صفحه 383 از 1371 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393433483883 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    لوووووووووووووول......این ایمیل رو از یه استادی تو National University of Singapor گرفتم...همونجوری چون مقالاتشو زیاد خوندم...کارم با کارش یکی هست میل زدم....رنک دانشگاش خوبه از UCLA بهتره...اما نمی دونم اصلا چی میگه!!!! NGS چیه؟؟...NGS چقدر فاند میده..ظاهرا خودش گفته خیلی زیاده...

Many thanks for your interest in the PhD Program.

My quota for NUS Research Scholarship has been filled. However, you can apply for the NGS Research Scholarship if you feel you are eligible. You can obtain details of NGS program from the NUS website. It is a more elite program with higher stipends and terms.

Regards
    رفتی‌ سنگاپور حواست باشه آدامس نجویی که میگیرنت!!!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member

سلام

یه استاد در ubc این طور به من جواب داده آیا حرفش درسته یعنی بدون داشتن استاد باید اپلای کرد اخه من شنیده بودم برای کانادا حتما باید استاد داشته باشیم به نظرتون اپلای کنم یا اینکه محترمانه خواسته بگه نمی خوامت

I can't agree to supervise you unless you've already been admitted to
    the department. Whether you are admitted or not depends on the
    decision of the graduate admissions committee. If you were admitted,
    what would likely happen then is that you'd come and take classes, and
    if we agreed on a project, then I could be your supervisor.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Lightbulb پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dear friends, here is the exact statement which I have received from Prof:
    You are encouraged to apply for ... and keep me informed
    so, what should I reply to him?.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar88 نمایش پست ها
    سلام

یه استاد در ubc این طور به من جواب داده آیا حرفش درسته یعنی بدون داشتن استاد باید اپلای کرد اخه من شنیده بودم برای کانادا حتما باید استاد داشته باشیم به نظرتون اپلای کنم یا اینکه محترمانه خواسته بگه نمی خوامت

محترمانه همون چیزی رو که گفتی نوشته

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Dear friends, here is the exact statement which I have received from Prof:
    You are encouraged to apply for ... and keep me informed
    so, what should I reply to him?.
    Dear friends, here is the exact statement which I have received (received) from (a) Prof آقا مراقب اشتباهات گرامری در جواب دادن به اساتید باشید.

سوال کن برای شما پروژه ای داره یا نه ؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar88 نمایش پست ها
    سلام

معلوم نیست می خواهتت یا نه. ولی یو بی سی و تورنتو و مک گیل این طورین. باید اول اپلیکیشن بگیری و بعد بری با استاده حرف بزنی. من هم عین همین جوابها رو از این سه دانشگاه کرفتم. مگر این که دکتری باشی که حتی اون وقت هم فقط یه کم فرق خواهد کرد. اگه به ایرانی ها ی دپارتمان میل بزنی و بپرسی که آیا تو گرایش تو اون حا امسال کسی می خوان یا نه می تونند راهنماییت کنن که پول بابتش خرج گنی می ارزه یا نه. من هم قید هر سه تا رو غیر از تورنتو که دانشجو تو گرایشم می خوان زدم. و حتی از دو تا استادای تورنتو حواب حنثی کرفتم. و یکیشون گفت باید قبول شی و بیای تا ببینیم می شه با هم کار کنیم یا نه. یا این که صددرصد دانشحو می خواست.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ببین اگه نمیخواستی باش کار کنی چرا بش ایمیل زدی؟ وقتی بش ایمیل زدی یعنی درخواست دادی!
    خیلی از بچه ها امسال با رزومه های قوی جواب نگرفتن. جواب خوبی گرفتی به نظرم اپلای کن براش. من خودم بین یه استاد تازه کار و یه فول پروفسور به شدت استاد تازه کار رو انتخاب میکنم. چون هم باش دوست میشم هم اینکه میخوام خیلی مقاله بدم و اونا این رویه رو دوست دارن. کاش همچین استادی همچین جوابی به من میداد در ضمن ژاپنیا چشونه؟ خیلیم خوشگلن
    دیدم مال مفت و گنجیشک مفته! خوب آخه تو میلم نوشته بودم اگه جیزی توقسمت علایق رزومه من می بینی که مشترکه خبر بده. یعنی عملا بهش گفتم من نفهمیدم دقیقا کارت چی هست توی این زمینه و اکه می شه توضیح بده. اونم محبت کرده بود و داده بود. حلاصه ایمیلمو اگه هر استادی دیگه می خوند یه فجش هم می داد. یه حورایی آخه تو مبحث علایق دانشحو باید علایق استادو بخواد نه استاد علایق دانشحو رو!!! آخه این رشته ای که من می خوام باید بابا ختما سواد داشته باشه. کارش باشه یه مدت. این تازه کاره تو این زمینه!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    معلوم نیست می خواهتت یا نه. ولی یو بی سی و تورنتو و مک گیل این طورین. باید اول اپلیکیشن بگیری و بعد بری با استاده حرف بزنی. من هم عین همین جوابها رو از این سه دانشگاه کرفتم. مگر این که دکتری باشی که حتی اون وقت هم فقط یه کم فرق خواهد کرد. اگه به ایرانی ها ی دپارتمان میل بزنی و بپرسی که آیا تو گرایش تو اون حا امسال کسی می خوان یا نه می تونند راهنماییت کنن که پول بابتش خرج گنی می ارزه یا نه. من هم قید هر سه تا رو غیر از تورنتو که دانشجو تو گرایشم می خوان زدم. و حتی از دو تا استادای تورنتو حواب حنثی کرفتم. و یکیشون گفت باید قبول شی و بیای تا ببینیم می شه با هم کار کنیم یا نه. یا این که صددرصد دانشحو می خواست.
    نه عزیزم
    جواب میگیری بعد استاده ردیف میکنه.
    دو تا از دوستای صمیمی من پارسال از یو بی سی گرفتن کامل در جریان کارشون هستم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

@pouya_shahi

Dear Dr.....
    Thanks for your very kind answer
    I will apply for the program and keep you informed about the latest updates.
    ?There is a question concerning me: Is there any assisstantship for me in my future studies and researches in your team?
    Faithfully,
    Amirhossein.gh
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    لوووووووووووووول......این ایمیل رو از یه استادی تو National University of Singapor گرفتم...همونجوری چون مقالاتشو زیاد خوندم...کارم با کارش یکی هست میل زدم....رنک دانشگاش خوبه از UCLA بهتره...اما نمی دونم اصلا چی میگه!!!! NGS چیه؟؟...NGS چقدر فاند میده..ظاهرا خودش گفته خیلی زیاده...

Many thanks for your interest in the PhD Program.

My quota for NUS Research Scholarship has been filled. However, you can apply for the NGS Research Scholarship if you feel you are eligible. You can obtain details of NGS program from the NUS website. It is a more elite program with higher stipends and terms.

Regards
    میگه من فعلا پول در بساط ندارم ولی میتونی برای بورس دانشگاه که به منم ربطی نداره اپلای کنی.خود دانی!!!!NGS هم حتما یه فانده دیگه !!حرف آخرش مثل scholarshipهست!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)