صفحه 346 از 1371 نخستنخست ... 2462963363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563964468461346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    Dear Milad,
    Thanks for your interest in XXX. Unfortunately, I have no funding for a GRA. But, if you apply you will be considered for a GRA by all faculty with funding. We have a number of students who pursue a dual major degree in Wood Science and Structural Engineering. I have copied Drs XXX and XXX from WSE here as well. I look forward to reviewing your application.

بچه ها کسی که اصلا فکر نمی کردم جواب بده الان جواب داد.. طرف فاندهای 1 میلیون دلاری داره!! حالا به ما که رسید کفکیرش خورده ته دیگ!! شانسه دیگه .. ولی جوابش امیدوار کننده است..
    ایمیل من رو برای دو تا استاد دیگه هم Cc کرده.. جفتشون هم هندی هستند..! بدیشم اینه که من به یکیشون قبلا ایمیل زدم جواب نداده بود!! حالا یه وقت بد نشه؟؟؟
    حالا نظر علما چیه در این مورد؟؟ بگم به عنوان سوپروایزر معرفیش کنم؟؟؟
    میلاد این استاد که صراحتا گفته فاند نداره! به نظرم اینو بیخیال شو به اون دوتا میل بزن
    تو ایمیلتم بگو این استاده شمارو معرفی کرده

سلام
    من این جواب رو از یکی استادهای کانادا گرفتم ( برای مستر )

Thank you for your inquiry; we are always looking for talented students!
    To apply to our graduate programme, please see the information in.................................
    and then submit your information to

....................
    If you want to work with me, be sure to follow the directions in
    ......................................

Please send me your username on ............, so I can track the progress.
    Good luck!

چه قدر امیدوار کننده است ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_dr نمایش پست ها
    سلام
    من این جواب رو از یکی استادهای کانادا گرفتم ( برای مستر )

Thank you for your inquiry; we are always looking for talented students!
    To apply to our graduate programme, please see the information in.................................
    and then submit your information to

....................
    If you want to work with me, be sure to follow the directions in
    ......................................

Please send me your username on ............, so I can track the progress.
    Good luck!

چه قدر امیدوار کننده است ؟
    به نظر تمپلیت میاد. شما ازش بپرس وضعیت فاندش چجوریه؟
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    یعنی به نظرتون اگه استاده قبول کنه کسی رو، نمیتونه قضیه تافل رو حل کنه؟ این که خیلی بده
    به احتمال 99.99 درصد در این مورد بخصوص (و نیز مشابه یعنی Toronto) کوتاه نمیان. کلا این دو دانشگاه کانادا که هم سطح بالایی دارند و هم به لحاظ جغرافیایی و آب و هوا تو وضعیت خوبی هستند، تعدا اپلیکنتهاشون خیلی خیلی بالاست و برای همینم از مینیمم ها برای *****اسیون استفاده می کنن. یه منبع غیر موثق می گفت کامپیوتری ریجکت می کنن کسایی که زیر مینیمم هستن. من صحت و سقم این قضیه رو نمی دونم اما با توجه یه ریجکشن سریعی که برای من و چند نمونه از اطرافیانم اومد (که استاد داشتن ولی مینیمم نداشتن) قابل باوره برام.
    من خودم سر همین UBC کلی وقت و هزینه دادم در حالی که می تونستم 2 تا uni خوب آمریکا رو باهاش اپلای کنم. اما سر چند نمره ی تافل ریجکت کردن. (اینو خود مسئولش بهم گفت که به خاطر تافل رد شدی.)

شما حالا کارت رو بکن فقط خواستم بگم از بقیه جاها هم غافل نشی چون به این Toronto و UBC خیلی نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه همه چیت درست باشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

با سلام خدمت دوستان عزیز.ممنون می شم دوستان باتجربه راهنمایی کنند

پارسال با یکی از اساتید دانشگاهی در کانادا که کارهای تحقیقاتیش با موضوع دو پایان نامه من خیلی نزدیک بود برای اپلای مکاتبه داشتم که بعد از دیدن cv به من گفته بود(ما زمینه های تحقیقاتی مشترکی داریم و می تونیم کارهای زیادی انجام بدیم اما من امسال ازمایشگاهم فقط 1 نفر جا داره و رقابت شدیده) من اپلای کردم ولی علیرغم داشتن معدل های بالا قبول نشدم و دیگه از استاد علت را جویا نشدم
    به نظر شما صلاح هست که امسال دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.ممنون می شم دوستان باتجربه راهنمایی کنند

پارسال با یکی از اساتید دانشگاهی در کانادا که کارهای تحقیقاتیش با موضوع دو پایان نامه من خیلی نزدیک بود برای اپلای مکاتبه داشتم که بعد از دیدن cv به من گفته بود(ما زمینه های تحقیقاتی مشترکی داریم و می تونیم کارهای زیادی انجام بدیم اما من امسال ازمایشگاهم فقط 1 نفر جا داره و رقابت شدیده) من اپلای کردم ولی علیرغم داشتن معدل های بالا قبول نشدم و دیگه از استاد علت را جویا نشدم
    به نظر شما صلاح هست که امسال دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه؟
    چرا که نه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

با سلام
    یعنی در ایمیل اشاره کنم به پارسال ؟ زدن ایمیل مجدد به این معنا است که من هیچ جای دیگه هم نتونستم موفق بشم .به نظر شما این معنای بدی نداره؟لطفا راهنمایی کنید به چی اشاره کنم یکی از دوستانم می گفت بنویس اگه احتمال پذیرشم زیاده اپلای کنم یا اینکه بپرس چرا پارسال رد شدی؟نمیدونم کدوم بهتره؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به احتمال 99.99 درصد در این مورد بخصوص (و نیز مشابه یعنی Toronto) کوتاه نمیان. کلا این دو دانشگاه کانادا که هم سطح بالایی دارند و هم به لحاظ جغرافیایی و آب و هوا تو وضعیت خوبی هستند، تعدا اپلیکنتهاشون خیلی خیلی بالاست و برای همینم از مینیمم ها برای *****اسیون استفاده می کنن. یه منبع غیر موثق می گفت کامپیوتری ریجکت می کنن کسایی که زیر مینیمم هستن. من صحت و سقم این قضیه رو نمی دونم اما با توجه یه ریجکشن سریعی که برای من و چند نمونه از اطرافیانم اومد (که استاد داشتن ولی مینیمم نداشتن) قابل باوره برام.
    من خودم سر همین UBC کلی وقت و هزینه دادم در حالی که می تونستم 2 تا uni خوب آمریکا رو باهاش اپلای کنم. اما سر چند نمره ی تافل ریجکت کردن. (اینو خود مسئولش بهم گفت که به خاطر تافل رد شدی.)

شما حالا کارت رو بکن فقط خواستم بگم از بقیه جاها هم غافل نشی چون به این Toronto و UBC خیلی نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه همه چیت درست باشه.
    در مورد تافلش رو نمیدونم ولی میتونم چندتا مثال عینی برات بیارم که با معدل لیسانس 13-14 ولی فوق بالا تو سال 2011 فول فاند گرفتن (معدل زیر مینمم). هم تورنتو هم یو بی سی. هردو مورد هم با استاد در تماس بودن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    در مورد تافلش رو نمیدونم ولی میتونم چندتا مثال عینی برات بیارم که با معدل لیسانس 13-14 ولی فوق بالا تو سال 2011 فول فاند گرفتن (معدل زیر مینمم). هم تورنتو هم یو بی سی. هردو مورد هم با استاد در تماس بودن
    معدل فوق بالا معمولا از نظر اداره پذیرش جبران معدل لیسانس پائین رو برای حداقلها میکنه ولی در مورد زبان سختگیرند. مشکل معدل لیسانس پائین در قانع کردن استاده که شما رو بپذیره.

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

آقا من این جواب و از MIT گرفتم، اصلا نمیدونم خوبه یا نه. میشه راهنمایم کنید ببینم چی جواب بدم؟
    Dear XXXXXXi -

Thank you for your interest in my research.
    I will be taking two new graduate students for Fall 2012.
    Please understand that my research involves field and laboratory studies.
    I am not involved in any numerical modeling.
    If you are interested in numerical modeling in the area of XXXXXXXXX, then you should consider the following faculty.
    ..
    ...
    ..
    ...
    Kindly regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)