صفحه 373 از 1371 نخستنخست ... 273323363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383423473873 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,721 تا 3,730 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط leansoul نمایش پست ها
    Opening چیه؟؟

متن نامه من این بود که ایشون اون جواب رو داد:

(نمرات زبانم و معدلم رو هم هنوز اعلام نکردم!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    رشته های business همیشه خیلی حساس هستند و با مهندسی ها کاملا فرق دارند. اینکه تجربه کاری داری مهمه، اما اینکه می گی 10 سال تجربه داری خوب نیست. یعنی 10 سال از مدرکت می گذره؟ در همچین مواقعی معمولا باید توضیح بدی که چرا می خواهی دوباره وارد دانشگاه بشی و باید قبول کنند که می تونی کار آکادمیک بکنی. بعضی از رشته های مربوط به بیزینس نمره های زبان و جی مت خیلی بالا می خواهند که امیدوارم داشته باشی.
    .
    نمی دونم برای چه گرایشی از دکترا دارید اقدام می کنید اما سابقه کار چندان اثر مثبت زیادی نداره(البته بین دانشکده ها و مدارس مختلف بازرگانی فرق هست) مگر اینکه کار شما جنبه پژوهشی و تحقیقی داشته باشه یا حداقل بر بینش و دانش شما از حوزه مورد نظر تأثیر عمیقی گذاشته باشه. خودتون ذکر کردید که تجربه کاری قوی با نتایج عالی دارید، باید ببینید این قوی بودن و نتايج عالی از دید آکادمیک هم مثبت هست؟ کار آکادمیک در اکثر رشته های مدیریت و business اصلا جنبه حرفه ای نداره و فقط در چند گرایش مثل Finance یا Operations Management و نظایر اینها افراد با گرفتن دکترا ممکنه وارد صنعت هم بشوند و در بقیه هم در بهترین حالت در حد مشاور.
    همونطور که دوستان گفتند نیاز به نمرات بالای gmat/gre (در صورت نیاز) و همین طور داشتن رویکرد و علایق و توانایی اکادمیک دارید.
    احتمالا این مورد را هم می دونید که در B-School ها رسم تماس با اساتید رایج نیست(بعضی حتی اشاره هم می کنند که این کار را انجام ندهید) و یک هیأت از اساتید کار گزینش افراد را انجام می دهد نه تک تک اساتید(مثلا ممکن است استادی که شما با آن مکاتبه می کنید در Admission Commitee اصلا عضو نباشد).
    inactive account

سلام...بچه ها یکی از اساتید به جواب میل من این طوری جواب داد:
    We appreciate your interest in our PhD program at xxx (we provide graduate assistantship for PhD program for the selected applicants). I encourage you to apply.

As you may know, you need to follow certain standard set of procedures to get admission to graduate programs in any US universities. They require test scores of TOEFL and GRE. We admit students to each fall semester (August of each year). So you may target your admission for August 2012. Please prepare and send your application as soon as possible

به نظر شما شانس دارم بعد از اپلای کردن به من فاند بده؟(1 آی اس آی دارم و 3 تا آی اس آی تو داوری) اپلای کنم؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام بچه ها
    بعضی از اساتید ایمیل به قسمت تحصیلات تکمیلی فوروارد می کنن! بعد هم coordinator تحصیلات تکمیلی ایمیل میزنه و توضیحاتی راجع به اپلای و لینکای مفید و ... میده اما اول نامه میگه :

As a rule, we do not make application decisions until we get the application documents from the Office of Graduate and International Recruitment and Admissions. So for us to comment further on your case, you need to apply.
    این موارد به عنوان کیس هایی که می خوایم شانسی اپلای کنیم نگاه کنیم یا اینارو هم بیخیال بشیم؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

سلام دوستان. من قبلا به استادی ایمیل زده بودم و جواب داده بود که فعلا وضعیت فاندش مشخص نیست و باید بعدا باهاش تماس می گرفتم.. دیروز بهش ایمیل زدم و این جواب رو بهم داد :
    Fall 2012 is too far away to be certain about the funding situation. Right now I have no new grants. I hope to put some new proposals under review but I may no know if they are funded until late Spring/early Summer.

نظرتون چیه ؟ به نظرتون بازم باید منتظر بود .. من اینجا پیش اپلای کردم و جواب مثبت گرفتم. می خواستم ببینم اپلای کنم؟ یا نه؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Junior Member

سلام یه سوال فوری لطفا جواب بدید
    من یه جواب مثبت از استادی گرفتن که گفته حتما اپلای کن به این شرح حالا برای اینکه باهاش در ارتباط باشم باید چه کار کنم ایمیل بزنم و تشکر کنم از جوابش یا راجب فاند ازش یپرسم یا اصلا لازم نیست جوابی بدم

thank you very much for your interest in my research.
    Your qualifications look excellent and I am really looking forward to see
    ...your application at the graduate programm of
    Please do apply at the program and mention my name in your application.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar88 نمایش پست ها
    سلام یه سوال فوری لطفا جواب بدید
    من یه جواب مثبت از استادی گرفتن که گفته حتما اپلای کن به این شرح حالا برای اینکه باهاش در ارتباط باشم باید چه کار کنم ایمیل بزنم و تشکر کنم از جوابش یا راجب فاند ازش یپرسم یا اصلا لازم نیست جوابی بدم

thank you very much for your interest in my research.
    Your qualifications look excellent and I am really looking forward to see
    ...your application at the graduate programm of
    Please do apply at the program and mention my name in your application.
    چون مورد مشابه داشتم توصیه میکنم اول ایمیل بزنی و بگی ممنون که بررسی کردی. بعد بگی حتما اپلای میکنی... به صورت جمله خبری (!) بگو مایلم در مورد موقعیتهای مالی اطلاعات بیشتری کسب کنم. خودشون میدونن اصولا باید فاند بدن تا بیای!
    من همین کارو کردم، طرف بهم گفت فاند داریم و دوست داریم از متقاضیا معدل بالا و نمره خوب GRE ببینیم! من معدلم بالا بود! پس منظورش این بود GRE بده و اپلای کن، تا حد زیادی حله.
    با یکی از دوستام که همون دانشگاه داره درس میخونه صحبت کردم، گفت 70% کارت اینجا حله! فقط باید اپلای کنی و GRE خوب بدی (متوسط GRE اون دانشگاه زیاد بالا نبود، واسه همین گفت امید هست)

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

جناب اولا تشکر میکنم بابت توضیحاتتون و وقتی که گذاشتید...
    دوما من در رشته SCM دارم اقدام می کنم... توی کارم هم دو نوع تخصص دارم یکی طراحی روش تدریس جدید در Production Planning و یه عالمه تحقیق و تدریس و دوره و اینا... از طرفی توی محیط های کاری هم توی SCM وهم توی Business موفقیت های مشخص مالی و تجاری ارایه کردم...
    سوما توی یه Business School که برای مارکتینگ اقدام کرده بودم استاده گفت : شما اقدام کن وقتی در مرود فاند پرسیدم گفت :
    All applicants are automatically considered for financial support. Please submit the required application materials before the deadline.
    تفسیرش با شما
    چهارما این آخری هم توی SCM اقدام کرده بودم که چیزی که استاده گفت رو می دونید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    چون مورد مشابه داشتم توصیه میکنم اول ایمیل بزنی و بگی ممنون که بررسی کردی. بعد بگی حتما اپلای میکنی... به صورت جمله خبری (!) بگو مایلم در مورد موقعیتهای مالی اطلاعات بیشتری کسب کنم. خودشون میدونن اصولا باید فاند بدن تا بیای!
    من همین کارو کردم، طرف بهم گفت فاند داریم و دوست داریم از متقاضیا معدل بالا و نمره خوب GRE ببینیم! من معدلم بالا بود! پس منظورش این بود GRE بده و اپلای کن، تا حد زیادی حله.
    با یکی از دوستام که همون دانشگاه داره درس میخونه صحبت کردم، گفت 70% کارت اینجا حله! فقط باید اپلای کنی و GRE خوب بدی (متوسط GRE اون دانشگاه زیاد بالا نبود، واسه همین گفت امید هست)
    ممنون از راهنماییتون
    من خیلی تجربه در ایمیل زدن ندارم میشه ببینید این متن خوبه و یا مشکلی نداشته باشه با سپاس فراوان
    .Thank you very much for your kind response. I will surely apply for fall2012
    .I would be appreciated if you could possibly let me know if there is any kind of financial support (like RA/TA funding) available for me

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ممنون از راهنماییتون
    من خیلی تجربه در ایمیل زدن ندارم میشه ببینید این متن خوبه و یا مشکلی نداشته باشه با سپاس فراوان
    .I would be appreciated if you could possibly let me know if there is any kind of financial support (like RA/TA funding) available for me
    That's good
    I love you USA

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ممنون از راهنماییتون
    خواهش میکنم. نامه رو هم یکمی تغییرش دادم تا جالب تر به نظر برسه (البته این تاپیک زیاد به این قضیه مربوط نیست! اصلاح نامه باید جای دیگه مطرح بشه!)

.Thank you very much for your prompt response. I will certainly apply for fall2012
    .I would be grateful if you could possibly provide me with information regarding financial support

اینطوری خبری تره و بهتره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)