صفحه 389 از 1371 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399439489889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام مجدد

آقا منشی دپارتمانی که من با استاداش تماس گرفتم و گفتند من رو میخوان اما میگن نمیتونیم فول فاند بهت بدیم باهام تماس گرفتن یه سری توضیح در باره فاند و اینا داده و پرسیده کدوم استادا تو رو خواستن؟ حالا من نمیدونم بگم بهش یا نه چون من با دوتا اوکی کردم میترسم متوجه بشن ضایع شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    سلام بچه ها نظرتون راجع به این چیه ؟

Thank you for your interest.

Your GRE scores are impressive.

I have a couple of students waiting for financial support.
    If budget from external funding agencies for project is available, I select and support a best-fitting student who can lead the project. If you want, you can join my group for Ph.D. study, and wait for finanacial support while working for your Ph.D. research. But I cannot say anything about support this moment. You can also come to UT-Arlington first, and try to find any professors who can support you pretty soon.

به نظرتون چی میشه جواب داد؟
    هر چند از نمره جی شما خوشش اومده اما عملاً گفته فاندی در کار نیست. در کار که باشه هم دانشجویان زیادی توی نوبت هستند. با توجه به اینکه از بکگراند شما تعریفی نکرده پس بدین ترتیب بعیده نوبت به شما برسه اینو از اینکه گفته اول باید بیای اینجا و دیگر اساتید صحبت کنی هم میشه فهمید. خلاصه تلویحاً گفته نمیخوام.
    اما یه پیشنهادی هم برای شما دوست عزیز دارم. اگر نمره جی شما بالاست بعضی دانشگاهها و حامیان مالیشون برای Scholarship اولویت اول رو یه امتحان جی میدن بگرد اون دانشگاهها رو پیدا کن و اگر توی دپارتمانش در زمینه مورد علاقه شما استاد زیاد هست اپلای کن مطمعن باش پذیرش و بورس رو خواهی گرفت. شاد باشید و خش.

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    سلام مجدد

آقا منشی دپارتمانی که من با استاداش تماس گرفتم و گفتند من رو میخوان اما میگن نمیتونیم فول فاند بهت بدیم باهام تماس گرفتن یه سری توضیح در باره فاند و اینا داده و پرسیده کدوم استادا تو رو خواستن؟ حالا من نمیدونم بگم بهش یا نه چون من با دوتا اوکی کردم میترسم متوجه بشن ضایع شه!
    اگه فول فاند نیست که دیگه از چیش میترسی اسم چندتا اساتید که در زمینه مورد علاقت کار میکنن رو ببر و بگو در این میون کارم به این دو تا استاد بیشتر نزدیکه و باشون صحبت هم کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

سلام دوستان عزيز
    ميشه لطف كنيد در مورد اين پاسخ استاد نظر بدهيد. يعني مي تونم اميدوار باشم؟
    Samaneh,
    Thank you for your interest in our research. I suggest that you apply for graduate studies in the Department of Chemistry and Biochemistry at xxx. If you are accepted into the program, I would be interested in directing a student with your background and interests.
    If you need specific information about the application process, you can contact Dr xx, the Graduate Program Director, at her email above.
    Regards
    xxx

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    ميشه لطف كنيد در مورد اين پاسخ استاد نظر بدهيد. يعني مي تونم اميدوار باشم؟
    Samaneh,

Thank you for your interest in our research. I suggest that you apply for graduate studies in the Department of Chemistry and Biochemistry at xxx. If you are accepted into the program, I would be interested in directing a student with your background and interests.

If you need specific information about the application process, you can contact Dr xx, the Graduate Program Director, at her email above.

Regards
    xxx
    هیچی گفته اول اپلای کن اگه ادمیژن گرفتی دوس داره با یکی مثل شما کار کنه. اینا بعد اینکه ادمیژنم بگیری احتمالا میپیچونن. در کل جواب بسیار معمولی هست و 10 صفحه اخر همین فرومو بخونید تا دلت بخواد بچه ها جواب اینجوری گرفتن.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان
    ميشه لطف كنيد در مورد اين پاسخ استاد نظر بدهيد
    Dear Aref

Thank you for your interest in graduate studies at XXX University. As you may expect, competition is very strong for international students and only limited funding is available. I believe that your GPA and institution qualify you for admission. However, we can only give you a definite answer on whether you can be admitted or funded if we receive your completed application.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    دوستان
    Dear Aref

Thank you for your interest in graduate studies at XXX University. As you may expect, competition is very strong for international students and only limited funding is available. I believe that your GPA and institution qualify you for admission. However, we can only give you a definite answer on whether you can be admitted or funded if we receive your completed application.
    خیلی معمولی میگه اول اپلای کن بعدش اگه پذیرش گرفتی بیا ببینم میتونم کمکت کنم یا نه؟
    به نظر من تمپلت هست تا حدی . اگه دانشگاه خیلی گنده نیست نمی ارزه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

[QUOTE=civil2015;551668]دوستان
    Dear Aref

همونطور که می بینین این استاد گفته که رقابت برای بچه های خارجی خیلی زیاده و فاند محدود است. اما گفته که به نظرش شرایط تو خوبه. با این وجود گفته بازم باید اپلای کنی تا ببینیم چی میشه. به نظرم نخواسته خیلی امیدوارتون کنه. در عین حالم شرایطتون ناامید کننده نیست. همش بستگی به این داره که چه افرادی اپلای می کنن. پس تنها راه شما اپلای و منتظر نتیجه بودنه. شایدم اصلا نیارزه اپلای کنید. رنک دانشگاه رو در نظر بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    این جواب یه استاد Texas-Austinبهم داده، فک کنم تمپلته؟ چون این 3 گام اپلای واسم توضیح داده! البته همینو هم دفعه چهارم که بهش ایمیل زدم واسم فرستاد!
    Thank you very much for your interest in the Graduate Program in Operations Research and Industrial Engineering at the University of Texas at Austin. Here is a short summary of how our application process works:
    0. You apply for admission. http://www.engr.utexas.edu/graduate/admission/

1. You are considered for admission, along with other applicants.
    2. Highly ranked applicants are considered for TA and RA positions.
    Admissions decisions will be made by about April 1, 2012. If you have any questions regarding the admissions process please contact Ms. Prabhu Khalsa (Prabhu.khalsa@me.utexas.edu).

Best Regards,

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

بچه ها این یکیو از Waterloo ! به نظرتون باید جوابام بهش چجوری باشه؟

Hi Mohammad, Thanks for your email. A few quick questions: 1. Why would you like to work with (as opposed to other profs.) 2. Do you have any research ideas that you would like to pursue under my supervision? 3. What is your experience with Logistics? Thanks, Benny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)