صفحه 356 از 1371 نخستنخست ... 2563063463473483493503513523533543553563573583593603613623633643653664064568561356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سجادخان، مگه شما نمی خوای تو سبد اپلای یه دانشگاه زیر 20 داشته باشی؟
    خوب الان یه موقعیت پیش اومده، درسته که رقابت واسه برکلی خیلی خیلی شدید و اگه طرف خفن باشه تازه وارد گود رقابت میشه اما حداقلش اینه که شما از برکلی جواب گرفتی و به نظر من بهتره اونجا اپلای کنی تا اینکه فرضا به MIT که جوابی ازش نگرفتی!
    بحث اینه که من دوتا دیگه زیر ده دارم تو سبد پذیرشم که به نظر خودم جواباش از اینا بهتره ....و حتی نمزاتم بهشون ریپورت کردم!!!!!
    همینطوری که گفتم بدبختیه من اینه که تو تاپ تن رشتمو active هست و چاره ای جز این ندارم متاسفانه!
    ویرایش توسط reg2 : October 7th, 2011 در ساعت 10:44 AM
    I love you USA

به نظر من که، با توجه به ایمیل هایی که گرفتم، مکاتبه با اساتید تو MIT و Berkeley هیچ فایده ای نداره، این دلیل از یه استاد تو برکلی:
    Hi XYZ,
    Please notice that at Berkeley we have admission systems centralized by
    department, not by professor, so we can not do do pre-application
    arrangements. Applicants have to follow the regular channels of
    admission. Once they are admitted to a graduate program they are welcome
    to contact faculty and discuss research possibilities, lab rotations, etc.
    Best wishes,

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    این ایمیل اولشه:

Thanks for your inquiry. You will need to apply to the Graduate Program in the Mechanical Engineering Department at Berkeley. When you are accepted to the program, I will be happy to discuss possible research opportunities with you.

Thank you for your interest in Berkeley and my research program.

بعد پرسیدم که فاند ندارم...میتونم فاند بگیرم گفت:

Usually for international students we need to offer support to allow them to come.....so, in all likelihood, if you are admitted there would be some support offered. That makes it more competitive a there is limited funding.

تازه این برکلی دداره اینجوری میناله....و اونهم مرد اول مکانیک برکلی!!!...................نظرتون چیه؟
    professor kazeroni has replied this email???

ApplyAbroad Hero

پذیرش خالی گرفتن تو استنفورد و برکلی هم خیلی سخته؟ منم با دیدن پستهای شما جوگیر شدم میخوام ایمیل بزنم ببینم جواب میدن یا نه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    پذیرش خالی گرفتن تو استنفورد و برکلی هم خیلی سخته؟ منم با دیدن پستهای شما جوگیر شدم میخوام ایمیل بزنم ببینم جواب میدن یا نه
    دقیقا محمود جان...مشکل همینه پذیرشه هست...که خیلی سخته..من آدمهائی میشناسم با رزومه های بینهایت وحشتناک از برکلی ریجکت شدن!! چون خیلی چیز ها رو بررسی میکنن و برا همینه اساتید هم یا جواب نمیدن و اگه جواب هم بدن اینطوری template میدن! چون هیچی دست استاد نیست و خودشون میدونن اگه کسی از سد addmission commette بگذره واقعا خفنه! لذا اساتید سلیقه ای عمل نمی کنند!

واسه همین من 99٪ احتمال میدم از الان که ریجکتم!
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

دقیقا محمود جان...مشکل همینه پذیرشه هست...که خیلی سخته..من آدمهائی میشناسم با رزومه های بینهایت وحشتناک از برکلی ریجکت شدن!! چون خیلی چیز ها رو بررسی میکنن و برا همینه اساتید هم یا جواب نمیدن و اگه جواب هم بدن اینطوری template میدن! چون هیچی دست استاد نیست و خودشون میدونن اگه کسی از سد addmission commette بگذره واقعا خفنه! لذا اساتید سلیقه ای عمل نمی کنند!

واسه همین من 99٪ احتمال میدم از الان که ریجکتم!
    عجب! نظرت در مورد Texas A&M و Texas Austin چیه؟ اوناهم ادمیژن خیلی سختی دارن؟ (تو نفت رنک 1 و 2 رو دارن) اونا هم گفتن اول ادمیژن بگیر بعد!
    یه سوال دیگه. میشه از رنک 70 -100 پذیرش بگیرم بعد همزمان که دنبال کاراش باشم (یعنی حدود ماه جولای) ارتباط برقرار کنم با اساتید رنک بالاتر بعد رفتم اونجا ترنسفر کنم به اون دانشگاه رنک بالا؟

رشته و دانشگاه

عجب! نظرت در مورد Texas A&M و Texas Austin چیه؟ اوناهم ادمیژن خیلی سختی دارن؟ (تو نفت رنک 1 و 2 رو دارن) اونا هم گفتن اول ادمیژن بگیر بعد!
    یه سوال دیگه. میشه از رنک 70 -100 پذیرش بگیرم بعد همزمان که دنبال کاراش باشم (یعنی حدود ماه جولای) ارتباط برقرار کنم با اساتید رنک بالاتر بعد رفتم اونجا ترنسفر کنم به اون دانشگاه رنک بالا؟
    Astin هم دانشگاهی همرده اینهاست! A&M هم خوب تو رشته تو قوی هستن! ذا ادمیشن اونها هم سخته! اما مطمئنم نه به سختیه برکلی و ستنفورد چون خود امریکائیها و کل دنیا نظرشون منعطف هست به سمت اینها و هر کسی که یه خورده رزومش خوبه...یه تیری هم میندازه به سمت اینها که شاید بگیره! که منجر میشه تعداد متقاضی ها زیاد بشه و هم اینکه اکثرا هم رزومشون متوسط به بالاست! اگر کسی GRE بالای 1200 و افتخاران ورزشی و هنری...استاد در زمینه مربوطه و ISI داشته باشه...بنظرم بد نیست شانسشو امتحان کنه
    مورد دوم رو هستم! چون خودم حتی تا رنک 200 هم دارم اینکارو میکنم...بعدش که رفتیم اونجا...با شانس بالاتر میشه رفت رنک بهتر
    در ضمن یه چیزی رو بگم! تو امریکا همون 10 -15 تای اول مهمه و واقعا تو خود امریکا هم با دید دیگه به اینا نگاه میکنن...بقیه دیگه هیچ فرقی نداره...واقعا نداره! پس اگه تونستیم از اینا بگیریم فبه المراد ....اگه نه دیگه رنک اصلا مهم نیست!
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

Astin
    مورد دوم رو هستم! چون خودم حتی تا رنک 200 هم دارم اینکارو میکنم...بعدش که رفتیم اونجا...با شانس بالاتر میشه رفت رنک بهتر
    در ضمن یه چیزی رو بگم! تو امریکا همون 10 -15 تای اول مهمه و واقعا تو خود امریکا هم با دید دیگه به اینا نگاه میکنن...بقیه دیگه هیچ فرقی نداره...واقعا نداره! پس اگه تونستیم از اینا بگیریم فبه المراد ....اگه نه دیگه رنک اصلا مهم نیست!
    ایول
    منم نظرم اینه از 10 تا دانشگاه اسم و رسم دار نگیریم دیگه فرقی نمیکنه مهم اینه امریکا باشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    professor kazeroni has replied this email???
    I'm pretty sure Prof Kazerooni will not reply any one from Iran. If anyone got reply from him, plz notify me, I'll award you
    most of his student are Americans! He has studied in MIT for BS, MS, PhD and Post doc. He's not an usual Prof, he's one of 1% genius scientist in the world. His projects are so Khfan , he's tightly working with DOD, He'll not accept anyone from Iran for security problems.do not count on him

here is the sentence which Berkeley site hinted about him:
    One of the world’s leading experts in Robotics Human Augmentation
    ویرایش توسط reg2 : October 7th, 2011 در ساعت 01:17 PM
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

آقا محمود اگه خواستی‌ که بین این دو یکی‌ حتما اپلای کنی‌،پیشنهادم Texas Austin هست

یک استاد تاپ 10 بهم گفت بین دانشگاههای تاپ 10 Texas Austin اپلای کن ،گرفتن پذیرش برات راحت تره

نمیدونم رو چه حسابی‌ اینو گفت،ولی‌ امیدوارم به کارت بیاد.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)