صفحه 394 از 1371 نخستنخست ... 294344384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404444494894 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,931 تا 3,940 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    ازش پرسیدم که فاند نیاز دارم میگیرمش یا نه گفت:
    The ISE department provides Research Assistantship or Teaching Assistantship for all international Ph.D. students. After your complete application package is submitted, the committee will review your application to determine the support. I will recommend you to the committee
    نظر..می ارزه اپلای کنم؟
    با محمود موافقم، جواب خوبیه فقط چون نمی دونم از کدوم دانشگاست نمی تونم بگم اپلای کن یا نکن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من به یه استاده که فکر کنم دو رگه ی ژاپنی کاناداییه ایمیل زدم . 370 کلمه محبت کرده برام نوشته!!!!! یه سری سوال پرسیده بودم و اون جواب داده بود. ولی یه مشکلی که هست اینه که خیلی ناقلا به نظر می رسه مثله ماها که کپی پیست می کنیم علایقمون رو از تو سایت استادا ها. اونم همچین زیرکانه با کلمات کلیدی ایمیل من باهام جرف زده که من مجذوب شم. از بخت خوب یا بدم یارو مثله این که خیلی دانشجو می خواد دلش!!! تو UIOT ی کانادا. ولی رشتش شبیه به من نیست. ولی زمینه کاریش شبیه به اونیه که من می خوام. منم بهش میل زده بودم که من نمی خوام تغییر رشته بدم ولی شما رشتتون فرق داره با من. اگه تو سی وی من و علایق من (که واقعا مال خودم بود و از تو سایتش کپی پیست نکرده بودم) چیزی مشترک با کارای خودت پیدا می کنی بهم میل بزن و نظرتو بگو. اونم گفته بود که من سی وی رو خوندم و خیلی مرتبط هستی با من! بعد هم مراحل پذیرش رو توضیح داده. و بعد هم گفته اگه می خوای اپلای کنی بگو تا شروع کنیم مراحلشو طی کنیم. مساله اصلی این حاست که من نمی دونم این بابا اگه این قده واقعا ناقلا باشه که همش سر من کلاه بذاره به قول معروف که خوب نیست. من خوشم نمی آد. دارم از دست این نوع اخلاقا فرار می کنم خیر سرم!!! بعد این که تازه این کارو شروع کرده و خیلی بارش نیست طبعا! یعنی عملا نمی خوام باهاش کار کنم. ولی خوب تو این شرایط که استادا جواب نمی دن بلاخره جنبه مثبت داره. می گید چی کار کنم؟
    به علاوه از همین یکی دو ماه دیگه می که بیا. برای وینتر.
    یه مشکلی هست که دانشحو هاش همه ژاپنی بودند تا حالا و ایرانی نداشته تا من بتونم بپرسم و بفهمم واقعا چه آدمیه.
    این داستان ما انگار ادامه داره. دوباره بهش میل زدم و نوشتم:

Thanks for your kind attention and sorry for the delay. Your work seems interesting and it would be my pleasure to work with your group.
    I love to work on neuroscience professionally and I love to pass courses in neuroscience and even in computational and experimental labs. Is there any courses during the MS program, supporting these fields? As the university does not have a neuroscience department, thus, the courses must be taken in other universities as a transfer student for one or tow semesters or other ways?( Although I can collect information by studying on my own, but I love to pass some courses on basic studies for neuroscience.)
    As you mentioned in your homepage, you have openings for winter 2012. Because of some personal problems I am not sure if it is possible for me to apply for this winter. I am more seeking to apply for fall 2012. I do not know what to do, in deed it would be a good chance for me to apply for your group.

I apologize profusely for inquiring these information.
    Your kind attention is highly appreciated.
    بعد یه 5 روز هنوز حواب نداده!!! سرشم فکر نمی کنم شلوغ باشه! یعنی بدش اومده؟ آخه تو میل قبلیش نوشته بود اگه بازم سوال داری بپرس! حلا دوباره بهش میل بزنم چی بگم؟ آخه این بابا ریاضیه کارش. من نوروفیزیک می خواهم برم. ولی پروژش رو نورون هاست.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Dear Mahmoud: Thank you for your interest in our program at the University of xxx. Your resume is very impressive and I have found in it quite a few interesting topics, such as CO2 sequestration among many others. Although I do not come from a petroleum engineering background, I recognize the critical importance and enormous potential of the application of geo-mechanics to the investigation of many challenging engineering problems, especially those emerge at the interface between materials, energy and environments. Indeed, I am excited for your research and would like to strongly encourage you to pursue a Ph.D. degree in the US. As for our team in the Dept. of Civil Engineering at the University of xxx which I just joined this summer, we are still a young and developing group that seeks to actively engage in exciting research projects and collaborations. We do have openings for Ph.D candidates and I am always look forward to working with motivated students with good academic background and strong commitment to scholarship. I would encourage you to consider our program among your choices for future academic developments. Regardless of whether our paths will cross in the future, I want to wish you good luck in TOEFL/GRE tests and all the best with your future applications. Best regards
    به این استاده میل زدم پرسیدم اپلای کنم فاند داری؟ گفت:

Typically an offer of admission can be accompanied with a full tuition scholarship (waiver), in addition to a full or a half TA/RA stipend for the first year, for exceptional candidates. Best
    نظرتون چیه؟ میشه بهش امیدوار بود؟ چی جوابشو بدم؟

...

سلام، من دو تا سوال دارم، اول اینکه : یه استادی هفته پیش جواب ایمیلم رو داد و گفت:
    I’ll do a little investigation and get back to you by early next week.
    ولی این هفته دیگه خبری نشد ازش، حالا به نظرتون بش ایمیل بزنم چی بگم؟ من اول گفتم بنویسم As you may remember, you were supposed to ... ولی گفتم این خیلی Imperative میشه، نظرتون چیه؟
    دوم: یه استاد سه روز پیش گفت :

Please email me your transcript with courses you took.

I can review it before moving it to the next step.
    Thanks

منم فرستادم، ولی دیگه چیزی نفرستاد، در حالیکه من همه نمرههام بالاست. بهش ایمیل بزنم دوباره؟ چی بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام، من دو تا سوال دارم، اول اینکه : یه استادی هفته پیش جواب ایمیلم رو داد و گفت:
    I’ll do a little investigation and get back to you by early next week.
    ولی این هفته دیگه خبری نشد ازش، حالا به نظرتون بش ایمیل بزنم چی بگم؟ من اول گفتم بنویسم As you may remember, you were supposed to ... ولی گفتم این خیلی Imperative میشه، نظرتون چیه؟
    دوم: یه استاد سه روز پیش گفت :

Please email me your transcript with courses you took.

I can review it before moving it to the next step.
    Thanks

منم فرستادم، ولی دیگه چیزی نفرستاد، در حالیکه من همه نمرههام بالاست. بهش ایمیل بزنم دوباره؟ چی بگم؟
    توصیه من این هست که برای هر دو استاد صبر کنید
    گاهی استادها سرشون خیلی شلوغ می شه خصوصا الان اواسط و بعضی جاها اواخر ترم هست
    اگر تا 1-2 هفته دیگه جواب نگرفتید تحت این عنوان که
    I want to take my final decision to whether apply or not to your university and your opinion is very important for me because I find your work the closet one to my background ......
    یا تو این مایه ها حتما خودتون بهتر از من می تونید بنویسید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به این استاده میل زدم پرسیدم اپلای کنم فاند داری؟ گفت:
    Typically an offer of admission can be accompanied with a full tuition scholarship (waiver), in addition to a full or a half TA/RA stipend for the first year, for exceptional candidates. Best
    نظرتون چیه؟ میشه بهش امیدوار بود؟ چی جوابشو بدم؟

...
    محمود جان به نظر جواب خوبی میاد.. ولی ایمیل دومش یه جوری دو پهلوئه.! آخه نه به اون تعریفاش تو ایمیل اول و نه به اون توضیح واضحاتش تو ایمیل دوم.! البته با استناد به ایمیل اول که به هیچ وجه تمپلت نیست و اینکه با توجه به اون میشه شمارو جزء exceptional candidate حساب کرد، پس اپلای کن..
    ولی بهش ایمیل بزن و بگو تو SOP اسمشو مینویسی و در جریان ادامه کار میذاریش..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    محمود جان به نظر جواب خوبی میاد.. ولی ایمیل دومش یه جوری دو پهلوئه.! آخه نه به اون تعریفاش تو ایمیل اول و نه به اون توضیح واضحاتش تو ایمیل دوم.! البته با استناد به ایمیل اول که به هیچ وجه تمپلت نیست و اینکه با توجه به اون میشه شمارو جزء exceptional candidate حساب کرد، پس اپلای کن..
    ولی بهش ایمیل بزن و بگو تو SOP اسمشو مینویسی و در جریان ادامه کار میذاریش..
    از جواب دومش اصلا خوشم نیومد. تا یه مدتی بش ایمیل نمیزنم مثلا 2-3 هفته. بعدا نمره ازمونام اومد بش میزنم. اگه تحویل گرفت اپلای میکنم اگه هم نه بی خیالش میشم رنک دانشگاش زیاد خوب نیست. بین 100-150 یو اس نیوز هست.

Junior Member

سلام دوستان اين حرف استاد به چه معنيه؟We have 24K annual assistantships for Ph.D. students in these programs.

Junior Member

ببخشيد يكي هم اينو گفته من نفمهيدم ميخواد هدف منو از درس خوندن بفهمه يا منظورش چيه؟
    I also need to understand what you think merits a Ph.D. in terms of work, but am happy to
    move forward.

Junior Member

اين ايميل اوليه استاده
    Thank you for your interest in our program. I should explain a bit about
    how graduate students are admitted in my department. First, students apply
    to and are admitted by the ---- department rather than individual
    faculty. After arriving here you would spend about 7 weeks in at least two
    different labs before coming to a mutual decision for which lab to
    continue in for your thesis work. These 7-week experiences are called
    rotations. I strongly encourage you to apply and will
    be glad to have you do a rotation in my lab. In your application you
    should mention that we have communicated by email but you should also