted, the project would start in the summer 2012. I know the decision in early next year (maybe too late for you?).
    In the project, SSSSS. It came to my mind that your background might be relevant for this project. Would you be interested?
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون این جواب تمپلیت ه!!!!!
    مرسی
    Dear X,
    Thank you for your interest towards our research.
    At the moment it is difficult to say how is the final situation in our group in Fall 2012. However, I have just submitted one application to the Academy of "NAME OF COUNTRY" regarding AAAA. It is a joint proposal with Finnish Technology and Research Institute BBB. If accepted, the project would start in the summer 2012. I know the decision in early next year (maybe too late for you?).
    In the project, SSSSS. It came to my mind that your background might be relevant for this project. Would you be interested?
    سلام
    ضرر که نداره بگو آره علاقه مندم ولی حواست باشه که چون دیر معلوم میشه شاید به فال 2012 به دردت نخوره،اگه همینو میخای میتونی ترمتو دیفر کنی و از این چیزا
    موفق باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام بچه ها من نمی دونم وقتی جواب تمپلت از یه استادی می گیرم باید به یارو گیر بدم باز ایمیل بزنم بگم منو می خوای یا نه؟ یا به یه استاد دیگه توی همون دانشگاه ایمیل بزنم یا کلا بی خیال اونجا بشم؟ می شه راهنماییم کنین!!!
    تنها بیخیال اون استاد خاص بشو چون داره جواب سر بالا میده، مثلا مودبانه بهت میگه نه نمیخامت!!!به استادای دیگه تو اون دپارتمان میتونی میل بزنی
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    بچه ها اینو یه نگاه میکنین و بعدش یه نظر میدین؟

من:نامه رو طبق معمول فرستادم.فقط یه گند زدم که اسم دانشگاه رو که تو تمپلت زده بودم عوض نکردم!!! کلی خجالت کشیدم
    استاد:Thanks for your interest. But unfortunately, I am not with the ******. But I welcome you to apply the graduate school at ******University, where I work.

منear Dr.***

Thanks for your consideration.Actually this was a total mess up!
    I firstly apologize to you, and secondly I am surely going to apply for*****University.
    Could you please review my situation for your research group and make me informed about your potential open positions?

Thanks for your kind helps,

استاد:Certainly

من نفهمیدم، استاده میگه باشه ببینم چی میشه بعدا بهت میگم یا میگه حله پوزیشن خالی دارم!!!؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    جدیدا جواب میگیرم که فوق لیسانس میگیریم دکترا نمیگیریم این دو تا رو ببینید:
    اینها گفته اند ما اصلا دوره دکترای این رشته رو در این دانشگاه نداریم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها اینو یه نگاه میکنین و بعدش یه نظر میدین؟

من:نامه رو طبق معمول فرستادم.فقط یه گند زدم که اسم دانشگاه رو که تو تمپلت زده بودم عوض نکردم!!! کلی خجالت کشیدم
    استاد:Thanks for your interest. But unfortunately, I am not with the ******. But I welcome you to apply the graduate school at ******University, where I work.

منear Dr.***

Thanks for your consideration.Actually this was a total mess up!
    I firstly apologize to you, and secondly I am surely going to apply for*****University.
    Could you please review my situation for your research group and make me informed about your potential open positions?

Thanks for your kind helps,

استاد:Certainly

من نفهمیدم، استاده میگه باشه ببینم چی میشه بعدا بهت میگم یا میگه حله پوزیشن خالی دارم!!!؟
    ایمیل شما خیلی مبهم بوده. شما گفتید من میخوام اپلای کنم و اگر میشه ببینید به کارگروهتون میخورم یا نه. ایشون هم فکر کرده منظور اینه که بعد از اپلای پرونده شما رو بخونه و ببینه بدردش میخورید یا نه و گفته باشه. دوستان ایمیل های اینجور مبهم و نامشخص نزنید. صراحتا بنویسید که دانشگاه فلان را برای اپلای درنظر دارید و میخواهید بدونید اگر اپلای کنید ایشون سوپروایزری شما رو قبول میکنه و شما رو بعنوان research assistant خودش میپذیره یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    چند روز پیش به یه استاد ایمیل زدم و اونم بهم گفت من دانشجو میخوام ولی الان نمیتونم قولی بدم تا اینکه همه اپلای کنن. ولی میخوام 1) به صورت مختصر نکات مثبت فلان مقالتو برام بگی. 2) تجربه در زمینه XYZ داری. 3) فلان کنفرانس میای، اگه میای رو در رو حرف بزنیم ؟
    منم کامل براش توضیح دادم دو تا سوال اولو، ولی گفتم به فلان دلیل نمیتونم بیام کنفرانس ولی اگر هر سوالی در مورد کارام دارین خوشحال میشم جواب بدم.
    حالا بعد جند روز این جوابو داده:

It is a shame that you won't be at XYZ. I would like you
    to identify which projects you are interested in, and what
    contributions you think you can make to my lab.

حالا چی بگم به نظرتون، رنکش حدوده 50 US هست، نمیخوام بپره!
    خوب جواب سئوالات جدیدش رو بدید دیگه. اگر هم میخواهید بهش بگید تلفن میزنید باهاش صحبت کنید.

Junior Member

سلام دوستان این متن ایمیلی هست که یکی از اساتید از یکی از دانشگاه های نیوزلند واسه من فرستاده
    Thank you very much for your e-mail.

I have looked through your CV and while it is impressive, I note that you
    Masters GPA is 15.65/20. Currently, the university's entry requirement for
    Iranian graduates is 16.50/20, which is equivalent to our
    Second Class Honours (First Division). Hence, even if I accept you, you may not
    be admitted to our PhD programme.
    به نظر شما من شانس برای گرفتن پذیرش با این استاد دارم
    لیست درسای دوره ارشد رو واسش بفرستم بگم اگر لازم باشه یه چند تا درس دیگه به صورت پیش نیاز پاس می کنم
    ممنون از توجه شما

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan24 نمایش پست ها
    سلام دوستان این متن ایمیلی هست که یکی از اساتید از یکی از دانشگاه های نیوزلند واسه من فرستاده
    Thank you very much for your e-mail.

I have looked through your CV and while it is impressive, I note that you
    Masters GPA is 15.65/20. Currently, the university's entry requirement for
    Iranian graduates is 16.50/20, which is equivalent to our
    Second Class Honours (First Division). Hence, even if I accept you, you may not
    be admitted to our PhD programme.
    به نظر شما من شانس برای گرفتن پذیرش با این استاد دارم
    لیست درسای دوره ارشد رو واسش بفرستم بگم اگر لازم باشه یه چند تا درس دیگه به صورت پیش نیاز پاس می کنم
    ممنون از توجه شما
    بهتره به سایت دانشگاه یه سر بزنی...اگه admission دانشگاه این شرط رو گذاشته باشه... بعیده استاد کاری بتونه بکنه...مگر اینکه خودش تو admission کاره ای باشه که البته خودش گفته اگه من اکسپت کنم باز نمیتونی پذیرش بگیری...میتونی به admission هم ای میل بزنی ببینی شرایطتو قبول میکنن یا نه؟؟؟سعیتو بکن در هر صورت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)