صفحه 353 از 1371 نخستنخست ... 2533033433443453463473483493503513523533543553563573583593603613623634034538531353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. من امروز به یک استاد در امریکا میل زدم، و همین امروز یکی دیگه که خودشو اینجوری معرفی کرده:
    Diane G. ...
    Advanced Degree Program Coordinator
    School of Engineering & Applied Science
    The ... University
    ، جوابشو اینجوری داده:

Thank you for emailing Dr. ... directly, but as you can see it was forwarded to me for a response. Please visit the following site for information on our progams and the requrements and timelines for applications.

چه جوری ادامه بدم باهاش؟ کلا فکر کنم اینو باید بی خیال شم، نه؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نه بابا مسعود چیرو بیخیال شی.. ایمیل بزن ازش سوال کن در مورد فاند.. ببین چی میگه.. ببین تو این تماس با استادا باید از هیچی پوزیشن بسازی.. دوسته من پارسال از یه جواب معمولی 30000$ فاند در آورد.. فقط هم با سمجی.. الانم ویرجینیا تک داره میخونه..
    خلاصه اگر هم جواب نگرفتی با یک ایمیل ساده تشکر کن.. این باعث میشه تو فکرش بمونی.. یه وقت دری به تخته خورد فاند گرفت خبرت میکنه..
    خلاصه راهت بیخیال نشو.. تو اپلای باید پر رو بود..
    موفق باشی..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    تمپلت که هست و بعدش هم یه جواب کلی داده.
    به نظر من زیاد فرقی نمی کنه شما با این جواب پاپلای کنی و یا بدون جواب اپلای کنی به این دانشگاه. بگو:
    thanks for responding to my inquiries.I would certainly submit an application for admission to XXX Univ, and then I will call you back about any potential position in your research group.
    Sincerely
    XXXXXX
    مرسی از این که جواب دادید
    موضوعی که به صورت ........... بیان کرده بودم موضوع پایان نامه ارشدم بود و موضوع کلی ام نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

خیلی ممنون میلاد جان. اما این میل رو خود استاده نزده که. بلکه Advanced Degree Program Coordinator اون دانشگاه اینو زده. یعنی به اینم پیله کنم؟

ApplyAbroad Veteran

راستش بعید میدونم چیزی ازش در بیاد ولی به همین یارو ایمیل بزن در مورد فاند سوال کن.. اگه جواب مطلوب رو نگرفتی به خوده استاده هم ایمیل بزن واسه فاند سوال کن.. بگو از اینکه به شما ایمیل زدم شباهت زمینه کاریم به شما بوده و اینکه فاند میخوام عزیز جان.. اگه جواب داد که فبها.. اگه جواب نداد بیخیالش شو برو بعدی..

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به یه استاد تو دانشگاه رنک 11 که زمینه کاریمون هم، خوب به هم میخوره ایمیل زدم اینو گفت:
    Hello ….,
    I have looked through your attached materials. I look forward to your application to our program.
    ولی بعدش ایمیل زدم که حالا اگه پذیرش بگیرم شانسی دارم که RA تو بشم یا نه، که دیگه بعده یه روز هنوز جواب نداده. به نظرتون تمپلیت بوده. حال دوباره کی بهش ایمیل بزنم که یادآوری کنم سوالم رو؟
    آقا ما اواسط دسامبر این سوالو پرسیدیم که یک عالمه بعضی دوستان ایراد گرفتن که این سوالا رو نباید از استاد پرسید و یه عالم حرف دیگه ....
    منم عذاب وجدان گرفتمو دیگه به اون استاد ایمیل نزدم، حالا بعده 23 روز استاد ایمیل زده که:
    جواب سوال اول در مورد RA و دوم در مورد تاثیر اپلای به دپارتمانی که مدارک قبلی من از اون دپارتمان نیست (ولی به هم خیلی نزدیکن)
    Hello XYZ,

1) That is always a difficult question to answer because it is susceptible to pending funding, etc. But the short answer is: more than likely.
    2) I do not think that having a ABC background will hurt your application.

--.......
    لااقل حالا مطمئنم این استاد منو میخواد که گفته اپلای کن. نتیجه، این جور سوال پرسیدن هیچ ایرادی نداره!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    آقا ما اواسط دسامبر این سوالو پرسیدیم که یک عالمه بعضی دوستان ایراد گرفتن که این سوالا رو نباید از استاد پرسید و یه عالم حرف دیگه ....
    منم عذاب وجدان گرفتمو دیگه به اون استاد ایمیل نزدم، حالا بعده 23 روز استاد ایمیل زده که:
    جواب سوال اول در مورد RA و دوم در مورد تاثیر اپلای به دپارتمانی که مدارک قبلی من از اون دپارتمان نیست (ولی به هم خیلی نزدیکن)
    Hello XYZ,

1) That is always a difficult question to answer because it is susceptible to pending funding, etc. But the short answer is: more than likely.
    2) I do not think that having a ABC background will hurt your application.

--.......
    لااقل حالا مطمئنم این استاد منو میخواد که گفته اپلای کن. نتیجه، این جور سوال پرسیدن هیچ ایرادی نداره!

محمد جان به استاد یه دپارتمان دیگه که رشتت نیست ایمیل زدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    محمد جان به استاد یه دپارتمان دیگه که رشتت نیست ایمیل زدی؟
    ، آره محمو جان ولی زمینه کاریمون خیلی به هم نزدیکه. اصلا اونا ترجیح میدن از ما بگیرن، خودمم میدونستم مشکلی پیش نمییاد ولی میخواستم سر صحبتو باز کنم که حتما application منه follow کنه و بدونم که هوامو داره! ولی انقد دیر جوا داد که من گفتم یه سوال دیگه بپرسم احتمالا سال بعد جواب میده، منم فقط تشکر کردمو گفتم اپلای میکنم و بعد بهت خبر میدم.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام یه استادی که قبلا این جوابو بهم داده بود...

Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.

حالامن اپلای کردم و دیروز بهش میل زدم که میتونم در طول این مدت مقالاتشو بخونم سوالی برام پیش اومد ازش بپرسم....جوابمو نداده...حالا من موندم....الان پشیمون شده؟ چیکار کنم؟ منتظر بمونم یا با استادای دیگه دپارتمان تماس بگیرم...مرسی
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام یه استادی که قبلا این جوابو بهم داده بود...

Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.

حالامن اپلای کردم و دیروز بهش میل زدم که میتونم در طول این مدت مقالاتشو بخونم سوالی برام پیش اومد ازش بپرسم....جوابمو نداده...حالا من موندم....الان پشیمون شده؟ چیکار کنم؟ منتظر بمونم یا با استادای دیگه دپارتمان تماس بگیرم...مرسی
    احتمال بده این موقع پذیرش و فاند که بشه بهش میل بزنی و اون موقع بگه فاند ندارم! اینجور اتفاقها رو زیاد شنیدم اتفاق افتاده. به نظر من به اساتید دیگه میل بزن. اگه خودش بخواد جوابتو میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)