صفحه 372 از 1371 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382422472872 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Opening چیه؟؟

متن نامه من این بود که ایشون اون جواب رو داد:

در ضمن استاد مربوطه دانشجوی دکترا می گیره ( به نقل از سایت دانشگاه)
    Dear Prof.

It is amazing that we both have a common interests on "XXXX". I found your researches with Dr. ....about "......" and "xxxx" .......system interesting because i have good experiments in .......

I have 10 years of field experiences in: "XXXXXX". You may find more details in attached CV file.

Briefly then you can find me as:
    ...............

I am eager to apply ..... PHD. Program at ..... and i was wondering that could i participate on your research studies in ..... field?

I think you may wan to know that i have read these books about xxxxx
    ...............

In case you need to know more about my experiences i will be available for an online interview that would be my pleasure.

رشته ای که من برای دکترا اقدام کردم یکی از رشته های business است و من فارغ التحصیل لیسانس هستم! ولی خوب تجریه کاری قوی با نتایج عالی توی رزومه داشتم.
    فکر می کنید شانسی داشته باشم؟
    (نمرات زبانم و معدلم رو هم هنوز اعلام نکردم!)
    ویرایش توسط Budhiprem : October 18th, 2011 در ساعت 12:41 AM

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

این یعنی چی؟ chair هستش...
    have forwarded your note on to our graduate committee to review.

Regards,
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

دوستان میدونم سوالم شاید شبیه پست های قبلی باشه ولی از اونجا که تنها جواب به ظاهر خوب بود نظرتون چیه؟

Hello Mahmoud: We appreciate your interest in the xx Department at the University of yyy. I am forwarding your inquiry to Ms. zzz, Academic Advisor, who will be able to provide you information on the application process. Sincerelyدر مورد فاند و پروژش بپرسم یا چیز دیگه؟ یا مثل خیلیای دیگه اگه بپرسم جواب نمیدن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها

Regards,
    به نظرم ایمیلتو واسه کمیته فرستاده که بررسی کنن. به نظرم فعلا به بقیه استادا ایمیل نزن یکی دو هفته دیگه میل بزن بگو نتیجه چی شد.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به نظرم ایمیلتو واسه کمیته فرستاده که بررسی کنن. به نظرم فعلا به بقیه استادا ایمیل نزن یکی دو هفته دیگه میل بزن بگو نتیجه چی شد.
    من که اپلای مکردم...اینا هم همش میگن تا اپلای نمی کنی بررسی نمی کنیم...حتی خود استاد!!! این فرستاده به کمیته پذیرش!!! کمیسته آخه مگه همچین چیزائی رو بررسی میکنه!! به نظرم یا سر کاریه...یا خیلی خوشش اومده
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان میدونم سوالم شاید شبیه پست های قبلی باشه ولی از اونجا که تنها جواب به ظاهر خوب بود نظرتون چیه؟

Hello Mahmoud: We appreciate your interest in the xx Department at the University of yyy. I am forwarding your inquiry to Ms. zzz, Academic Advisor, who will be able to provide you information on the application process. Sincerelyدر مورد فاند و پروژش بپرسم یا چیز دیگه؟ یا مثل خیلیای دیگه اگه بپرسم جواب نمیدن؟
    این یکی واقعا تمپلیته.

ApplyAbroad Guru

من که اپلای مکردم...اینا هم همش میگن تا اپلای نمی کنی بررسی نمی کنیم...حتی خود استاد!!! این فرستاده به کمیته پذیرش!!! کمیسته آخه مگه همچین چیزائی رو بررسی میکنه!! به نظرم یا سر کاریه...یا خیلی خوشش اومده
    نه بنظر من تمپلیت سرکاریه.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leansoul نمایش پست ها
    Opening چیه؟؟

Dear Prof.

It is amazing that we both have a common interests on "XXXX". I found your researches with Dr. ....about "......" and "xxxx" .......system interesting because i have good experiments in .......

I have 10 years of field experiences in: "XXXXXX". You may find more details in attached CV file.

...............

I am eager to apply ..... PHD. Program at ..... and i was wondering that could i participate on your research studies in ..... field?

...............

In case you need to know more about my experiences i will be available for an online interview that would be my pleasure.

رشته ای که من برای دکترا اقدام کردم یکی از رشته های business است و من فارغ التحصیل لیسانس هستم! ولی خوب تجریه کاری قوی با نتایج عالی توی رزومه داشتم.
    رشته های business همیشه خیلی حساس هستند و با مهندسی ها کاملا فرق دارند. اینکه تجربه کاری داری مهمه، اما اینکه می گی 10 سال تجربه داری خوب نیست. یعنی 10 سال از مدرکت می گذره؟ در همچین مواقعی معمولا باید توضیح بدی که چرا می خواهی دوباره وارد دانشگاه بشی و باید قبول کنند که می تونی کار آکادمیک بکنی. بعضی از رشته های مربوط به بیزینس نمره های زبان و جی مت خیلی بالا می خواهند که امیدوارم داشته باشی.
    کار در رشته های بیزینس و اقتصاد خیلی کم به صورت پروژه ای پیش می ره و معمولا برای انتخاب موضوع دستت بازه، اما اگر به استاد بگی که می خواهی روی موضوعش کار کنی و اون قبول کنه و بعدا نتونی یا نخواهی اون کار رو بکنی کارت خیلی سخت می شه.
    به نظرم جواب استاد معمولی بود و گفته بود که اپلای کن. یک نکته مهم اینکه توی ارتباطات باید نشون بدی آکادمیک هستی. مثلا جمله ای که برای شروع استفاده کردی چندان آکادمیک نیست. به هر حال اگر نمره های زبان و جی مت خوب داری حتما شانس خواهی داشت.

Senior Member Simplex آواتار ها

Regards,
    یعنی کارمندهاش یک تل بزرگ از اپلیکیشن ها دارند که برای شما هم به اونها اضافه می شه D:
    البته باز معلوم نیست چون چیزی ننوشته که مشخص باشه خوشش اومده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط leansoul نمایش پست ها
    Opening چیه؟؟

Dear Prof.

...............

...............

Dear Prof.

It is amazing that we both have a common interests (interest) on "XXXX". I found your researches with Dr. ....about "......" and "xxxx" .......system interesting because i (I) have good experiments (??? or experience) in .......

I have 10 years of field experiences (10-year experience in the field of) in: "XXXXXX". You may find more details in (the) attached CV file. (in my CV attached to this email)

Briefly (Delete) then you can find me as:
    ...............

I am eager to apply (
    for)..... PHD. Program at (in) ..... and i (I) was (am) wondering that could (can) i (I) participate on (in) your research studies in ..... field?

I think you may wan (want) to know that i (I) have read these books about xxxxx
    ...............

In case you need to know more about my experiences (
    experience ) i (I) will be available (ready) for an online interview that would be my pleasure.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)