صفحه 384 از 1371 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394434484884 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    میگه من فعلا پول در بساط ندارم ولی میتونی برای بورس دانشگاه که به منم ربطی نداره اپلای کنی.خود دانی!!!!NGS هم حتما یه فانده دیگه !!حرف آخرش مثل scholarshipهست!
    سنگاپور یه نوع بورس داره به اسم SINGA که ایرانی ها خوب میگیرن. اتفاقا منم یه همچین جوابی از استاد دانشگاه NUS دارم. یه خورده جوابش بهتر از مال سجاد بود. متاسفانه ایمیل دانشگاه تهران طبق معمول بالا نمیاد اینجا کپیش کنم. این بورس ها ربطی به استاد نداره و دپارتمان بررسی میکنه. یه اقایی به اسم Nima56 تو فروم هستن تو انجمن سنگاپور واقعا متخصص این بورسان. کلی بنده از ایشون اطلاعات کسب کردم. البته 2 ماه پیش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من به یه استاده که فکر کنم دو رگه ی ژاپنی کاناداییه ایمیل زدم . 370 کلمه محبت کرده برام نوشته!!!!! یه سری سوال پرسیده بودم و اون جواب داده بود. ولی یه مشکلی که هست اینه که خیلی ناقلا به نظر می رسه مثله ماها که کپی پیست می کنیم علایقمون رو از تو سایت استادا ها. اونم همچین زیرکانه با کلمات کلیدی ایمیل من باهام جرف زده که من مجذوب شم. از بخت خوب یا بدم یارو مثله این که خیلی دانشجو می خواد دلش!!! تو UIOT ی کانادا. ولی رشتش شبیه به من نیست. ولی زمینه کاریش شبیه به اونیه که من می خوام. منم بهش میل زده بودم که من نمی خوام تغییر رشته بدم ولی شما رشتتون فرق داره با من. اگه تو سی وی من و علایق من (که واقعا مال خودم بود و از تو سایتش کپی پیست نکرده بودم) چیزی مشترک با کارای خودت پیدا می کنی بهم میل بزن و نظرتو بگو. اونم گفته بود که من سی وی رو خوندم و خیلی مرتبط هستی با من! بعد هم مراحل پذیرش رو توضیح داده. و بعد هم گفته اگه می خوای اپلای کنی بگو تا شروع کنیم مراحلشو طی کنیم. مساله اصلی این حاست که من نمی دونم این بابا اگه این قده واقعا ناقلا باشه که همش سر من کلاه بذاره به قول معروف که خوب نیست. من خوشم نمی آد. دارم از دست این نوع اخلاقا فرار می کنم خیر سرم!!! بعد این که تازه این کارو شروع کرده و خیلی بارش نیست طبعا! یعنی عملا نمی خوام باهاش کار کنم. ولی خوب تو این شرایط که استادا جواب نمی دن بلاخره جنبه مثبت داره. می گید چی کار کنم؟
    به علاوه از همین یکی دو ماه دیگه می که بیا. برای وینتر.
    یه مشکلی هست که دانشحو هاش همه ژاپنی بودند تا حالا و ایرانی نداشته تا من بتونم بپرسم و بفهمم واقعا چه آدمیه.
    ژاپنی یا چینی؟ من اصولا ژاپنی کم دیدم تو کانادا.

خیلی روی تازه کار بودن ایراد نگیرید. بعضی وقتها یک استاد تازه کار که کارش رو خوب بلده پروژه های خوبی شروع میکنه که کلی فرصت تحقیق و چاپ مقاله و غیره بوجود میاره.
    شما رشته تون فیزیک بود دیگه نه؟ UOIT تو فیزیک قوی نیست.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ژاپنی یا چینی؟ من اصولا ژاپنی کم دیدم تو کانادا.

خیلی روی تازه کار بودن ایراد نگیرید. بعضی وقتها یک استاد تازه کار که کارش رو خوب بلده پروژه های خوبی شروع میکنه که کلی فرصت تحقیق و چاپ مقاله و غیره بوجود میاره.
    شما رشته تون فیزیک بود دیگه نه؟ UOIT تو فیزیک قوی نیست.
    بله . دقیقا مشکل همینه. البته اصلا دپارتمان فیزیک ندارند ها. پارتمان کامپوتر و ریاضی و فیزیک قفل شده اند تو هم یه جا. نمی دونم والا قیافش که ژاپنیه. ولی قدش خیلی بلنده!!!عکس خونوادگی هم زده. دو رگه است شایستی هم چینیه!

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان من یک سری ایمیل دارم می خواستم اگه زحمتی نیست نظرتونو بگید من این نامه ها رو یک هفته پیش دریافت کردم نمی دونم چی بگیم کلا نامه نویسیم خوب نیست حتی فارسیشم. در ضمن من رنک حدودی دانشگاهارو هم تو پارانتز نوشتم خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید . آیا با این نامه ها شانس دارم برم.

I appreciate very much your interest in my research and in joining my team. It would be great to have you joining our graduate program. Please, refer to the application instructions available on line on the web at(rank 50-100).1:
    ....
    If you seek financial support for your studies, keep in mind that the selection process is VERY competitive and the outcome highly uncertain.
    2.(50-100)Thank you for your inquiry concerning the graduate program at ... University. Because I am the chair of the graduate committee in the Mechanical and Aeronautical Engineering Department, Professor ... forwarded your email to me. Your c.v. looks very good, but you really need to apply to the program before I can provide you with information as to your chances of being admitted into our program. Usually when professors have openings in their research groups, they look at students who have been accepted into our program. To apply go to.... If you have more questions, do not hesitate to contact me.
    3
    .(50-100)You look like a good student. I do have open positions for PhD students and I am looking to hire several. I look forward to seeing your application and will make a final decision at that time.

شرمنده بخاطر انگلیسی هانتونستم از این بهتر کنم
    ویرایش توسط shamim65 : October 28th, 2011 در ساعت 11:17 PM

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط dashsia نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان من یک سری ایمیل دارم می خواستم اگه زحمتی نیست نظرتونو بگید من این نامه ها رو یک هفته پیش دریافت کردم نمی دونم چی بگیم کلا نامه نویسیم خوب نیست حتی فارسیشم. در ضمن من رنک حدودی دانشگاهارو هم تو پارانتز نوشتم خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید . آیا با این نامه ها شانس دارم برم.

I appreciate very much your interest in my research and in joining my team. It would be great to have you joining our graduate program. Please, refer to the application instructions available on line on the web at(rank 50-100).1:
    ....
    If you seek financial support for your studies, keep in mind that the selection process is VERY competitive and the outcome highly uncertain.
    2.(50-100)Thank you for your inquiry concerning the graduate program at ... University. Because I am the chair of the graduate committee in the Mechanical and Aeronautical Engineering Department, Professor ... forwarded your email to me. Your c.v. looks very good, but you really need to apply to the program before I can provide you with information as to your chances of being admitted into our program. Usually when professors have openings in their research groups, they look at students who have been accepted into our program. To apply go to.... If you have more questions, do not hesitate to contact me.
    3
    .(50-100)You look like a good student. I do have open positions for PhD students and I am looking to hire several. I look forward to seeing your application and will make a final decision at that time.
    دیگه بهتر از این می خوای!!!!!!!!!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان یکی به این مورد من نظری بندازه: من به یه استادی قبل اپلای ایمیل زدم گفتم ئاسه Spring می خوام اپلای کنم...این جوابو داد....
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.
    بعد من گفتم که واسه فال اپلای میکنم...اپلای کردم و بهش گفتم...الان3 باره بهش ایمیل میزنم به بهانه های مختلف...جوابمو نمی ده..نگرانم..یعنی منصرف شده؟ موندم چیکار کنم...به استادی دیگه اونجا میل بزنم؟ چون دوتا استاد دیگه هست اونجا...این جوری بد نمی شه؟ چون اسم اونو تو SOP هم نوشتم.....این استاده chair هست...ممکنه که سرش شلوغ بوده جواب نداده؟ نمی دونم چیکار کنم ....
    I love you USA

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان یکی به این مورد من نظری بندازه: من به یه استادی قبل اپلای ایمیل زدم گفتم ئاسه Spring می خوام اپلای کنم...این جوابو داد....
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.
    بعد من گفتم که واسه فال اپلای میکنم...اپلای کردم و بهش گفتم...الان3 باره بهش ایمیل میزنم به بهانه های مختلف...جوابمو نمی ده..نگرانم..یعنی منصرف شده؟ موندم چیکار کنم...به استادی دیگه اونجا میل بزنم؟ چون دوتا استاد دیگه هست اونجا...این جوری بد نمی شه؟ چون اسم اونو تو SOP هم نوشتم.....این استاده chair هست...ممکنه که سرش شلوغ بوده جواب نداده؟ نمی دونم چیکار کنم ....
    تاره شدی مثل ما اخراجی ها!! منم یه شرایط مثل تو داشتم و همه کاراشو کردم و استاده بهم اکی داد و بعد از چند وقت بهش میل زدم که خانم استاد ما داریم میایم!!! اونتم دیگه جواب نداد..4 بار به بهانه های مختلف بهش زدم ولی جواب نداد منم گفتم برو بترک خیلی دلت بخاد منو!!!لول
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

وحید اقا دستتون درد نکنه با وجود اینکه از روی اینها یک هفته گذشته من به اینا چی بگم لطفا بقیه دوستان هم نظری بدن آیا ارزش اپلای داره؟
    لطفا جواب بدین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dashsia نمایش پست ها

....
    3

شرمنده بخاطر انگلیسی هانتونستم از این بهتر کنم
    1-تعارف الکی کرده
    2-گفته رقابتیه و معلوم نیست
    3-گفته پوزیشن دارم ولی همه اپلای کنن بعد...
    ویرایش توسط saeed_oroomy : October 29th, 2011 در ساعت 12:41 AM

Junior Member

مرسی خوب چیکر کنم بنظرتون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)