صفحه 348 از 1371 نخستنخست ... 2482983383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573583984488481348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,471 تا 3,480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    با سلام
    یعنی در ایمیل اشاره کنم به پارسال ؟ زدن ایمیل مجدد به این معنا است که من هیچ جای دیگه هم نتونستم موفق بشم .به نظر شما این معنای بدی نداره؟لطفا راهنمایی کنید به چی اشاره کنم یکی از دوستانم می گفت بنویس اگه احتمال پذیرشم زیاده اپلای کنم یا اینکه بپرس چرا پارسال رد شدی؟نمیدونم کدوم بهتره؟؟؟
    به نظر من: شما ایمیل میزنی خودتو معرفی میکنی و میگی من چند ماه پیش با شما مکاتباتی داشتم در خصوص پیوستن به گروه شما و شما منو تشویق کردین که اپلای کنم ولی متا سفانه پذیرفته نشدم. از اونجایی که خیلی علاقه دارم به گروه شما ملحق بشم، میخوام دوباره برایه fall'12 اقدام کنم. میشه یه نگاه به CV من بندازین وبگین امکان پیوستن من به گروهتون وجود داره؟
    این ایمیل به نظر من نشون میده که شما خیلی پیگیر وعلاقمند کار با ایشون هستی
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

ممنون از جوابت.پس به نظر شما علت ریجکت پارسال رو ازش سوال نکنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    آقا من این جواب و از MIT گرفتم، اصلا نمیدونم خوبه یا نه. میشه راهنمایم کنید ببینم چی جواب بدم؟
    Dear XXXXXXi -

Thank you for your interest in my research.
    I will be taking two new graduate students for Fall 2012.
    Please understand that my research involves field and laboratory studies.
    I am not involved in any numerical modeling.
    If you are interested in numerical modeling in the area of XXXXXXXXX, then you should consider the following faculty.
    ..
    ...
    ..
    ...
    Kindly regards
    نظر بنده حقیر اینه که اساتید MIT به 99% تمپلیت میدن...اینا انقدر ایمیل دریافت میکنن که وخت نمیکنن اصلا بخونن و اگر بخان جواب بدن باید همه چیو ول کنن ایمیل جواب بدن...اینا ترجیح میدن همه اپلای کنن بعدا همه رو یه جا بررسی کنن...ثانیا : معمولا میگن پروسه ما COMPETITIVE هستش....من به استاد تو رنک 70-80 ایمل زدم ....ایمل منو فوروارد کرده به یه مسول آزمایشگاه..اونم گفته ما سرمون شلوغه و یه جا بررسی میکنیم چه برسه به MIT....البته اساتید اینجا صاحب نظرن......

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    ممنون از جوابت.پس به نظر شما علت ریجکت پارسال رو ازش سوال نکنم؟
    به نظر من که نه، نیازی نیست. اگه نظری داشته باشه الان خودش میگه. چیزی که خود من و بیشتر افراد قبول نمی کنن، اینه که اگه خود ما هم یه دانشگاه بهتر قبول شیم، قید اون دانشگاه پایین تر رو میزنیم، حالا مهم نیست چقدر قبلا به اون استاده قوله اومدن دادیم. ولی یکی خود من قبول نمی کنم اگه استاده یه دانشجو بهتر از من پیدا کرد، حق داره که اونه به جای من بگیره!

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    نظر بنده حقیر اینه که اساتید MIT به 99% تمپلیت میدن...اینا انقدر ایمیل دریافت میکنن که وخت نمیکنن اصلا بخونن و اگر بخان جواب بدن باید همه چیو ول کنن ایمیل جواب بدن...اینا ترجیح میدن همه اپلای کنن بعدا همه رو یه جا بررسی کنن...ثانیا : معمولا میگن پروسه ما COMPETITIVE هستش....من به استاد تو رنک 70-80 ایمل زدم ....ایمل منو فوروارد کرده به یه مسول آزمایشگاه..اونم گفته ما سرمون شلوغه و یه جا بررسی میکنیم چه برسه به MIT....البته اساتید اینجا صاحب نظرن......
    مرسی که وقت گذاشتین و نوشتین اما مطمئن هستم که Template نیست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    به نظر من که نه، نیازی نیست. اگه نظری داشته باشه الان خودش میگه. چیزی که خود من و بیشتر افراد قبول نمی کنن، اینه که اگه خود ما هم یه دانشگاه بهتر قبول شیم، قید اون دانشگاه پایین تر رو میزنیم، حالا مهم نیست چقدر قبلا به اون استاده قوله اومدن دادیم. ولی یکی خود من قبول نمی کنم اگه استاده یه دانشجو بهتر از من پیدا کرد، حق داره که اونه به جای من بگیره!
    کاملا درسته...همانطور که دانشجو نباید برا دانشگاه بهتر بدقولی کنه...استاد هم نباید بدقولی کنه....ولی معمولا اساتید در این ضمینه طلبکار هستن...فکر میکنن که فقط دانشجوها زرنگ بازی درمیارن..درحالی که خودشون به مراتب بدتر از دانشجوها هستن

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

بچه ها از توجهتون خیلی ممنونم. مرسی واقعا. فقط پیشنهاد هم بدین که من چی بنویسم.
    حالا یکم رزومه خودم:
    B. Sc. GPA=17.93
    M. Sc. GPA=17.5
    Sharif University of Technology
    Ranked 1st in both B.Sc & M. Sc. there.
    Toefl is taken but its scores is not available yet
    GRE:22nd October to be taken
    من هم تجربه کار آزمایشگاهی دارم هم عددی ولی خوب بیشتر از کارای عددی که کردم براشون فرستادم.
    با احترام به نظرات همه ی دوستان. والا شما هم که هم دانشگاهی خودمونی و قطعا بچه هایی که MIT رفتن رو از نزدیک باهاشون برخورد داشتی. رزومه ی شما خیلی خوبه اما برای MIT که به قول ghlobe عزیز استثنایی هستش متوسط محسوب میشه. (بچه هایی که من دیدم رفتن اکثرا معدلهای بالای 19 داشتن و ....).

ولی در کل اگر GRE 600+ میاری با توجه به اینکه استاد هم خواسته شما رو من باشم اپلای می کنم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran

بچه ها یه جواب از یه دانشگاه ردیف تو مهندسی سازه، چی بگم بهش؟؟

Hello Milad,
    Your publicatoins are very impressive and I admire your desire to work in structural engineering. Unfortunately, I do not have any funding for astudent in this field right now. There IS potential of money becoming available in a year (Fall 2012), but you would have to be fully self supported until then. Do you require university financial support?

Prof. XXX

این بنده خدا فکر کرده من همین الان تو راه آمریکام.. پ ن پ منم واسه 2012 میخوام دیگه!!

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    با احترام به نظرات همه ی دوستان. والا شما هم که هم دانشگاهی خودمونی و قطعا بچه هایی که MIT رفتن رو از نزدیک باهاشون برخورد داشتی. رزومه ی شما خیلی خوبه اما برای MIT که به قول ghlobe عزیز استثنایی هستش متوسط محسوب میشه. (بچه هایی که من دیدم رفتن اکثرا معدلهای بالای 19 داشتن و ....).

ولی در کل اگر GRE 600+ میاری با توجه به اینکه استاد هم خواسته شما رو من باشم اپلای می کنم.
    من خیلی خودم هم fond of این دانشگاه نیستم. حالا یه چنتا ایمیل دیگه رد و بدل کنیم ببنیم مزه دهنش چیه. این gre اگه نبودااا من الان رئیس جمهور اونجا بودم به خدااا
    بازم مرسی از توجهت.

ApplyAbroad Guru

من خیلی خودم هم fond of این دانشگاه نیستم. حالا یه چنتا ایمیل دیگه رد و بدل کنیم ببنیم مزه دهنش چیه. این gre اگه نبودااا من الان رئیس جمهور اونجا بودم به خدااا
    بازم مرسی از توجهت.
    بنظر من هم رزومه شما برای ام آی تی بد نیست بخصوص اگر استاد هم داشته باشید. به GRE تون خیلی بستگی خواهد داشت. اگر جور شد شک نکنید و برید حتما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)