صفحه 364 از 1371 نخستنخست ... 2643143543553563573583593603613623633643653663673683693703713723733744144648641364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    first of all let me know about the ranking and major
    <br><br>رنک حدود 100 هست و رشته هم Computer Science...

خوب آخه همین! همینطوری مستقیم بهش بگم؟! خوب چطوری آخه؟ چه چیز دیگه ای باید بگم که یهو طرف فکر نکنه فقط دنبال فاندش هستم؟
    دانشگاهی هست که از قبل هم دوست داشتم برم و واقعا فعالیتهایی که انجام دادم، با علایق اون استاده سازگاره...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها

خوب آخه همین! همینطوری مستقیم بهش بگم؟! خوب چطوری آخه؟ چه چیز دیگه ای باید بگم که یهو طرف فکر نکنه فقط دنبال فاندش هستم؟
    دانشگاهی هست که از قبل هم دوست داشتم برم و واقعا فعالیتهایی که انجام دادم، با علایق اون استاده سازگاره...
    دوست عزیز من شاید بیشتر از 10 جواب از این تیپ گرفتم (از رنک 1 بگیر تا حدود 70)! مستقیم ازش در مورد فاند بپرس اگه جواب نداد یا سربالا جواب داد روش تجدید نظر کن. جواب های قوی منجر به سوال و جواب از کارای قبلی شما، مقالات ...و مصاحبه میشه. (نظر شخصی)

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ببین هر چه ساده تر بهتر جواب میگیری چون مطمئنی که ایملتو میخونه...دیگه مقدمه چینی و ...نداره که! غیر مستقیم مثلا چجوری میخوای بگی؟ از وضعیت خونوادگیت و اینا بگی ؟ نه جانم ...اینا نیازی نیست
    I love you USA

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوست عزیز من شاید بیشتر از 10 جواب از این تیپ گرفتم (از رنک 1 بگیر تا حدود 70)! مستقیم ازش در مورد فاند بپرس اگه جواب نداد یا سربالا جواب داد روش تجدید نظر کن. جواب های قوی منجر به سوال و جواب از کارای قبلی شما، مقالات ...و مصاحبه میشه. (نظر شخصی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    ببین هر چه ساده تر بهتر جواب میگیری چون مطمئنی که ایملتو میخونه...دیگه مقدمه چینی و ...نداره که! غیر مستقیم مثلا چجوری میخوای بگی؟ از وضعیت خونوادگیت و اینا بگی ؟ نه جانم ...اینا نیازی نیست
    ممنون از هر دو شما دوستان!
    پس با این حساب مستقیم ایمیل میزنم و ازش میپرسم اوضاع فاند و اینا چطوریه.
    فقط یه سوال خیلی بی ربط و اونم این که عنوان ایمیل من Interested in ..... بوده، حالا که Reply میخوام بکنم، ضایعه اگه Re:interested in..... باشه یا نه؟ باید یه Subject دیگه بنویسم؟

ApplyAbroad Hero

فقط یه سوال خیلی بی ربط و اونم این که عنوان ایمیل من Interested in ..... بوده، حالا که Reply میخوام بکنم، ضایعه اگه Re:interested in..... باشه یا نه؟ باید یه Subject دیگه بنویسم؟
    همون Re:interested in که معلوم باشه ایمیلتو قبلا خونده.. البته این چیز مهمی نیست.

رشته و دانشگاه

don't change subject...reply
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

من به یک استاد ایمیل زدم که رئیس دانشکده هم هست.
    یک روز بعد مسئول دفتر تحصیلات تکمیلی این ایمیل را زده:
    Thank you for emailing our program! We’re so thrilled to hear you are interested in our program.
    The first step towards finding supervision under some of our excellent faculty is by applying to the program officially! Once students have been accepted to the program they can be considered for close supervision/work under our faculty.
    Please let me know if you have any questions regarding the application process. I would be happy to help
    !

ديگه حالا خودشان هم جواب نميدند. منشی آنها جواب ميده.

من ميخواست ببينم ارزيابی آن استاد از من چطوريه و آيا فاند داره يا نه.

نظرتان چيه؟

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    من به یک استاد ایمیل زدم که رئیس دانشکده هم هست.
    یک روز بعد مسئول دفتر تحصیلات تکمیلی این ایمیل را زده:
    Thank you for emailing our program! We’re so thrilled to hear you are interested in our program.
    The first step towards finding supervision under some of our excellent faculty is by applying to the program officially! Once students have been accepted to the program they can be considered for close supervision/work under our faculty.
    Please let me know if you have any questions regarding the application process. I would be happy to help
    !

ديگه حالا خودشان هم جواب نميدند. منشی آنها جواب ميده.

من ميخواست ببينم ارزيابی آن استاد از من چطوريه و آيا فاند داره يا نه.

نظرتان چيه؟

با تشکر
    The professor has not replied you, and this email is a templete. nothing you can understand till u apply.
    I love you USA

به نظر من اصلاً سوال از فاند فعلاً مطرح نکن. اشتباه محض. همونطور که دوستان گفتن جوابش زیاد قوی نیست که یعنی تو حتماً قبول میشی به نظر من 60%. در مورد تافل و جی باش صحبت کن و مقالاتت و کارایی که می توننین با هم انجام بدین اوقت حساب کار میاد دستت که قضیه تا چه حد جدیه. اول تا نظرش مثبته برای پذیرشت از این استاد استفاده کن. وقتی اکسپت شدی اونوقت برو سر اصل مطلب. OKKKK هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد ... از اول که نمی رن سر آخر مطلب پسر خوب.
    برادرانه نصیحتت کردم. شاد باشید و خش.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    (جواب فوری) بچه ها به نظر شما این تمپلیته ؟؟؟

Hi Hamid,

I am indeed looking for 1-2 Ph.D. students. There is a standard application process outlined here. You should make sure that you have all the required tests lined up already.

My interests are generally theoretical or algorithmic in nature, but many of the projects I work on have more of a practical flavor. I am primarily looking for algorithms students, but systems students are not out of the question.

My current projects are:

-Scheduling in ...
    -Parallel ...
    -Interaction of...
    حالا آخرش که خیلی مشکوکه منظورم اون if آخریه !!!

If you have something in mind (e.g., a particular kind of scheduling project), we should probably talk about it at some point in the future if you are accepted into the program.
    Sincerely
    آقا اپلای کنم یا نه 12 ساعت دیگه بیشتر فرصت باقی نمونده !!! (جواب فوری فوری فوری) این سومین باره اینو میزارم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)