صفحه 395 از 1371 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405445495895 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab123 نمایش پست ها
    اين ايميل اوليه استاده
    Thank you for your interest in our program. I should explain a bit about
    how graduate students are admitted in my department. First, students apply
    to and are admitted by the ---- department rather than individual
    faculty. After arriving here you would spend about 7 weeks in at least two
    different labs before coming to a mutual decision for which lab to
    continue in for your thesis work. These 7-week experiences are called
    rotations. I strongly encourage you to apply and will
    be glad to have you do a rotation in my lab. In your application you
    should mention that we have communicated by email but you should also
    indicate your broad interests that fit with many faculty members in the
    department.
    جواب دادن به این سوال بستگی به رزومه شما هم داره....یه ایمیل بزنید به استاد ببینید فاند دارن...در کل بستگی به رزومه شما داره...چون کمیته تصمیم میگیره و دست یه نفر نیست...اخیرا جواب بسیاری از دانشگاها این تیپ ایمیل ها شده...یعنی به شما یه جواب تیپیک میدن که دست من نیست...باید اپلای کنی تا بررسی کنیم و به رزومه شما هم نگاه نمیکنن...نهایتش بگن اپلای کن(encourage)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab123 نمایش پست ها
    سلام دوستان اين حرف استاد به چه معنيه؟We have 24K annual assistantships for Ph.D. students in these programs.
    یعنی اینکه $24,000 بهتون میدن در سال.
    1) بپرسید شامل تابستون هم میشه؟؟ یعنی این پول برای 12 ماه هستش یا 9 ماه ( دو ترم تحصیلی )
    2) بپرسید علاوه بر این مبلغ شهریه رو هم waive میکنن یا اینکه tuition waiver رو هم جز 24K حساب کرده. که من فکر میکنم حالت اول باشه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    یعنی اینکه $24,000 بهتون میدن در سال.
    1) بپرسید شامل تابستون هم میشه؟؟ یعنی این پول برای 12 ماه هستش یا 9 ماه ( دو ترم تحصیلی )
    2) بپرسید علاوه بر این مبلغ شهریه رو هم waive میکنن یا اینکه tuition waiver رو هم جز 24K حساب کرده. که من فکر میکنم حالت اول باشه.
    آقا این waive کردن رو می شه واسه ما یه توضیحی بدی؟ حالاتشو بگی؟ من که نمی فهمم چی چیه. یه حاهایی دیدمش. ولی م یخواستم بدونم دقیقا چیه؟ ممنون
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام، تمپلته؟از Lehigh University گرفتم

Dear Mohammad,
    Good to see your interest in our PhD program.
    To gain full consideration in our competitive selection process, you have to apply
    as outlined on our WEB site.
    Good luck with your application

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام، تمپلته؟از Lehigh University گرفتم

Dear Mohammad,
    Good to see your interest in our PhD program.
    To gain full consideration in our competitive selection process, you have to apply
    as outlined on our WEB site.
    Good luck with your application
    no doubt about it
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    آقا این waive کردن رو می شه واسه ما یه توضیحی بدی؟ حالاتشو بگی؟ من که نمی فهمم چی چیه. یه حاهایی دیدمش. ولی م یخواستم بدونم دقیقا چیه؟ ممنون
    یعنی معافیت از شهریه. در دانشگاههای امریکا معمول تره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام بچه ها یکی از جوابایی که به من دادن اینه. به نظرتون من چی جوابشو بدم؟ چون واقعا شرایطم به نحوی نیست که بتونم با هزینه شخصی برم.
    راهنمایی کنیید . ممنون
    Dear Mr Thank you for your message. You have the right background and good track record. So admission to PhD programme is not a problem. However, the main hurdle is financial. The PhD fees are £15600. If you are not in a position to support yourself, then it is uncertain if we can arrange financial support. There is around £5k support in various forms which can cover around one third of the fees. In any case I suggest you apply and at least get the admission sorted out. Download an application from the University of Leeds web site and complete and submit, giving my name as the supervisor so that the university contacts me to get my approval. Best regards

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

جواب اینو چی بدم. من گفتم واسه سپتامر 12، این نوشته مارچ ایمیل بزن. این در حالیه که ددلاین دانشگاه فوریه است. چه جوابی بهش بدم؟
    ممنون
    Thanks for your e-mail. Your CV certainly looks interesting, but it is a bit early to decide now on PhD positions for Sept 2012. Moreover, I am not sure if I will have positions at that time. Please contact me again in March-April next year.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط h.sedighikamal نمایش پست ها
    جواب اینو چی بدم. من گفتم واسه سپتامر 12، این نوشته مارچ ایمیل بزن. این در حالیه که ددلاین دانشگاه فوریه است. چه جوابی بهش بدم؟
    ممنون
    Thanks for your e-mail. Your CV certainly looks interesting, but it is a bit early to decide now on PhD positions for Sept 2012. Moreover, I am not sure if I will have positions at that time. Please contact me again in March-April next year.
    خیلی راحت گفته الان نمیتونم بگم میگیرمت! تو مارس 2012 دوباره میل بزن
    ببین هنوز وضعیت فاندش معلوم نیست
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط h.sedighikamal نمایش پست ها
    سلام بچه ها یکی از جوابایی که به من دادن اینه. به نظرتون من چی جوابشو بدم؟ چون واقعا شرایطم به نحوی نیست که بتونم با هزینه شخصی برم.
    راهنمایی کنیید . ممنون
    Dear Mr Thank you for your message. You have the right background and good track record. So admission to PhD programme is not a problem. However, the main hurdle is financial. The PhD fees are £15600. If you are not in a position to support yourself, then it is uncertain if we can arrange financial support. There is around £5k support in various forms which can cover around one third of the fees. In any case I suggest you apply and at least get the admission sorted out. Download an application from the University of Leeds web site and complete and submit, giving my name as the supervisor so that the university contacts me to get my approval. Best regards
    دوست عزیز نگاه کن انگلستان کلا فول فاند نداره . اکثر کمک هزینه ها تنها قسمتی از هزینه ها رو پوشش میده.این بنده خدا هم همینو میگه .میگه اگه فاند هم بگیری فقط نصفشو پوشش بده.
    بهش بگو ممنون اپلای میکنم و اسم شما رو میذارم به عنوام سوپروایزر.بعد ببین چی میشه؟اگه نخاسته نرو.انگلیس هم که مجانیه!/ خدا بزرگه/
    موفق باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)