صفحه 385 از 1371 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395435485885 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط dashsia نمایش پست ها
    مرسی خوب چیکر کنم بنظرتون؟
    می دونی چیه. این ایمیل های این تیپی نظرهای متفاوتی بر می انگیزاننه یعنی که هر کسی یه حور برداشت می کنه. من یه دوست دارم می گه خارجی ها خیلی مجترمانه رد می گنند بابا رو. ولی من همه ی ایمیل هام رو که بهش دادم گفت همه تعارفند و یارو اصلا نمی خواد باهات کار کنه. ولی این جا تو فروم بچه ها خیلی جواب های متفاوت دادند روی همون ایمیل ها. کلا می تونی ازش دوباره سوالای اضافی تر هم بپرسی و بعد هم اگه حواب بهتر از اینا نداری اقدام کنی واسه همین ها. من که می گم خوب گفته. ولی عجیبه رنک بالا این جوابو بهت داده. می ترسم بعدا قبولت نکنن ضد حال بشن خدا نکرده! مگه خیلی بچه ی خوبی هستی؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان یکی به این مورد من نظری بندازه: من به یه استادی قبل اپلای ایمیل زدم گفتم ئاسه Spring می خوام اپلای کنم...این جوابو داد....
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.
    بعد من گفتم که واسه فال اپلای میکنم...اپلای کردم و بهش گفتم...الان3 باره بهش ایمیل میزنم به بهانه های مختلف...جوابمو نمی ده..نگرانم..یعنی منصرف شده؟ موندم چیکار کنم...به استادی دیگه اونجا میل بزنم؟ چون دوتا استاد دیگه هست اونجا...این جوری بد نمی شه؟ چون اسم اونو تو SOP هم نوشتم.....این استاده chair هست...ممکنه که سرش شلوغ بوده جواب نداده؟ نمی دونم چیکار کنم ....
    نه بد نمی شه به نظر من. می خواست جواب بده. حالا که اپلای کردی خوب میل بزن به یه دو تا دیگه.

دوستان یکی به این مورد من نظری بندازه: من به یه استادی قبل اپلای ایمیل زدم گفتم ئاسه Spring می خوام اپلای کنم...این جوابو داد....
    Your record is truly impressive and you would certainly be a good fit within my group. However I have committed all my research funding for this year and am not able to support any additional students for Fall 2011 and Spring 2012. I am now considering candidates for Fall 2012.
    بعد من گفتم که واسه فال اپلای میکنم...اپلای کردم و بهش گفتم...الان3 باره بهش ایمیل میزنم به بهانه های مختلف...جوابمو نمی ده..نگرانم..یعنی منصرف شده؟ موندم چیکار کنم...به استادی دیگه اونجا میل بزنم؟ چون دوتا استاد دیگه هست اونجا...این جوری بد نمی شه؟ چون اسم اونو تو SOP هم نوشتم.....این استاده chair هست...ممکنه که سرش شلوغ بوده جواب نداده؟ نمی دونم چیکار کنم ....
    به نظر من به هر دلیل که جوابتو نمیده فعلاً دیگه بهش میل نزن. Don't push him اوکی؟ اگه چینی، ایرانی، ترک یا عرب نیست مطمعن باش مورد تو رو فراموش نمیکنه حتماً منتظر تا ابتدا وضعیت فاند خودش مشخص بشه ...
    منم این مورد رو داشتم اول کلی تعریف کرد و گفت رزومت عالیه پروژه من اینه اگه علاقهمندی حتماً منو در جریان بذار خوشحال میشم با هم کار کنیم. منم چندتا از مقاله هاشو خوندم از موضوع خوشم اومد میل زدم حتی چند تا سوال و پیشنهاد دادم و کلی حرف زدیم بعد یکدفه غیبش زد. تا اینکه چند وقت بعد یه میل با عنوان Urgent بش زدم و گفتم بابا من توقعی ازت ندارم بگو جریان چیه ... اونم سریع جواب داد شما بکگراند لازم رو ندارید !!! رزومه شما برای تدریس خیلی مناسبه برای TA اقدام کنید !!! منو بگی شاخ دراوردم ! دانشگاهش توی رنکینگ 15 بود این یارو هم رییس دپارتمان و رییس کمیته پذیرش، نونم داشت میافتاد تو آبگوشت که قسمت نشد. انسان زندست به امید. ناامید نشو ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    می دونی چیه. این ایمیل های این تیپی نظرهای متفاوتی بر می انگیزاننه یعنی که هر کسی یه حور برداشت می کنه. من یه دوست دارم می گه خارجی ها خیلی مجترمانه رد می گنند بابا رو. ولی من همه ی ایمیل هام رو که بهش دادم گفت همه تعارفند و یارو اصلا نمی خواد باهات کار کنه. ولی این جا تو فروم بچه ها خیلی جواب های متفاوت دادند روی همون ایمیل ها. کلا می تونی ازش دوباره سوالای اضافی تر هم بپرسی و بعد هم اگه حواب بهتر از اینا نداری اقدام کنی واسه همین ها. من که می گم خوب گفته. ولی عجیبه رنک بالا این جوابو بهت داده. می ترسم بعدا قبولت نکنن ضد حال بشن خدا نکرده! مگه خیلی بچه ی خوبی هستی؟
    کاملا درسته...خارجیا مودبانه رد میکنن...چاره ای به جز ایمیل زدن دوباره نیست و نهایتا باید از بین همین ها انتخاب کرد....1 از همون تعارفاست....2و 3 هم باید دوباره ایمیل زد...ولی این ایمیلا چیزی نیست که هر کس یه جور برداشت کنه و مشخصه منظورش چیه....چشم بصیرت میخاد که منو شما داریم

ApplyAbroad Guru

موردی برای تماس مجدد وجود نداره. قولی که نداده بود و شما هم که اپلای کردین، دیگه اگر بخواد خودش شما رو بر میداره. حالا مشکلی نیست که با دو تا استاد دیگه هم تماس بگیرید چون با این استاده که قرارمدار نگذاشته بودید. اگر چیزی هم در این مورد گفت بهش میگید چون نمی دونستم نظر قطعی شما چیه با بقیه هم تماس گرفتم.

Junior Member

سلام
    یه استادی بعد از 3 هفته این ایمیلو فرستاد:
    Thank you very much for your interests in doing Ph.D. with me and I am sorry for the late response.

This semester has been extremely busy for me.
    I checked your resume and it is pretty impressive. I plan to take two Ph.D. students in the Fall 2012. It seems that you do have relevant background in wireless and therefore, I would encourage you to apply to the x . In case you decided to apply for the Ph.D. program, please keep me updated on your application process. Also you may want to mention my name in your personal statement so that the application can come to me directly.
    Thank you very much for your interests. Keep in touch!

نظرتون چیه؟ اپلای کنم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی بعد از 3 هفته این ایمیلو فرستاد:
    Thank you very much for your interests in doing Ph.D. with me and I am sorry for the late response.

This semester has been extremely busy for me.
    I checked your resume and it is pretty impressive. I plan to take two Ph.D. students in the Fall 2012. It seems that you do have relevant background in wireless and therefore, I would encourage you to apply to the x . In case you decided to apply for the Ph.D. program, please keep me updated on your application process. Also you may want to mention my name in your personal statement so that the application can come to me directly.
    Thank you very much for your interests. Keep in touch!

نظرتون چیه؟ اپلای کنم؟
    آقا من نمیدونم شما دیگه چه انتظاری از یه استاد داری که یهت جواب مثبت بده. داره داد میزنه اپلای کن حله!
    موفق باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

مرسی آقا.
    هر چند رنکش خوف نیست ولی امیدوار شدم.

سلام ، نظرتون چیه؟ اینم تعارف الکیه؟ یا تمپلیته؟
    Thank you for your request. Your areas of interest and background certainly sound impressive, and a potential match to the areas of focus of my research group. However, due to the number of requests I receive, I have had to institute a blanket policy not to offer specific positions in my group to any student prior to her or his successful application to Purdue, and arrival at the University. Further, I cannot offer commitments of funding to students, either in general or for specific projects, before having the opportunity to evaluate them and their compatibility with the other members of the group. (This usually does not occur before their arrival at Purdue University.)

Nonetheless, I do encourage you to apply to Purdue, and mention in your application that you and I have interacted regarding your interests.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

[QUOTE=mi.ost;550197]سلام ، نظرتون چیه؟ اینم تعارف الکیه؟ یا تمپلیته؟
    Thank you for your request. Your areas of interest and background certainly sound impressive, and a potential match to the areas of focus of my research group. However, due to the number of requests I receive, I have had to institute a blanket policy not to offer specific positions in my group to any student prior to her or his successful application to Purdue, and arrival at the University. Further, I cannot offer commitments of funding to students, either in general or for specific projects, before having the opportunity to evaluate them and their compatibility with the other members of the group. (This usually does not occur before their arrival at Purdue University.)

کاملا تمپلت و تعارف بازی الکی! اصلا خودتو الاف نکن چون گفته تا نیای اینجا و درس نخونی من بهت پول نمیدم.راحت!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)