صفحه 396 از 1371 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406446496896 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    آقا این waive کردن رو می شه واسه ما یه توضیحی بدی؟ حالاتشو بگی؟ من که نمی فهمم چی چیه. یه حاهایی دیدمش. ولی م یخواستم بدونم دقیقا چیه؟ ممنون
    بچه هایی که full fund میگیرن علاوه بر اینکه حقوق ماهیانه دریافت میکنند دیگه شهریه رو هم پرداخت نمی کنن..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

Dear Sajad,

Thank you for your interest in my research. My recent research focuses on .............................. I am accepting new students, but preferring Ph.D. students. If you are interested in my research in computation, please submit your applications.
    Thanks.....

بلاخره دوست داره منو؟من که گفتم واسه PhD میرم..چی میگه باز؟ منظورش Post doc هست؟نظر مثبت داره به من؟
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    Dear Sajad,

Thank you for your interest in my research. My recent research focuses on .............................. I am accepting new students, but preferring Ph.D. students. If you are interested in my research in computation, please submit your applications.
    Thanks.....

بلاخره دوست داره منو؟من که گفتم واسه PhD میرم..چی میگه باز؟ منظورش Post doc هست؟نظر مثبت داره به من؟
    تمپلته سجاد جان,

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Dear Friends, I want to know how I can improve this statement?
    Dear Prof, I want to know about possible RA or TA position for me, it would be my grate of interest to inform me about that.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

فرمودند:

I talked to the Graduate Program Director, and it seems that the first step is simply to apply to the grad program through

--------------------------------------------
    Your application will first be looked at by the Office of Graduate Studies. If it meets the requirements, they will forward it
    to us. I will then have a look at all the information with the Program Director, and if we think you would fit into the program,
    we will make you an offer that specifies a salary, start date, Teaching Assistant duties and so on.
    The earlier you submit your application, the shorter the process. If you wait until January, there will be a delay of several
    weeks because we get many applications shortly before the February 1st deadline.
    Please let me know by email when you have submitted your application, we will then track it an speed up the process.
    I suppose you will also have to start considering the visa application procedure.
    Also, if you have Skype available, perhaps we could have a meeting some time this month? I will then prepare a couple
    of projects you could work on and ask you a few questions about your background and interests.

این دفعه دومشه که می گه می خوام با اسکایپ باهات حرف بزنم. چه بگم بهش؟ آی دی رو بدم بگم اختلاف ساعت رسمی مون هم اینه و یه قرار بذار تا بایم؟ کسی تجربه داشته از این طوری مصاجبه ها؟ چی می پرسن؟ چی بگم؟ کمیته اند یا فقط خود استادست؟ دفعه پیش گفته بود خودم باهات جرف بزنم و این دفعه نوشته ما باهات جرف می زنیم! چی کار کنم؟ می ترسم خداییش! یه وقت تپق بزنم یا گیج بزنم نفهمم چی می خوان بگن اون وقت همین گزینه هم تو این اوضاع ازدست می ره! یا اصلا بی خیال شم محلش ندهم که نظرم در مورد اسگایپ چیه؟ و همین طوری بگم اپلای می کنم؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    فرمودند:
    Also, if you have Skype available, perhaps we could have a meeting some time this month? I will then prepare a couple
    of projects you could work on and ask you a few questions about your background and interests.

این دفعه دومشه که می گه می خوام با اسکایپ باهات حرف بزنم. چه بگم بهش؟ آی دی رو بدم بگم اختلاف ساعت رسمی مون هم اینه و یه قرار بذار تا بایم؟ کسی تجربه داشته از این طوری مصاجبه ها؟ چی می پرسن؟ چی بگم؟ کمیته اند یا فقط خود استادست؟ دفعه پیش گفته بود خودم باهات جرف بزنم و این دفعه نوشته ما باهات جرف می زنیم! چی کار کنم؟ می ترسم خداییش! یه وقت تپق بزنم یا گیج بزنم نفهمم چی می خوان بگن اون وقت همین گزینه هم تو این اوضاع ازدست می ره! یا اصلا بی خیال شم محلش ندهم که نظرم در مورد اسگایپ چیه؟ و همین طوری بگم اپلای می کنم؟
    باهاتون مصاحبه کنن که عالیه! مصاحبه معمولا مرحله آخره، وقتی استادی یک نفرو جدی می خواد بگیره مصاحبه می کنه. فرصت خوبیه حیفه از دستش بدین. من اگه جای استاد باشم، اگه یه نفر حاضر نباشه باهام با اسکایپ مصاحبه کنه فرضو بر این میذارم که اعتماد به نفس کافی نداره، و اصلا قبولش نمی کنم. با اعتماد به نفس ایرانی! باهاش صحبت کنید. احتمال اینکه تاثیر مثبت داشته باشه صد برابر بیشتره تا تاثیر منفی. علتش هم اینه که بچه های زرنگ، که مطمئنا 90% دانشجوهای ایرانی جزئشون میشن، از چهره شون مشخصه. استادها هم توی این زمینه تجربه دارند و از روی چهره می تونن متوجه بشن چقدر دانشجوی خوبی خواهید بود. کسانی رو می شناسم که حتی با رزومه ضعیف ولی با داشتن اعتماد به نفس و communication بالا و احیانا رو مخ رفتن موقعیت های خیلی خوبی رو بدست آوردن. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Dear Friends, I want to know how I can improve this statement?
    Dear Prof, I want to know about possible RA or TA position for me, it would be my grate of interest to inform me about that.
    Does this work?

If possible, I would like to know if there are any available RA or TA positions which I could take. I would be grateful for any information regarding this matter.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

I sent the exact message and professor replied:
    I expect to recruit multiple new RAs in both spring and the fall.
    What should I tell him now?

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

Thank you for your interest on my research and joining my group.
    I'm not in the admission committee, and therefore, I cannot tell you about admission.
    If you plan to apply for an MS program, you need financial support for one and half or two years.
    For a PhD program, I don't have any funding to support you.
    Therefore, you need to provide financial support for about five years should you want to pursue a PhD in my group.

Regards,
    بچه ها من برای مستر میخام
    اینم یعنی نه دیگه؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Thank you for your interest on my research and joining my group.
    I'm not in the admission committee, and therefore, I cannot tell you about admission.
    If you plan to apply for an MS program, you need financial support for one and half or two years.
    For a PhD program, I don't have any funding to support you.
    Therefore, you need to provide financial support for about five years should you want to pursue a PhD in my group.

Regards,
    بچه ها من برای مستر میخام
    اینم یعنی نه دیگه؟
    این یعنی فاند خبری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)