صفحه 369 از 1371 نخستنخست ... 2693193593603613623633643653663673683693703713723733743753763773783794194698691369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان من تا به حال 3 بار اتفاق افتاده که استاد ازم تعریف کرده و جواب نسبتا خوبی داشته شاید دو سه بارم ایمیل زدیم ...بعد من اپلای کردم...بعد اپلای بهش میل زدم که اپلای کردم..ممنون میشم بررسیش کنی...واینکه گفتم تو این مدت اگه سوالی باشه در مورد مقاله و اینا میتونم بپرسم ازتون....هیچ جوابی ندادن بهم...واقعا نگران کرده...این یه حالت طبیعیه؟ که استاد میره دیگه اپلیکشن رو بررسی کنه و کاری به من نداره..........یا اینکه به یک باره منصرف میشه.....دلیلش چیه؟!!!
    من شنیدم چینی ها و هندی ها این کار را می کنن. یعنی لحظه آخر یوهو نظرشون عوض میشه. اونم به خاطر اینه که یکی بهتر را پیدا می کنن یا یک هم وطنشونو! ولی ممکن هم هست که ایمیلت تو ایمیل ها گم میشه. به خاطر همین نا امید نشو. باز هم ایمیل بزن!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    من دیشب ایمل رو برای استاده فرستادم که حاوی ابسترکت پایان نامه بود... بهش هم گفتم اگه مایل باشید کلش رو بفرستم! هنوزم جواب نداده. البته مهم هم نیست! طرف که میگه من اصلا تو کمیته تصمیم گیری نیستم و کاری نمیتونم بکنم... به هر حال به رسم احترام من باید یه چیزی براش میفرستادم که فرستادم...
    حالا به نظرتون پایان نامه رو بفرستم کامل براش؟؟
    میل خودته! خواستی بیشتر احترام بذاری بهش خوب کل پایان نامه را بفرست براش! ولی به نظر من در کل وقتت را واسه استادی که در نهایت کاری برات انجام نمی ده نذار!

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    میل خودته! خواستی بیشتر احترام بذاری بهش خوب کل پایان نامه را بفرست براش! ولی به نظر من در کل وقتت را واسه استادی که در نهایت کاری برات انجام نمی ده نذار!
    منم نظرم همینه! تازه یهو پایان نامه رو میفرستم، طرف میده دست اینو اون به قول معروف جواد میشه! حالا هرچندم که فارسیه... توی اون دانشکده هم کلی استاد دیگه هست که کارشون به من میخوره، تازه 2-3 تا ایرانی هم هست!
    ممنون از راهنماییت!

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یک ایمیل از یک استاد گرفتم که میگه که خوشحال میشه که استادم باشه ولی در حال حاضر فاند نداره و گفته برو فاند خود دانشکده یا شرایط TA دانشگاه را نگاه کن و خودشم گفته که اینا فاند کم میدن. بعد تو پاراگراف بعد اومده گفته که یک پروژه از یک کمپانی تازگی گرفته که دقیقا کار مستر من بوده و گفته احتمال فاند هستش براش ولی در آخر گفته اگه میخوای با من کار کنی ولی با علم به این که نمیتونم اسکالرشیپی را به تو offer کنم، بهش بگم که بگه برای مراحل بعدی چی کار کنم.
    حالا به نظرتون بهش چی بگم؟ دوباره سوال کنم که احتمال گرفتن فاند برام هست؟ آیا دوباره اشاره کنم که در این پروژه جدیدتون من کار کردم و بدردتون میخورم یا نه؟ آیا به استادای دیگه همون جا میل بزنم یا نه چون از این دانشگاه فقط همین یکی را 3 روز پیش فرستادم که فوری جواب داد؟
    اگه یک نمونه جواب را هم بگذلرید ممنون میشم
    با تشکر
    دوستان اگر ممکنه یک نگاهی هم به این بندازید و نظرتان را بگویید.
    ممنون

سلام دوستان (شرمنده که این پست طولانیه). من دیروز واسه یه استاد تو دانشگاه رنک 10، 12 US ایمیل فرستادم که همون روز یه جواب خیلی مبسوط داد، اینجوری شرع شده بود که :
    Hi ABC,
    I will keep an eye out for your application this fall, and I'd be happy to talk to you at some point about whether my research would be a good fit for you.
    بعدش هم یه عالم توضیحات و آخرش هم گفت:
    I'd be happy to set up a phone call, or answer questions by email. I'm curious what your specific research interests are, and what you're interested in working on for the PhD. But I'd also be happy to wait and read the research interest statement in your application when it's ready.
    منم فرداش ایمیل زدم و از تجربیاتم گفتم و تعریف از خود به صورت کاملا فنی! و یه سوال در مورد اینکه کار آیندش تو زمینه اون مقاله سال 2011 هست یا نه، که اونم گفت:
    It's great to hear that you have some XYZ experience. We can talk more about whether my lab would be a good match during the normal application process. If you won't be able to travel to ...... for the student interviews, I'd be happy to set up a phone call. I believe those tend to happen in March.
    بعد گفت
    The recent ....... paper is definitely an example of things I want to continue.
    بعدش 11 خط توضیح داد و آخرشم:
    I'd be happy to answer more questions. Otherwise, I'll keep an eye out for your application.
    حالا سوال من: منظورش از اون قسمت اول، که آبی کردم چیه؟ during the normal application process
    بعد اونجا که گفته those tend to happen in March به نظر من تلویحا گفته بعد از پذیرش اولیه، یعنی مثل اینکه تو پروسه پذیرش کاری نمیکنه، درسته؟ اونجا GRE 1400 میخواد! که من عمری به 1200 هم برسم، چه برسه 1400!

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

بچه ها من به یکی ایمیل زدم گفت که بهتره خود فاند و ردیف کنی و گرنه خیلی کارامون به هم نزدیکه و اینا... بعد من بش گفتم بابا بدونه فاند نمیتونم apply کنم. بعد اینو فرستاد.
    I look forward to seeing our application. We can talk about financial matters afterward.
    یعنی چی؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

همون دیگه اینم مثل بقیه میگه اول اپلای کن تا بعد ببینیم چی میشه!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    بچه ها من به یکی ایمیل زدم گفت که بهتره خود فاند و ردیف کنی و گرنه خیلی کارامون به هم نزدیکه و اینا... بعد من بش گفتم بابا بدونه فاند نمیتونم apply کنم. بعد اینو فرستاد.
    I look forward to seeing our application. We can talk about financial matters afterward.
    یعنی چی؟
    متاسفانه این جور جوابا قابل اعتماد نیست و خیلیا این جوابو میگیرن و اصلا نمیشه روشون حساب کرد و چاره ای دیگه نمیمونه و بستگی به خودت داره اپلای کنی یا نه...امیدوارم شانس باهات یار باشه.....چند تا استاد تو فیلد شما تو اون دانشکده هست؟؟....اگه تعدادشون زیاده اپلای کن

یعنی چی؟
    آقا خوب گوش کن اول اپلای کن بذار پذیرش رو بگیری. پذیرش رو که گرفتی بعد یه مدت بگو واقعاً تمام تلاشمو کردم اما نتونستم فاندی جور کنم. تا اونوقت دست اساتید خیلی بازتر میشه و احتمالاً گیرت میاد. اگه نمی خواستت این جمله رو نمی نوشت مطمعن باش می خاتت اما در نظر داره اگه بشه خودت فاند جور کنی اگه نکنی هم احتمالاً برات جور می کنه ... کلاً استاد امریکایی وقتی حرفی بزنه مطمعن باش انجام می ده. اگه استاده ایرانیه، چینیه، عربه، ترک، ... همه ایملهای رد و بدل شده رو پاک کن برو سراغ یکی دیگه. به استاد اروپایی هم 70% میشه اعتماد کرد.
    شاد باشیدو خش.

Senior Member Simplex آواتار ها

یعنی چی؟
    يعني منتظر كامل شدن اپليكيشن‌هاست تا ببينه كي با چه شرايطي پذيرش مي‌گيره. به نظرم اگه پول باشه شايد شما رو هم در نظر بگيره. به هر حال تا بذر نكاري درو نمي‌كني. اپلاي كن حتما. چيزي براي اعتماد كردن توي جوابش وجود نداره،‌ اما مگه چند درصد از زندگي‌مون رو با اطمينان صددرصد شكل داديم كه پذيرش اينجوري باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)