صفحه 359 از 1371 نخستنخست ... 2593093493503513523533543553563573583593603613623633643653663673683694094598591359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

اینو از north Carolina state گرفتم. تمپلیته! مگه نه؟

Thank you for your interest in my research. I encourage you to apply to our PhD program here at NC State. We have a number of faculty working in the Healthcare OR area including myself. We generally don't make commitments to work with students prior to their joining the program since it is better to get to know some of the faculty first. However, in some cases we provide support in the form of teaching assistantships for some of the students that apply. Cecilia Chen is our department administrative contact for the application process if you have any questions.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها

Thank you for your interest in my research. I encourage you to apply to our PhD program here at NC State. We have a number of faculty working in the Healthcare OR area including myself. We generally don't make commitments to work with students prior to their joining the program since it is better to get to know some of the faculty first. However, in some cases we provide support in the form of teaching assistantships for some of the students that apply. Cecilia Chen is our department administrative contact for the application process if you have any questions.
    محمد به نظرم تمپلته

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    این خیلی خوبه.. برای هر کسی این کار رو نمیکنن استادا.. همین یعنی اینکه شما شانست خوبه واسه پذیرش.. من از Texas A&M یه همچین جوابی داشتم.. که منو ارجاع داده به بود به graduate advisor.. تازه استاده اینجوری گفته بود:
    I have obligated to all the students I can support next year, however, there are 11 professors with similar interests in this department. I warmly encourage you to apply to our program.

من نمیدونم اون موقع چه فکری کردم اپلای نکردم!!!
    من جات بودم حتما اپلای میکردم.. حتی اگه پذیرش هم نگیری، خوبیش اینه که بعد ها خودت رو سرزنش نمی کنی که سهل انگاری کردی..
    چه خوب که اینجوری جواب میگیری از استادای برکلی.. تونستی یه مختصر رزومت رو برای من بفرست.. میشه بهش فکر کرد برای PhD..
    مرسی دوست عزیز....البته من اصلا بهش امیدی ندارم...ولی شاید اپلای کردم!!!
    همونطوری گفتم من رزومم خفن نیست اما فیلد کاریم رو تو این دانشگاها خیلی قوی کار میکنن!! رزومم تو نتایج پذیرش هست (همون کلاه زیر آی دیم) فکر کنم نقاط مثبت رزومم فقط دوتا مقاله ISI ام هست که نویسنده اولم .... و GRE Q که 800 است و دیگر هیچ!!!!
    نا گفته نماند که من پارسال از هیچ دانشگاهی فاند نگرفتم!
    I love you USA

Junior Member

با سلام
    من این ایمیل رو از یه استادی تو آلمان دریافت کردم به نظر دوستان تمپلیت؟
    Dear Mr. Moosa,

thank you for your interest in my research group. Since we also have stipends available in the framework of the ..... graduate school, I suggest that you'll send us your application documents as specified on our ..... website

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moosa52 نمایش پست ها
    با سلام
    من این ایمیل رو از یه استادی تو آلمان دریافت کردم به نظر دوستان تمپلیت؟
    Dear Mr. Moosa,

thank you for your interest in my research group. Since we also have stipends available in the framework of the ..... graduate school, I suggest that you'll send us your application documents as specified on our ..... website

با تشکر
    100% تمپلیته....اگر اپلیکیشن فی نداره حتما بفرست...البته بگم که اکثر استادا اولش تمپلیت جواب میدن و ناراحت نشین..یا باید دوباره ایمیل بزنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام محمد
    من هم مطمئنم که تمپلیته. خودم هم ایمیل مشابه گرفته ام. حتی فکر میکنم بتونم حدس بزنم که این تمپلیت از طرف کدام استاده!!!
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

یعنی شما می فرمایید اگه طرف در جواب تمپلیت فرستاد، باز هم بهش ایمیل بزنیم؟
    spam نمیشیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    100% تمپلیته....اگر اپلیکیشن فی نداره حتما بفرست...البته بگم که اکثر استادا اولش تمپلیت جواب میدن و ناراحت نشین..یا باید دوباره ایمیل بزنین

Senior Member

یعنی شما می فرمایید اگه طرف در جواب تمپلیت فرستاد، باز هم بهش ایمیل بزنیم؟
    spam نمیشیم؟
    وختی شک میکنی که استاد تمپلیت زده یا نه...بهتره چند تا ایمیل بزنی و پاپیچ بشی تا آخرش استاد جواب بده...منظورم این بود

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    وختی شک میکنی که استاد تمپلیت زده یا نه...بهتره چند تا ایمیل بزنی و پاپیچ بشی تا آخرش استاد جواب بده...منظورم این بود
    سعید جون به نظر من تمپلت یعنی استاد نمیخواد قبل ددلاین case کسی رو بررسی کنه و قضاوت رو واگذار کنه به کمیته پذیرش. از نظر من ایمیل زدن مجدد به اون استاد منتج به جواب خوب نمیشه بلکه برعکس ممکنه صاف بفرستت تو اسپم!

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

آقا اینو من از Stanford گرفتم، چه کنم؟
    Dear XXXX,

Your background is closely related with the work we do at the XXXXX lab. I will encourage you to proceed with the application to Stanford. Decisions regarding acceptance to our program and financial aid are made by a committee of faculty members.

Regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)