صفحه 388 از 1371 نخستنخست ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398438488888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باعث افتخار من که از راهنمایی هاتون استفاده کنم : جواب زیر از یک استاد تمام استرالیایی در یه دانشگاه آ مریکا ! یعنی من رو پذیرش از اونجا چه قدر حساب کنم؟
    Your qualifications look very good. WE would welcome an application. See our website for details
    اصلا نمیتونی حساب کنی...باید بیشتر ایمیل بزنی ....در مورد فاند بپرس و از خودش بپرس ببین شانس داری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    به نظر من وقتی می گه فال اپلای کن یعنی اون موقع پول داره. مگه تو میلت به استاد ننوشتی اوپنینگ داری یا نه؟
    راستش از opening چیزی ننوشتم. فقط نوشتم که I am looking for a research position . این خوب نیست؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    Thank you very much for your reply.
    since I can not afford university tuitions, I willing to know, can I get this chance to work on a founded research?? (for fall 2012)

آقا تعارف ایرانیو بزار کنار.. اگه طرف آمریکایی باشه که اصلا فارغ از این تعارف بازیاست..
    موفق باشی.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    جمله ی خیلی قشنگی نوشتید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    نمیدونم این چه جور جواب دادنیه؟!!! اول آدم امیدوار میکنه ؛ بعدش میزنه تو یه فاز دیگه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    این جواب دادن به روش کاملا درست و معقولیه. تمام اطلاعات رو به شما داده. جای شما که قرار نیست تصمیم هم بگیره!

Junior Member Samnic آواتار ها

جالبه! از یکی از اساتید عرب در امریکا پرسیدم فاند یا پوزیشن دارین، این طوری جوابم رو داد:

Salaam,

Are you interested in a Ph.D. or Masters. For most universities in the
    US (including XXX) there is no financial support for Masters
    students and all Ph.D. students are fully supported. You don't need to
    contact individual professors to get the financial aid if you're
    applying for a Ph.D
    با اینکه خیلی ها رو در همین انجمن دیدم که در مقطع مسترز ساپورت مالی شدند. این طور که از جواب آقای پروفسور برداشت کردم هر کسی در مقطع phd پذیرش گرفت دیگه باید خیالش از طرف ساپورت مالی هم راحت باشه.

نظر شما چیه
    The world says: Your wish is my command

ApplyAbroad Veteran

دوستان نظرتون راجبه این چیه؟؟ اپلای کنم؟؟

Milad-
    I got your email and your resume looks impressive. I think you would be a good candidate for work at XXX in the YYY department. You need toapply to XXX through the Graduate School at www.grads.X.edu. Follow the university application and be sure to note that you are interested in the YYY department. At this time, you would be applying for Fall 2012 admission.
    I hope to have a position open in my research group in the study of fall arrest systems for residential structures. I cannot definitely offer you a position atthis time, but I hope to be able to.
    Good luck and let me know if you have any other questions,

Dr. X

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

سلام بچه ها نظرتون راجع به این چیه ؟

Thank you for your interest.

Your GRE scores are impressive.

I have a couple of students waiting for financial support.
    If budget from external funding agencies for project is available, I select and support a best-fitting student who can lead the project. If you want, you can join my group for Ph.D. study, and wait for finanacial support while working for your Ph.D. research. But I cannot say anything about support this moment. You can also come to UT-Arlington first, and try to find any professors who can support you pretty soon.

به نظرتون چی میشه جواب داد؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    سلام بچه ها نظرتون راجع به این چیه ؟

Thank you for your interest.

Your GRE scores are impressive.

I have a couple of students waiting for financial support.
    If budget from external funding agencies for project is available, I select and support a best-fitting student who can lead the project. If you want, you can join my group for Ph.D. study, and wait for finanacial support while working for your Ph.D. research. But I cannot say anything about support this moment. You can also come to UT-Arlington first, and try to find any professors who can support you pretty soon.

به نظرتون چی میشه جواب داد؟
    داش امیر جواب خوبی گرفتی. بگو باشه برات اپلای میکنم. در مورد پروژه اینا هم سوال کن خودتو علاقه مند نشون بدی

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

محمود جان مرسی این دانشگاه ددلاینش 1 آوریل هستش به نظرت تا اونموقع فاند جور میشه؟ باشه
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    محمود جان مرسی این دانشگاه ددلاینش 1 آوریل هستش به نظرت تا اونموقع فاند جور میشه؟ باشه
    اره.. اولش چون مطمئن نیست اینو میگه بعدش وضع فرق میکنه..

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجبه این چیه؟؟ اپلای کنم؟؟

Milad-
    I got your email and your resume looks impressive. I think you would be a good candidate for work at XXX in the YYY department. You need toapply to XXX through the Graduate School at www.grads.X.edu. Follow the university application and be sure to note that you are interested in the YYY department. At this time, you would be applying for Fall 2012 admission.
    I hope to have a position open in my research group in the study of fall arrest systems for residential structures. I cannot definitely offer you a position atthis time, but I hope to be able to.
    Good luck and let me know if you have any other questions,

Dr. X
    می فکرم پول داره ولی نمی دونه هنوز می خواد بگیرتت یا نه! یعنی منتظر بقیه هم هست شاید!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)