صفحه 387 از 1371 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397437487887 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

جوابه خاصی نداده.. تازه گفته CV رو هم بعدا میبینم.. احتمالا فاند هم نداره.. چون اگه داشت بهتر جوابتو میداد..
    ولی امتحانش مجانیه.! ایمیل بزن ازش بپرس.!

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    جوابه خاصی نداده.. تازه گفته CV رو هم بعدا میبینم.. احتمالا فاند هم نداره.. چون اگه داشت بهتر جوابتو میداد..
    ولی امتحانش مجانیه.! ایمیل بزن ازش بپرس.!
    خیلی ممنون دوست عزیز از پاسختون
    میشه لطف کنید بگید چه جوری بنویسم که مودبانه باشه؟ آخه اگر بنویسم Do you have fund for this research کمی بی ادبانه نیست؟ پیشنهادی دارید؟ بازم ممنون

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط abraham66 نمایش پست ها
    Dear Ebrahim,

I hope you are doing well.
    I will check your CV. If you want you can apply to our program for the fall 2012.

Best Regards,

دوستان این رو از یکی از استادا توی کانادا گرفتم (assistant professor) حالا از کجا بفهمم که ایشون fund هم میده یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    به نظر من وقتی می گه فال اپلای کن یعنی اون موقع پول داره. مگه تو میلت به استاد ننوشتی اوپنینگ داری یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

Thank you very much for your reply.
    since I can not afford university tuitions, I willing to know, can I get this chance to work on a founded research?? (for fall 2012)

آقا تعارف ایرانیو بزار کنار.. اگه طرف آمریکایی باشه که اصلا فارغ از این تعارف بازیاست..
    موفق باشی.

Junior Member

سلام
    من یه ایملی گرفتم از یه استادی تو کانادا یه خورده گیج شدم!!!
    اول اینو جواب فرستاد:
    Thank you for your interest in joining my research team. I will decide on Sept

2012hirings around February 2012. Please feel free to contact me again in January or February.
    منم جواب دادم اوکی اون موقع تماس میگرم و در این بازه هم اپلای میکنم
    دوباره جواب داد:

I suggest that you apply only if you can find a supervisor

I receive dozens of applications every year, but can accept about two. The competition is fierce. I suggest that you talk to as many faculty members as you can
    جواب دادم که اینجوری که میگی یعنی بیخیال اپلای شم؟!!! جوابی نداد.
    نمیدونم این چه جور جواب دادنیه؟!!! اول آدم امیدوار میکنه ؛ بعدش میزنه تو یه فاز دیگه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    سلام
    من یه ایملی گرفتم از یه استادی تو کانادا یه خورده گیج شدم!!!
    اول اینو جواب فرستاد:
    Thank you for your interest in joining my research team. I will decide on Sept

2012hirings around February 2012. Please feel free to contact me again in January or February.
    منم جواب دادم اوکی اون موقع تماس میگرم و در این بازه هم اپلای میکنم
    دوباره جواب داد:

I suggest that you apply only if you can find a supervisor

I receive dozens of applications every year, but can accept about two. The competition is fierce. I suggest that you talk to as many faculty members as you can
    جواب دادم که اینجوری که میگی یعنی بیخیال اپلای شم؟!!! جوابی نداد.
    نمیدونم این چه جور جواب دادنیه؟!!! اول آدم امیدوار میکنه ؛ بعدش میزنه تو یه فاز دیگه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    استاده با مرامی بوده. گفته امیدواری الکی ندم بهت که شانستو واسه استادای دیگه از دست بدی. به هر ترتیب ژانویه باش تماس بگیر شاید گرفتت

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    مرسی از جوابت، راستش مقاله داره تو یکی از ژورنال های ASCE چاپ میشه که معتبرترین مجموعه ژورنال های عمرانه. من به حرف شما گوش میدم و میفرستم. مرسی از جوابتون.
    اتفاقا اگه توی ژورنال معتبر داره چاپ میشه احتمال دزدی خیلی کمتره، خیالتون راحت باشه. دنیای تخصصی دنیای کوچیکیه، مطمئن باش یک مقاله برای داوری پیش آشناهای این شخص فرستاده میشه. اگه بخواد همچین کاری بکنه، کلا اعتبارش توی دنیای حرفه ای از بین میره، چون حتما چند نفر از اساتید دیگه که داور هستند موضوعات مشابه رو پیگیری می کنند و متوجه میشن چه کسی اول مقاله رو داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    دیدم مال مفت و گنجیشک مفته! خوب آخه تو میلم نوشته بودم اگه جیزی توقسمت علایق رزومه من می بینی که مشترکه خبر بده. یعنی عملا بهش گفتم من نفهمیدم دقیقا کارت چی هست توی این زمینه و اکه می شه توضیح بده. اونم محبت کرده بود و داده بود. حلاصه ایمیلمو اگه هر استادی دیگه می خوند یه فجش هم می داد. یه حورایی آخه تو مبحث علایق دانشحو باید علایق استادو بخواد نه استاد علایق دانشحو رو!!! آخه این رشته ای که من می خوام باید بابا ختما سواد داشته باشه. کارش باشه یه مدت. این تازه کاره تو این زمینه!
    حالا که تا اینجا پیش رفته و ایشون هم اصرار داره، ازش بپرسید دقیقا توی چه زمینه ای قراره با هم همکاری کنید و چه جوری می خواد بهتون فاند بده. به نظرم از دانشجوهای اساتید دیگه هم می تونید در مورد این استاد بپرسید، لازم نیست حتما دانشجوهای خودش باشن.

ضمنا ژاپنی یا چینی بودنش از اسمش تابلو میشه (اگه دوست دارین پی ام بزنین براتون کارشناسی (!) کنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط alchemy62 نمایش پست ها
    سلام .... این جمله یعنی چی؟ یعنی من رزومه ام قوی نیست؟!

judging from your resume, I suspect that you will be given serious consideration
    نههههههه! دقیقا برعکسشو میگه! میگه من احتمال میدم شما رو به طور جدی بررسی کنند. یعنی میگه رزومه ات خیلی خوبه.

I doubt you will be given serious consideration: یعنی بعید می دونم شما رو به طور جدی مد نظر قرار بدن.

I suspect you will be given serious consideration: یعنی احتمال میدم شما رو به طور جدی مد نظر قرار بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    باعث افتخار من که از راهنمایی هاتون استفاده کنم : جواب زیر از یک استاد تمام استرالیایی در یه دانشگاه آ مریکا ! یعنی من رو پذیرش از اونجا چه قدر حساب کنم؟
    Your qualifications look very good. WE would welcome an application. See our website for details

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)