صفحه 397 از 1371 نخستنخست ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407447497897 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,961 تا 3,970 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

خدا رو شکر تموم استادای دنیا، توی Admission Committee نیستن! اینم همونو میگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    I sent the exact message and professor replied:
    I expect to recruit multiple new RAs in both spring and the fall.
    What should I tell him now?
    خوب بهش بگید گه آیا من با توجه به رزومه ام می تونم یکی از پوزیشن های RA شما را بگیرم؟ یا یه چیزی تو این مایه ها
    یا بگید من مدارکم برای spring آماده نیست آیا برای fall می تونم در گروه شما RA باشم

سلام، من پارسال یه ایمیل از دانشگاه تنسی داشتم به این شکل:
    Thank you for your interest in UTK! I encourage you to apply to the
    PhD program and, although I am not a member of the Graduate Admissions
    Committee, your application will be reviewed by the committee. The
    following link will also provide many answers to questions you may
    have about the admissions process and the program:
    من اون موقع گفتم این تمپلیته و بی خیال شدم ؛ اصلا جوابشم ندادم! حالا امسال همین تمپلیتم کسی نمی ده!
    حالا می خوام بدونم به نظرتون بدونه این که میلی چیزی به این استاده بزنم ( چون می ترسم بفهمه من اونم که جوابشو پارسال ندادم!) اپلای کنم، معقوله؟! چون با این اوصاف که کسی جواب نمیده فکر کردم لابد همون تمپلیتم یعنی طرف بدش نیمده!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام، من پارسال یه ایمیل از دانشگاه تنسی داشتم به این شکل:
    Thank you for your interest in UTK! I encourage you to apply to the
    PhD program and, although I am not a member of the Graduate Admissions
    Committee, your application will be reviewed by the committee. The
    following link will also provide many answers to questions you may
    have about the admissions process and the program:
    من اون موقع گفتم این تمپلیته و بی خیال شدم ؛ اصلا جوابشم ندادم! حالا امسال همین تمپلیتم کسی نمی ده!
    حالا می خوام بدونم به نظرتون بدونه این که میلی چیزی به این استاده بزنم ( چون می ترسم بفهمه من اونم که جوابشو پارسال ندادم!) اپلای کنم، معقوله؟! چون با این اوصاف که کسی جواب نمیده فکر کردم لابد همون تمپلیتم یعنی طرف بدش نیمده!
    دوست عزیز بابا اینا یادشون نیست دیروز چی خوردن شما میگی سال پیش !!! روزی 100 تا از این ایمیلها میاد براشون بعضی روزها که زیاد میشن کلاً پاکشون میکنن. اگرم وقت کنن سرسری 2 خط می خوننو 1کی از تمپلیتهاشون کپی پیست میکنن. حالا یکی واقعاً عشق دانشجو باشه که چند خط بیشتر بخونه و رزومه نگاه کنه. اکثراً بدون نگاه کردن میگن رزومه شما خیلی خوبه اپلای کنید ! پذیرش ها امسال بشدت رابطه ای شده، اگه دوستی، استادی انور دارین که سفارشتونو بکنه حتماً استفاده کنید.

یه صحبتی هم با مدیران فروم دارم بعضی تاپیکهااز نظر تکنیکی فقط تا سال گذشته اعتبار دارند و باید بایگانی بشن. تجربیات متقاضیان پذیرش تا سال گذشته اصلاً قابل تطبیق با امسال و سالهای آینده نخواهند بود و بعضاً بجای اینکه مفید باشند کاملاً اشتباهند. لااقل که چند مورد به من ضرر زدند. مثل رشته کامپیوتره که چون نوپاست و هر چند سال علمش 2 برابر میشه هر کی دیرتر مدرک بگیره باسوادتره و نه هرکی تجربه بیشتری داره !

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

آخه من یکی از دوستام توی یکی از دانشگاهایی که میخوام اپلای کنم هست! یکی از استادای همونجا هم جواب کمی مثبت داده! منتها اولا روم نمیشه بش بگم! ثانیا اگه هم بش بگم، آخه بره به مسئول دپارتمان یه رشته دیگه چی بگه؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    باهاتون مصاحبه کنن که عالیه! مصاحبه معمولا مرحله آخره، وقتی استادی یک نفرو جدی می خواد بگیره مصاحبه می کنه. فرصت خوبیه حیفه از دستش بدین. من اگه جای استاد باشم، اگه یه نفر حاضر نباشه باهام با اسکایپ مصاحبه کنه فرضو بر این میذارم که اعتماد به نفس کافی نداره، و اصلا قبولش نمی کنم. با اعتماد به نفس ایرانی! باهاش صحبت کنید. احتمال اینکه تاثیر مثبت داشته باشه صد برابر بیشتره تا تاثیر منفی. علتش هم اینه که بچه های زرنگ، که مطمئنا 90% دانشجوهای ایرانی جزئشون میشن، از چهره شون مشخصه. استادها هم توی این زمینه تجربه دارند و از روی چهره می تونن متوجه بشن چقدر دانشجوی خوبی خواهید بود. کسانی رو می شناسم که حتی با رزومه ضعیف ولی با داشتن اعتماد به نفس و communication بالا و احیانا رو مخ رفتن موقعیت های خیلی خوبی رو بدست آوردن. موفق باشید.
    با نظر شما کاملا موافقم. نترسید. من خودم این مرحله رو گذروندم و استاد ازم خواست از طریق skype صحبت کنه. برا منم اول سخت بود اما اعتماد به نفس داشته باشید و بدونین بچه های ایرانی همیشه بهترینن. سعی کنین تا اونجا که میتونین موقع صحبت کنترل بحث رو داشته باشین و اگه لازمه سوالی بپرسین از قبل یادداشت کنین که فراموشتون نشه. در هر حال توصیه می کنم این مرحله رو خیلی جدی بگیرین و تاثیر مثبت فراموشتون نشه.

ApplyAbroad Hero

این جواب یعنی بی خیالش بشم؟

Hello Mahmoud, We will not know until late next year whether or not Phase 2 of our big project will be funded, and much of that will depend on how our characterizations and calculations over the next ten months turn out. I'm sorry, but I can't give too much hope. Best Regards,

ApplyAbroad Veteran

آره محمود جون یعنی بیخیال.

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    آخه من یکی از دوستام توی یکی از دانشگاهایی که میخوام اپلای کنم هست! یکی از استادای همونجا هم جواب کمی مثبت داده! منتها اولا روم نمیشه بش بگم! ثانیا اگه هم بش بگم، آخه بره به مسئول دپارتمان یه رشته دیگه چی بگه؟؟!
    اين خارجي ها کلا خيلي سفارش همديگه رو نمي کنند (برعکس ما ايراني ها). براي همين روي سفارش بقيه خيلي حساب باز مي کنند. رو شدن و نشدن و اين تعارف ها رو بذارين کنار. يک سال که ريجکت شين سال بعد حسرت فرصت هاي از دست رفته رو خواهيد خورد. هر فرصتي که بدست ميارين توي هوا بقاپين . وقتي رفتين دانشگاه دوستتون يک جور ديگه براش جبران کنيد خيلي هم خوشحال ميشه. کافيه دوستتون بره پيش مسئول پذيرش و اون استادي که مد نظرتون هست، و بگه من اينو مي شناسم دانشجوي خيلي خوبيه به خصوص اين نقاط قوت رو داره. خودتونو بذاريد جاي اونها، ترجيح مي ديد کسي رو بگيريد که اصلا نمي شناسيد يا کسي رو که معرف داره و حاضره براش vouch کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

دو تا استاد دقیقا همینو گفتن (تشویقت میکنم که اپلای کنی) و یکی هم گفته که پیش زمینه ای که داری خیلی مناسب این رشته هست و تز ارشدت هم همینطور و اگه سوالی داری از من بپرس
    ولی من درخوست فاند رو مطرح کردم و بعد از 3 4 روز هنوز جوابی نداده
    حالا من موندم به یه استاد دیگه تو اون دپارتمان میل بزنم یا نه؟؟؟!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    یعنی تو هم مثل بقیه ! این جواب با جواب ندادن هیچ فرقی نمیکنه مگر چیزای دیگه هم گفته باشه ...
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)