صفحه 366 از 1371 نخستنخست ... 2663163563573583593603613623633643653663673683693703713723733743753764164668661366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون راجع به این چیه :
    At this time, I do not have an open position for a Ph.D. student but I will keep you in mind should anything become available. Nevertheless, if you are interested in graduate work at UNR, I suggest you apply so the entire faculty can evaluate you for openings they may have.

به نظرتون چه جواب بدم بهش؟ همچنین به نظرتون به استادای دیگه تو این دانشکده ایمیل بزنم آخه تو این دانشگاه چند تا استاد تو زمینه من فعالیت می کنن ؟
    اولاً بش بگو استراتژی من توی دکترا انتخاب استاده و شما گزینه اول من هستی پس هر وقت جایی باز شد منو مطلع کن. تمام
    ثانیاً به بقیه هم حتماً میل بزن چون بنظر میرسه بقیه فاند دارن.
    شاد باشید و خش.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    بچه ها من چطوری میشه از این فتند بگیرم. از ایمیلش معلومه که داره ولی بهتره خودم جور کنم. یکی یادم بده کلا چی بگم بش؟
    Dear XXXX,

I'd encourage you to apply to our program. It'd be best if you can secure your own funding.

Kind Regards,
    XXXXXXXX
    خیلی استادا این کارو می کنن. من یه دوست دارم گفت اول استادم گفت که با پول خودت بیا. اونم بهش گفت که من پول ندارم. اکه می دی بیام اگه نداری برم یه جا دیگه اپلای کنم. اون استاده هم بهش گفته بود. نه نمی خواد. بیا همین جا. بعد هم تا کارای ویزاش کمکش کرد! بعضی ها گدا اند به قولی. یعنی ترجیح می دن بابا با پول خودش بیاد. پس دوباره قاطعانه بهش بگو من پول ندارم. اگه داری بیام اکه نداری برم یه جا دیکه؟ ایشالا که از گداگی در بیاد.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    خوب اگه من باید به تنهایی از کمیته جواب بگیرم پس نقش این استاد چی میشه؟ چرا گفته جا دارم و وقت گذاشته توضیح بده که می تونی روی یکی از این پروژه ها کار کنی؟ و ...
    میخام ببینم اینو بنظرتون برای دیگران هم داده (تمپلت) یا واقعاً وقت گذاشته تایپ کرده؟ نظرتون چیه ؟
    دوست عزیز (و دوستان عزیز دیگه!!) اینجا واقعا کسی نمیتونه بگه با این جوابا پذیرفته میشی یا نه! چون واقعا چیزی رو معلوم نمی کنه...حتی خود استاد هم نمی تونه اینو با قطعیت بگه....چون سال به سال متقاضی ها فرق میکنه....و شما هر چقدر هم خفن باشی...امکان داره خفنتر از شما اپلای کنه.......تنها زمانی هم میشه نظری داد که رزومتونو و سطح دانشگاه رو بدونیم

من و دوستم بارها امتحان کردیم...استادای مختلف در دانشگاهای مختلف....من و دوستم فیلدمون آسمان تا زمین فرق میکنه و چند بار به یه استاد ایمیل زدیم....با اینکه به فیلد یکیمون کاملا ننزدیک بوده و با یکی دیگه بسیار تفاوت داشته....اما جوابای مشترک کاملا مشترک گرفتیم و حتی برای بار دوم و سوم هم میل زدیم و ایمیل یکسان گرفتیم. بالاخص اساتید دانشگاهای تاپ اکثر اوقات تمپلت میدن..لذا هیچ وقت از روی ایمیل ها نمی شه تصمیم گرفت که به یه دانشگاه اپلای کرد یا نه! مخلوطی از پارامترها شامل رزومه..زمینه های کاری اساتید دیگه ..رنک دانشگاه و .....
    ویرایش توسط reg2 : October 13th, 2011 در ساعت 11:42 PM
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Thank you for contacting me. Your resume certainly looks great. Please go ahead and apply to our program and I look forward to meeting you. Regarding your inquiry of assistantship, I can’t guarantee any of it at this moment. But we will certainly discuss about it when you arrive here.

Regards,
    خواسته منو از سر خودش وا کنه،درسته؟!مگه دیوانم ریسک کنم،برم اونجا حالا ببینم فاند میده یا نه!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست عزیز (و دوستان عزیز دیگه!!) اینجا واقعا کسی نمیتونه بگه با این جوابا پذیرفته میشی یا نه! چون واقعا چیزی رو معلوم نمی کنه...حتی خود استاد هم نمی تونه اینو با قطعیت بگه....چون سال به سال متقاضی ها فرق میکنه....و شما هر چقدر هم خفن باشی...امکان داره خفنتر از شما اپلای کنه.......تنها زمانی هم میشه نظری داد که رزومتونو و سطح دانشگاه رو بدونیم

من و دوستم بارها امتحان کردیم...استادای مختلف در دانشگاهای مختلف....من و دوستم فیلدمون آسمان تا زمین فرق میکنه و چند بار به یه استاد ایمیل زدیم....با اینکه به فیلد یکیمون کاملا ننزدیک بوده و با یکی دیگه بسیار تفاوت داشته....اما جوابای مشترک کاملا مشترک گرفتیم و حتی برای بار دوم و سوم هم میل زدیم و ایمیل یکسان گرفتیم.لذا هیچ وقت از روی ایمیل ها نمی شه تصمیم گرفت که به یه دانشگاه اپلای کرد یا نه! مخلوطی از پارامترها شامل رزومه..زمینه های کاری اساتید دیگه ..رنک دانشگاه و .....
    دوست گرامی تمام اینا که گفتی رو من از برم. عجیبه ها، من که نمی خوام بدونم پذیرفته میشم یا نه. اینو یه مبتدیم می دونه که حتی یه استاد 100% هم که یه دانشجو رو بخاد در نهایت عوامل بسیاری دخیله.
    سوال من فقط اینه: با تجربه ای که شما دارید آیا این یه تمپلیته ؟؟؟ وسلام

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Thank you for contacting me. Your resume certainly looks great. Please go ahead and apply to our program and I look forward to meeting you. Regarding your inquiry of assistantship, I can’t guarantee any of it at this moment. But we will certainly discuss about it when you arrive here.

Regards,
    خواسته منو از سر خودش وا کنه،درسته؟!مگه دیوانم ریسک کنم،برم اونجا حالا ببینم فاند میده یا نه!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    خیلی استادا این کارو می کنن. من یه دوست دارم گفت اول استادم گفت که با پول خودت بیا. اونم بهش گفت که من پول ندارم. اکه می دی بیام اگه نداری برم یه جا دیگه اپلای کنم. اون استاده هم بهش گفته بود. نه نمی خواد. بیا همین جا. بعد هم تا کارای ویزاش کمکش کرد! بعضی ها گدا اند به قولی. یعنی ترجیح می دن بابا با پول خودش بیاد. پس دوباره قاطعانه بهش بگو من پول ندارم. اگه داری بیام اکه نداری برم یه جا دیکه؟ ایشالا که از گداگی در بیاد.
    آقا اینی که شما میگی مال سالهای گذشتست که پروژه ها فراون بود الان دیگه فاند تقریباً صفر شده. الان اگه پذیرش بگیری باید کلاتو بندازی بالا !!! اینو 10 باره دارم اینجا مینویسم. پذیرش با فاند از پیش مشخص دیگه مرد خدا بیامرزش. میانگین پذیرش ها از 50% امسال به 15% کاهش پیدا کرده و هر کی ادمیت شه 90% یه فاندی براش جور میشه. فقط از اساتید جهت کمک گرفتن برای پذیرش استفاده کنید. پذیرشو که گرفتین اووقت یه خاکی می ریزیم سرمون.
    موفق باشید و خش.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها

Regards,
    میگه رزومتون خوبه ولی فاند معلوم نیست....تمپلیته ظاهرا (البته بستگی داره چی ایمیل زدی) و خواسته بالاخره جواب بده دیگه...

کسی نیست یه جواب خیلی خوب گرفته باشه؟؟؟؟امیدوار بشیم؟؟؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یه سوال!
    یه استاد به من جواب داده که همون باید Apply کنی و زیاد به من مرتبط نیست قضیه و از این حرفا.
    منتها بهم میگه پایان نامه ت برام جالبه، میتونم یه نسخه دیجیتالش رو داشته باشم یا نه؟
    مشکل اینه که پایان نامه م فارسیه خوب! چکارش کنم؟ به زمینه استاد هم خیلی خیلی نزدیکه. میخواستم الان ایمیل بزنم و بگم خوشحال میشم ولی در حال حاظر، فارسیه.
    به نظرتون همین کارو بکنم و نسخه فارسی رو براش اتچ کنم؟ بعدش هم بگم اطلاعاتی خواستین، در خدمتم؟
    ممنون...

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    دوست گرامی تمام اینا که گفتی رو من از برم. عجیبه ها، من که نمی خوام بدونم پذیرفته میشم یا نه. اینو یه مبتدیم می دونه که حتی یه استاد 100% هم که یه دانشجو رو بخاد در نهایت عوامل بسیاری دخیله.
    سوال من فقط اینه: با تجربه ای که شما دارید آیا این یه تمپلیته ؟؟؟ وسلام
    آخه دوست عزیز من ....من میگم آره تمپلته.... اگه میخوای واقعا بدونی تمپلته یا نه...به یکی دیگه بگو ایمیل بزنه بهش.....اگه همینو داد تمپلته!

حالا گیریم تمپلته...اوتوماتیک اومده...با آیفونش فرستاده....چه دردی رو درمون میکنه؟ من باور دارم که بیشتر از 90٪ اساتید تمپلت میدن...چون شما میدونی روزانه چند صد نفر از کل دنیا بهش میل میزنه؟ که اگه بخواد به همشون جواب دقیق بده که باید کل کارشو تخته کنه و فقط جواب میل بده........عقیده من اینه که نه تمپلت به معنای عدم پذیرشه و نه جواب غیر تمپلت به معنای شانس بالای پذیرش ...
    4 ساعته من دارم توضیح میدم که فقط از روی ایمیل استاد نمی شه تصمیم گرفت....شما تازه میگی لیلی زن بود یا مرد
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)