صفحه 355 از 1371 نخستنخست ... 2553053453463473483493503513523533543553563573583593603613623633643654054558551355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بله. دیگه بهتر از این می خوای بگه. می گه به من بکو هر وقت تموم شد کارای اداریت. خوبه دیگه. یعنی می خواد بدونه پروندت اومده اگر خواست سفارش کنه یا نه. بعدش هم به نظر می رسه از اون دسته آدم هاست که خیلی دوست نداره حرف بزنه. خلاصه گویی می کنه. به نظر من از این که جوابش یه خطه نگران نباش.
    مرسی، ازه همین یه خطه بودنش نگران کرده..لا اقل دو تا سوال میپرسید! استاده چینی هست.

ApplyAbroad Veteran

محمود نظر من هم اینه که اپلای کن.. طرف میخادت.. فقط فاند چی؟ چیزی گفته؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط TToooTT نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه یه کمک کنید
    من این متن رو فرستادم Dear Professor, XXX

I am a graduate student of XXX, Since I found my field of interests and researches in line with yours especially in the area of Control and Robotics , I am eager to apply for master program in (university) under your supervision.
    I am keenly interested in pursuing graduate studies, research assistantship or grant towards my M.S. and Ph.D. programs in Intelligent XXX.I would be very grateful if you would kindly consider my attached resume with list of my publication and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects and continue my studies under your supervision.
    Thank you in advance for your time and consideration

حتی به 1 روزم نکشید، اینو جواب داد:
    Thank you for your inquiry. Yes, I am accepting new students; however, you first need to be admitted into the College of Engineering. I would be glad to speak with you *after* you have been admitted.
    به نظرتون من باید روی فاند حساب کنم ، یا مستقیما ازش بپرسم که فاند می خوام.??? کمکم کنید لطفا.
    به نظرتون cv منو خونده اصلا؟؟؟؟
    آقا همون که گفته دانشجو میخواد بهش بچسب.. واسه فاند هم سوال کن.. قبل اپلای یخورده باهاش در تماس باش ببین چطوریه.. آخه بعضی موقع ها خیلی استادا میگن اول اپلای کن بعد.، یعنی میفرستنت تو روال اداری روتین.. نگرانم یه وقت اونجوری باشه... من خودم چند تا جواب داشتم که همینو گفتن.. خلاصه بدون رو در باسی در مورد فاند باهاش صحبت کن و بگو لازمه واسه اپلای شما رو به عنوانه سوپروایزر معرفی کنم یا نه؟؟ ببین چی میگه..

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

این ایمیل اولشه:

Thanks for your inquiry. You will need to apply to the Graduate Program in the Mechanical Engineering Department at Berkeley. When you are accepted to the program, I will be happy to discuss possible research opportunities with you.

Thank you for your interest in Berkeley and my research program.

بعد پرسیدم که فاند ندارم...میتونم فاند بگیرم گفت:

Usually for international students we need to offer support to allow them to come.....so, in all likelihood, if you are admitted there would be some support offered. That makes it more competitive a there is limited funding.

تازه این برکلی دداره اینجوری میناله....و اونهم مرد اول مکانیک برکلی!!!...................نظرتون چیه؟
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran

سجاد جون اگه جای دیگه بود میگفتم نمی ارزه اپلای.. ولی چون برکلیه به نظرم شانستو امتحان کن.! خودشم گفته رقابت سنگینه ولی به نظرم اگه رزومت خوبه اپلای کن.. خوبیش اینه که فاند دارن..
    ولی در کل وضع مالی خرابه. هر سال هم بدتر از سال قبل..!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    این ایمیل اولشه:

Thanks for your inquiry. You will need to apply to the Graduate Program in the Mechanical Engineering Department at Berkeley. When you are accepted to the program, I will be happy to discuss possible research opportunities with you.

Thank you for your interest in Berkeley and my research program.

بعد پرسیدم که فاند ندارم...میتونم فاند بگیرم گفت:

Usually for international students we need to offer support to allow them to come.....so, in all likelihood, if you are admitted there would be some support offered. That makes it more competitive a there is limited funding.

تازه این برکلی دداره اینجوری میناله....و اونهم مرد اول مکانیک برکلی!!!...................نظرتون چیه؟
    این الان اصلا نمی ناله
    به هر حال جانب احتیاط رو رعایت میکنن و دوست ندارن قولی بهتون بدن رو هوا. کار درستی هم میکنه. چون بستگی به خودتون داره. اما خیلی خیلی بعیده تو این دانشگاه ها کسی بدون فاند بمونه. چون اگه فاندی هم باشه تو این دانشگاه هاست.. اگر فکر میکنی پذیرش میگیری حتما اپلای کن.. به هر حال یه استاد هم پیدا کردی که علاقه منده باهات راجع به پروژه هاش صحبت کنه. خوب این خیلی عالیه. با توجه به نتایج پذیرش سال های پیش شانست رو برآورد کن.. تو شرایط 50-50 هم اگه بودی به ریسکش می ارزه اپلای کنی.. دانشگاه سوم مهندسی آمریکاست، کم چیزی نیست! و اینکه اون بالاهای کالیفرنیا هم خیلی جای خوبیه..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    سجاد جون اگه جای دیگه بود میگفتم نمی ارزه اپلای.. ولی چون برکلیه به نظرم شانستو امتحان کن.! خودشم گفته رقابت سنگینه ولی به نظرم اگه رزومت خوبه اپلای کن.. خوبیش اینه که فاند دارن..
    ولی در کل وضع مالی خرابه. هر سال هم بدتر از سال قبل..!
    بحث همینه دیگه!!! رزومم تو نتایج پذیرش هست!! از طرفی مینیم هاشو هم دارم تحریک میشم اپلای کنم........از طرف دیگه برکلی و خوب خیلی باید خوف باشی...نمی دونم پذیرش رو میتونم بگیرم یا نه!!! چون اگه پذیرش بگیرم احتمال زیاد فاندشو بشه گرفت!!!
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    محمود نظر من هم اینه که اپلای کن.. طرف میخادت.. فقط فاند چی؟ چیزی گفته؟؟
    فاند مستقیم نگفته ولی یه لب داره تو لبش نوشته اوپن پوزیشن داره باهام تماس بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سجادخان، مگه شما نمی خوای تو سبد اپلای یه دانشگاه زیر 20 داشته باشی؟
    خوب الان یه موقعیت پیش اومده، درسته که رقابت واسه برکلی خیلی خیلی شدید و اگه طرف خفن باشه تازه وارد گود رقابت میشه اما حداقلش اینه که شما از برکلی جواب گرفتی و به نظر من بهتره اونجا اپلای کنی تا اینکه فرضا به MIT که جوابی ازش نگرفتی!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    بحث همینه دیگه!!! رزومم تو نتایج پذیرش هست!! از طرفی مینیم هاشو هم دارم تحریک میشم اپلای کنم........از طرف دیگه برکلی و خوب خیلی باید خوف باشی...نمی دونم پذیرش رو میتونم بگیرم یا نه!!! چون اگه پذیرش بگیرم احتمال زیاد فاندشو بشه گرفت!!!
    منم یه همچین موردی برام پیش اومده ولی از دانشگاههای Texas A&M و University of Texas at Austin دو تا استاد بم گفتن اگه پذیرش گرفتی بامون تماس بگیر. سوال من اینه اگه ددلاین فرضا 15 ژانویه باشه جواب پذیرش خالی کی میاد که به استاد بگیم؟ و جواب فاند کی معلوم میشه؟ ادم تکلیف خودشو بدونه بهتر از اینه تو برزخ بمونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)